مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 18 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 18 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 18 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 18 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امام صادق (ع)

مدرسه پسرانه امام صادق (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 11833704 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام صادق (ع) : چهارراه یافت ابادبلوار معلم روبروی شهرک صاحب الزمان(عج).

 • شماره تلفن تماس: 66247050

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی آزادگان

مدرسه پسرانه آزادگان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان دارای کد 11850500 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان : یافت آبادمیدان الغدیر جنب مسجد الغدیر.

 • شماره تلفن تماس: 66807274

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی باقرالعلوم

مدرسه پسرانه باقرالعلوم که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باقرالعلوم دارای کد 11858801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی باقرالعلوم : خلیج شهرک سیناپائین ترازبیمارستان فیاض بخش کوچه محسنی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 66250745

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه نمونه دولتی توحید

مدرسه پسرانه توحید که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید دارای کد 11827504 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی توحید : بلوار معلم ایستگاه مدرسه داخل مجتمع انقلاب اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 66242266

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی حاج حسینعلی خرم نژاد راهن

مدرسه پسرانه حاج حسینعلی خرم نژاد راهن که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج حسینعلی خرم نژاد راهن دارای کد 100000350 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حاج حسینعلی خرم نژاد راهن : تهران - ابتدای جاده ساوه - روبروی سه راه فلاح - جنب اداره آموزش و پرورش منطقه 18.

 • شماره تلفن تماس: 66210519

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت ابوالفضل (ع)

مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) دارای کد 11852601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت ابوالفضل (ع) : یافت آبادیوسف آبادخ حسن زندیه کوچه کلهرپ 6.

 • شماره تلفن تماس: 66802132

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه شاهد حضرت امام خمینی ره

مدرسه پسرانه حضرت امام خمینی ره که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت امام خمینی ره دارای کد 11807014 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد حضرت امام خمینی ره : بلوار معلم بعدازایستگاه مدرسه مجتمع انقلاب اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 66239989

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی دانش

مدرسه پسرانه دانش که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش دارای کد 11842709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دانش : خ سپیده جنوبی - کوچه مرزبان.

 • شماره تلفن تماس: 66214434

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی رضوان

مدرسه پسرانه رضوان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضوان دارای کد 11858103 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رضوان : جاده قدیم کرج خیابان خلیج خیابان ابوسعید شرقی جنب باشگاه پویا كوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 66250960

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شیخ فضل اله نوری

مدرسه پسرانه شیخ فضل اله نوری که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ فضل اله نوری دارای کد 11807111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ فضل اله نوری : میدان معلم - بلوار مدائن - خیابان شهید بیگلو - پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 66696288

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ

مدرسه پسرانه فرهنگ که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 11854901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ : یافت آبادارشد آبادخ ش سلطانی.

 • شماره تلفن تماس: 66781925

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی کمیل

مدرسه پسرانه کمیل که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمیل دارای کد 11855108 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کمیل : شهرک ولی عصر (عج)کوی زاهدی خیابان ولد خانی.

 • شماره تلفن تماس: 66210088

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مفید (1)

مدرسه پسرانه مفید (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید (1) دارای کد 11844808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مفید (1) : بلواریافت آباد - بعدازمیدان معلم - روبروی پارك قائم(عج).

 • شماره تلفن تماس: 66216655

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مفید (2)

مدرسه پسرانه مفید (2) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید (2) دارای کد 11853009 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مفید (2) : بلواریافت آباد - بعدازمیدان معلم - روبروی پارك قائم(عج).

 • شماره تلفن تماس: 66216655

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب الصادق (ع)

مدرسه پسرانه مکتب الصادق (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الصادق (ع) دارای کد 11816802 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب الصادق (ع) : شهرک صاحب الزمان (عج )خ ش آتشبارنبش کوچه شهیدنوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66249609

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مهرآئین (مهارتهای حرفه ای )

مدرسه پسرانه مهرآئین (مهارتهای حرفه ای ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرآئین (مهارتهای حرفه ای ) دارای کد 12636502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهرآئین (مهارتهای حرفه ای ) : یافت آبادایستگاه مدرسه مجتمع انقلاب اسلامی مجتمع مهرآئین.

 • شماره تلفن تماس: 66298889

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی نیایش (1)

مدرسه پسرانه نیایش (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش (1) دارای کد 11847708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیایش (1) : شادآباد15متری اول خیابان وثوقی شرقی روبروپارک لادن.

 • شماره تلفن تماس: 66801420

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی نیایش (2)

مدرسه پسرانه نیایش (2) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش (2) دارای کد 11847602 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیایش (2) : شادآباد15متری اول خیابان وثوقی شرقی روبروپارک لادن.

 • شماره تلفن تماس: 66801420

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی والفجر

مدرسه پسرانه والفجر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والفجر دارای کد 11807310 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی والفجر : شهرک ولی عصر20متری حیدری 18متری یاسرتقاطع شهدای دانش.

 • شماره تلفن تماس: 66225494

آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 18 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: