مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 11 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 11 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 11 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 11 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی ابوذر

مدرسه پسرانه ابوذر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذر دارای کد 11115713 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوذر : خیابان اوستابن بست فکورپلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 66928389

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی ابوعلی سینا

مدرسه پسرانه ابوعلی سینا که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوعلی سینا دارای کد 11109714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوعلی سینا : خیابان جمهوری اسلامی خیابان دانشگاه جنوبی بن بست تابش.

 • شماره تلفن تماس: 66407117

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آموزش

مدرسه پسرانه آموزش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آموزش دارای کد 11129707 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آموزش : خیابان شهیدفروزش خیابان صالح زاده.

 • شماره تلفن تماس: 55384113

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی آیت اله کاشانی

مدرسه پسرانه آیت اله کاشانی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله کاشانی دارای کد 11108818 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله کاشانی : خیابان ولیعصرکوچه - نرسیده به سه راه جمهوری - کوچه شهیدرجب بیگی.

 • شماره تلفن تماس: 66414318

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی جوادالائمه (ع)

مدرسه پسرانه جوادالائمه (ع) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه (ع) دارای کد 11108913 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جوادالائمه (ع) : خیابان هلال احمرخ انبارنفت چهارراه جمادی الحق.

 • شماره تلفن تماس: 55653831

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حکمت

مدرسه پسرانه حکمت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکمت دارای کد 11125509 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حکمت : خیابان ولیعصربالاترازمیدان منیریه کوچه شهیدعمریه پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 66400561

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی دکترعلی شریعتی

مدرسه پسرانه دکترعلی شریعتی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترعلی شریعتی دارای کد 11152809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترعلی شریعتی : خ اسکندری جنوبی نرسیده به بوستان سعدی.

 • شماره تلفن تماس: 66360330

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی سرداراسلام شهید چمران 1

مدرسه پسرانه سرداراسلام شهید چمران 1 که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرداراسلام شهید چمران 1 دارای کد 11109915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سرداراسلام شهید چمران 1 : میدان راه آهن خیابان سلیمانخانی جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 55377328

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه وابسته سرودهای انقلابی

مدرسه پسرانه سرودهای انقلابی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرودهای انقلابی دارای کد 11134801 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته سرودهای انقلابی : خیابان ولیعصرچهارراه امام خمینی جنب تالارمحراب.

 • شماره تلفن تماس: 66402170

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید كدخدایی

مدرسه پسرانه شهید كدخدایی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید كدخدایی دارای کد 100041925 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید كدخدایی : تهران خیابان آذربایجان خیابان شهید آژیده مدرسه راهنمایی شهید کدحدایی.

 • شماره تلفن تماس: 66920006

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید کدخدائی

مدرسه پسرانه شهید کدخدائی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کدخدائی دارای کد 11123907 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کدخدائی : میدان پاستور غربی خیابان شهید آژیده.

 • شماره تلفن تماس: 66920006

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شیخ مفید

مدرسه پسرانه شیخ مفید که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ مفید دارای کد 11146609 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شیخ مفید : خ جمهوری خیابان دانشگاه چهارراه لبافی نژاد پلاک 113.

 • شماره تلفن تماس: 66407031

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی (سمپاد)

مدرسه پسرانه علامه حلی (سمپاد) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی (سمپاد) دارای کد 11119414 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی (سمپاد) : خ امام خمینی (ره )خ شیخ هادی کوچه زمانپورپلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 66718181

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه هیات امنایی علامه طباطبایی

مدرسه پسرانه علامه طباطبایی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبایی دارای کد 11110111 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی علامه طباطبایی : امیریه خیابان مدرس نرسیده به قلمستان سمت راست.

 • شماره تلفن تماس: 55363147

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی علامه مجلسی (ره )

مدرسه پسرانه علامه مجلسی (ره ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه مجلسی (ره ) دارای کد 11109811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه مجلسی (ره ) : خیابان ولی عصربالاترازمیدان منیریه کوچه شهیدعباس خضابی.

 • شماره تلفن تماس: 66402078

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه هیات امنایی عیسی بهرامی

مدرسه پسرانه عیسی بهرامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عیسی بهرامی دارای کد 11110418 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی عیسی بهرامی : خ منیریه نرسیده به میدان منیریه جنب اداره پست.

 • شماره تلفن تماس: 55388464

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه شاهد کمیل

مدرسه پسرانه کمیل که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمیل دارای کد 11110312 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد کمیل : خیابان ولیعصر خیابان بشیری جنب حسینیه قائم آل محمد.

 • شماره تلفن تماس: 55377932

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی منتظر

مدرسه پسرانه منتظر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه منتظر دارای کد 11153208 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی منتظر : خ جمالزاده جنوبی کوچه رشتچی پلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 66932436

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نبوت

مدرسه پسرانه نبوت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نبوت دارای کد 11110714 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نبوت : خیابان جمهوری اسلامی خیابان شیخ هادی کوچه ارشاد.

 • شماره تلفن تماس: 66704191

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی ولایت فقیه

مدرسه پسرانه ولایت فقیه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولایت فقیه دارای کد 11148306 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولایت فقیه : خیابان غفاری روبروی مسجدتوتونچی کوچه شهیدنورکامی.

 • شماره تلفن تماس: 55417793

آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 11 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: