مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 10 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 10 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 10 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 10 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی ارشاد

مدرسه پسرانه ارشاد که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارشاد دارای کد 11043101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارشاد : میدان بریانک اول خیابان شهیدمحمودعرب.

 • شماره تلفن تماس: 55736209

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی پاسداران انقلاب

مدرسه پسرانه پاسداران انقلاب که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسداران انقلاب دارای کد 11007610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پاسداران انقلاب : انتهای خیابان مالک اشترک شهیدنوری زادگان.

 • شماره تلفن تماس: 66846323

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی پروفسورحسابی

مدرسه پسرانه پروفسورحسابی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروفسورحسابی دارای کد 100030895 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروفسورحسابی : خ امام خمینی بین رودکی و خوش.

 • شماره تلفن تماس: 66832600

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص )

مدرسه پسرانه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) دارای کد 11046604 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص ) : خ هاشمی بین رودکی و نواب.

 • شماره تلفن تماس: 66830411

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دیانت

مدرسه پسرانه دیانت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دیانت دارای کد 11021001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی دیانت : خ شهیدنواب صفوی خیابان سینا پلاک 243.

 • شماره تلفن تماس: 55131919

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روح اله

مدرسه پسرانه روح اله که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روح اله دارای کد 11015116 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روح اله : میدان جمهوری بطرف خیابان رودکی پلاک 859.

 • شماره تلفن تماس: 66925540

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی شهدای 7تیر*

مدرسه پسرانه شهدای 7تیر* که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای 7تیر* دارای کد 11007411 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهدای 7تیر* : خ کارون بین مرتضوی ومالک اشتر پلاک 176.

 • شماره تلفن تماس: 66836585

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهدای هفتم تیر

مدرسه پسرانه شهدای هفتم تیر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفتم تیر دارای کد 100065288 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهدای هفتم تیر : خ کارون بین مرتضوی ومالک اشتر.

 • شماره تلفن تماس: 66836585

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید امینی

مدرسه پسرانه شهید امینی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید امینی دارای کد 100033878 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید امینی : خیابان رودکی بین کمیل ومرتضوی روبروی بانک مسکن.

 • شماره تلفن تماس: 66830843

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید مهدیقلی بیات

مدرسه پسرانه شهید مهدیقلی بیات که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مهدیقلی بیات دارای کد 100069122 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مهدیقلی بیات : آزادی بین نواب و رودکی روبروی کلانتری 108.

 • شماره تلفن تماس: 66904141

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید شرق آزادی

مدرسه پسرانه شهید شرق آزادی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شرق آزادی دارای کد 11007219 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید شرق آزادی : خ هاشمی بعدازمیدان.

 • شماره تلفن تماس: 66833999

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید مطهری

مدرسه پسرانه شهید مطهری که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مطهری دارای کد 11007113 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید مطهری : دوراهی قپان خیابان شهیدقاسم فرهنگ.

 • شماره تلفن تماس: 55700117

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی علامه طباطبائی *

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی * دارای کد 11008011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی علامه طباطبائی * : خ کمیل نبش قصرالدشت.

 • شماره تلفن تماس: 66888810

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مجتمع عدالت

مدرسه پسرانه مجتمع عدالت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع عدالت دارای کد 12635606 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مجتمع عدالت : خ نواب بریانک جنب تعاونی مصرف فرهنگیان م.10.

 • شماره تلفن تماس: 55735856

آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 10 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: