مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 16 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 16 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 16 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 16 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیران

مدرسه پسرانه امیران که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیران دارای کد 11653507 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیران : بزرگراه بعثت روبه روی پارك بعثت جنب آتش نشانی.

 • شماره تلفن تماس: 55042333

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد اندیشه

مدرسه پسرانه اندیشه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دارای کد 11607417 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد اندیشه : خیابان خزانه بخارائی ضلع شمالی پارک بعثت خیابان شهیدسمیعی پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 55312183

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی آزادگان اسلام

مدرسه پسرانه آزادگان اسلام که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان اسلام دارای کد 11622516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان اسلام : خیابان رجایی - خیابان ابریشم - علی آباد شمالی - خیابان همدانی - پلاک 26 و 28.

 • شماره تلفن تماس: 55059181

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی زکریای رازی

مدرسه پسرانه زکریای رازی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زکریای رازی دارای کد 11607311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زکریای رازی : خیابان شهیدرجائی ایستگاه ورزشگاه خیابان بشرحق پلاک 93.

 • شماره تلفن تماس: 55060159

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شریعتی

مدرسه پسرانه شریعتی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریعتی دارای کد 11607512 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شریعتی : یاغچی آبادخیابان شریعتی مجتمع آموزشی شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55001068

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهدای صنف گردبافان

مدرسه پسرانه شهدای صنف گردبافان که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای صنف گردبافان دارای کد 11624108 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای صنف گردبافان : خزانه بخارایی شهرک بعثت - كوجه چهارم شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 55326504

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهدای هویزه

مدرسه پسرانه شهدای هویزه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هویزه دارای کد 11607914 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهدای هویزه : نازی آبادبازاردوم 4راه بوعلی شمالی خیابان شهیداحدی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 55343311

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی 1

مدرسه پسرانه شهید بهشتی 1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی 1 دارای کد 11608514 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی 1 : جوادیه اول 20متری سکوی نظامی پلاك 4.

 • شماره تلفن تماس: 55643042

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید دکترمفتح

مدرسه پسرانه شهید دکترمفتح که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکترمفتح دارای کد 11608715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید دکترمفتح : اتوبان بعثت - روبروی پارک بعثت - جنب اتش نشانی پلاك 140.

 • شماره تلفن تماس: 55091191

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید نواب صفوی

مدرسه پسرانه شهید نواب صفوی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نواب صفوی دارای کد 11630900 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید نواب صفوی : نازی آبادهزاردستگاه خیابان شهیدرحم خداشرفی پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 55062031

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صبح دانش

مدرسه پسرانه صبح دانش که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبح دانش دارای کد 100041348 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی صبح دانش : خیابان ش رجایی - پایین تر از میدان بهشت جنب اتکا.

 • شماره تلفن تماس: 55032302

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی علامه امینی

مدرسه پسرانه علامه امینی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه امینی دارای کد 11639008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه امینی : علی آبادجنوبی بلوار شهیددستواره کوچه شهیدگودرزی پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 55308939

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مجتمع حاج بابایی

مدرسه پسرانه مجتمع حاج بابایی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع حاج بابایی دارای کد 12646900 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع حاج بابایی : فلكه چهارم خزانه بخارایی (بین سوم و چهارم ) - كوچه یاری پلاك 1.

 • شماره تلفن تماس: 55052826

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی نور (نمونه )

مدرسه پسرانه نور (نمونه ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نور (نمونه ) دارای کد 11608218 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی نور (نمونه ) : خزانه بخارایی ضلع شمالی پارک بعثت خیابان شهیدسمیعی پلاک 111.

 • شماره تلفن تماس: 55064445

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورالرضا

مدرسه پسرانه نورالرضا که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورالرضا دارای کد 100041349 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورالرضا : اتوبان بعثت - نرسیده به فدائیان اسلام - کوچه شهرام.

 • شماره تلفن تماس: 55312592

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی نیمه شعبان

مدرسه پسرانه نیمه شعبان که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیمه شعبان دارای کد 11608810 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی نیمه شعبان : خ - ش رجائی 18متری تختی فلکه 2پ 99.

 • شماره تلفن تماس: 55012880

آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 16 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: