مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(5 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 17 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 17 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 17 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 17 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 17 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هفده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هفده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 17 تهران,معرفی مدارس منطقه هفده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی ابرار

مدرسه پسرانه ابرار که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار دارای کد 11705513 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی ابرار : خ سجادجنوبی کوچه ش آسیاورپ ث 200 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66225982

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق ع

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق ع که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق ع دارای کد 11731505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق ع : خ زمزم خیابان جهادک ش طباطبائی پلاک ث 1736 - 1735 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55825912

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی آیت اله سعیدی

مدرسه پسرانه آیت اله سعیدی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله سعیدی دارای کد 11727002 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی آیت اله سعیدی : بازارمبل کوچه مدرسه پلاک ث 1 - 2398.

 • شماره تلفن تماس: 66214953

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی پیرنظر

مدرسه پسرانه پیرنظر که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیرنظر دارای کد 100012615 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی پیرنظر : خ ابوذر ش رزاقی پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55707044

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 11717905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی رازی : خ ابوذرخ ش فتحی پلاک ث 20863 - 20860 - 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55706695

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید ان کربلائی

مدرسه پسرانه شهید ان کربلائی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ان کربلائی دارای کد 11739404 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید ان کربلائی : خ عبیدزاکانی خیابان ش مهدوی پلاک ث.

 • شماره تلفن تماس: 55708001

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید چمران نمونه دولتی

مدرسه پسرانه شهید چمران نمونه دولتی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران نمونه دولتی دارای کد 11740700 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید چمران نمونه دولتی : خ قزوین خیابان ش منوچهرشیدائی پلاک ث 12163.

 • شماره تلفن تماس: 55708353

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید مجتبی ناظم البکاء

مدرسه پسرانه شهید مجتبی ناظم البکاء که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مجتبی ناظم البکاء دارای کد 11739309 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید مجتبی ناظم البکاء : خ عبیدزاکانی خیابان ش مهدوی پلاک ث 2398 .

 • شماره تلفن تماس: 55709105

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه شاهد شهید مجیدمحسنی

مدرسه پسرانه شهید مجیدمحسنی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مجیدمحسنی دارای کد 11738508 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود.

آدرس مدرسه شاهد شهید مجیدمحسنی : میدان بهاران خیابان شهید عسگری پلاک ث 25 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66221622

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طوس

مدرسه پسرانه طوس که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طوس دارای کد 11746109 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی طوس : خ 20متری ابوذرخ سجادشمالی پلاک ث 46 - 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55749016

آدرس مدارس منطقه 17 تهران,آدرس مدارس منطقه هفده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هفده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 17 تهران,معرفی مدارس منطقه هفده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 17 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: