مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 2 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 2 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 2 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 2 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران,آدرس مدارس منطقه دو تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 2 تهران,لیست مدارس منطقه دو تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 2 تهران,معرفی مدارس منطقه دو تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه نمونه دولتی 9دی

مدرسه پسرانه 9دی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 9دی دارای کد 100068034 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی 9دی : سعادت آباد بالاتر از میدان كتاب سه راه ایثار.

شماره تلفن تماس: 22342880


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اخلاص

مدرسه پسرانه اخلاص که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اخلاص دارای کد 10253400 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اخلاص : سعادت آباد میدان کاج خیابان 12.

شماره تلفن تماس: 22068834


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام صادق

مدرسه پسرانه امام صادق که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق دارای کد 10217412 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام صادق : شهرك غرب - بلوار دریا - روبروی پارک دلاوران - پلاک 100.

شماره تلفن تماس: 88083770


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امامت

مدرسه پسرانه امامت که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امامت دارای کد 10217518 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امامت : شهرک ژاندارمری - خیابان ایثار - خیابان سهیل - جنب 137 شهرداری.

شماره تلفن تماس: 44201564


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه وقلم

مدرسه پسرانه اندیشه وقلم که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه وقلم دارای کد 10250701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه وقلم : شهرک قدس انتهای بلوار دریا - بلوار پارک.

شماره تلفن تماس: 22091167


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی آزادی

مدرسه پسرانه آزادی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی دارای کد 10247708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی : شهرک قدس فاز1 - خیابان گلستان - مقابل زمین تنیس.

شماره تلفن تماس: 88090032


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آل طه

مدرسه پسرانه آل طه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آل طه دارای کد 10241400 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آل طه : فرحزادچهارراه میخ سازی ارغوان غربی.

شماره تلفن تماس: 22081479


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی آیت الله طالقانی (1)

مدرسه پسرانه آیت الله طالقانی (1) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت الله طالقانی (1) دارای کد 10244903 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت الله طالقانی (1) : ستارخان خیابان پاتریس لومومباکوچه نسیم.

شماره تلفن تماس: 88254440


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی آیت اله سعیدی (1)

مدرسه پسرانه آیت اله سعیدی (1) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله سعیدی (1) دارای کد 10208111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله سعیدی (1) : سعادت اباد - خیابان علامه - خیابان 38.

شماره تلفن تماس: 88680000


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان

مدرسه پسرانه آینده سازان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آینده سازان دارای کد 10224900 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان : سعادت آبادمیدان کاج سروشرقی بلوار24متری - کوچه 4شرقی پلاک 3.

شماره تلفن تماس: 22084220


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی برهان

مدرسه پسرانه برهان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه برهان دارای کد 10217719 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی برهان : بلوار فرحزادارغوان غربی تقاطع یادگارامام.

شماره تلفن تماس: 22089972


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی پژوهش

مدرسه پسرانه پژوهش که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهش دارای کد 10267501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پژوهش : شهرک ژاندارمری - مرزداران - خیابان البرز - انتهای البرز7.

شماره تلفن تماس: 44284246


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پویندگان

مدرسه پسرانه پویندگان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویندگان دارای کد 10217911 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پویندگان : خیابان ستارخان اول برق الستوم خیابان شهیدجهانی نسب خیابان اندرزگو - پلاک 1.

شماره تلفن تماس: 44219776


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تربیت

مدرسه پسرانه تربیت که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت دارای کد 10230307 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تربیت : فلکه دوم صادقیه - اشرفی اصفهانی بعدازپل اول عابر - کوچه طالقانی. شماره تلفن تماس: 44211847


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تلاش

مدرسه پسرانه تلاش که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تلاش دارای کد 10225109 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تلاش : شهرک آزمایش - بلوار مرزداران - خیابان اطاعتی جنوبی - مهدی سوم.

شماره تلفن تماس: 88279219


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جاوید

مدرسه پسرانه جاوید که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جاوید دارای کد 10266000 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جاوید : بزرگراه اشرفی اصفهانی تقاطع باغ فیض خیابان درخشانی پلاک 8.

شماره تلفن تماس: 44226100


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خاتم النبین

مدرسه پسرانه خاتم النبین که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خاتم النبین دارای کد 10208418 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خاتم النبین : ستارخان پاک شمالی مقابل پارک شاهین.

شماره تلفن تماس: 44202514


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشمند

مدرسه پسرانه دانشمند که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشمند دارای کد 10225204 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشمند : شهرک قدس بلوار شهید دادمان 12متری گلها - گلهای دوم.

شماره تلفن تماس: 88366467


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترمعین

مدرسه پسرانه دکترمعین که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمعین دارای کد 10275407 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترمعین : بلوار مرزداران - خیابان حضرت ابوالفضل بوستان 3و4غربی.

شماره تلفن تماس: 44249666


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی

مدرسه پسرانه دکترهشترودی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترهشترودی دارای کد 10266106 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی : امتدادجلال آل احمدابتداخ سرهنگ اطاعتی پلاک 2.

شماره تلفن تماس: 88255955


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سعادت

مدرسه پسرانه سعادت که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 100012674 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سعادت : سعادت آباد بالاتر از پل مدیریت.

شماره تلفن تماس:


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیدالشهدا

مدرسه پسرانه سیدالشهدا که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدالشهدا دارای کد 10218213 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیدالشهدا : تهران - خیابان ازادی - انتهای خوش شمالی کوچه جاویدپورپلاک 15.

شماره تلفن تماس: 66938319


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهدای پارس خودرو

مدرسه پسرانه شهدای پارس خودرو که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای پارس خودرو دارای کد 10206911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای پارس خودرو : سعادت ابادمیدان کاج اول سروغربی.

شماره تلفن تماس: 22064414


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید جهانی نسب

مدرسه پسرانه شهید جهانی نسب که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید جهانی نسب دارای کد 12906708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید جهانی نسب : خ ستارخان خیابان ش جهانی نسب جنب مسجدشهدا.

شماره تلفن تماس: 44211300


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید عباس آندی 1

مدرسه پسرانه شهید عباس آندی 1 که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عباس آندی 1 دارای کد 10290400 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید عباس آندی 1 : ستارخان - خیابان نهم دریان نو.

شماره تلفن تماس: 66504594


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه شاهد شهید عباس راصد

مدرسه پسرانه شهید عباس راصد که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عباس راصد دارای کد 12906602 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید عباس راصد : شهرک غرب فاز 4 خیابان زرافشان شمالی خیابان خوارزم.

شماره تلفن تماس: 88070078


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید لالی

مدرسه پسرانه شهید لالی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید لالی دارای کد 10259602 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید لالی : بلوار فرحزاد - بعدازسه راه ایثار -.

شماره تلفن تماس: 22076511


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید مدنی 1

مدرسه پسرانه شهید مدنی 1 که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مدنی 1 دارای کد 10207111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مدنی 1 : میدان توحیدنصرت غربی - پلاک 212.

شماره تلفن تماس: 66941800


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صادقین

مدرسه پسرانه صادقین که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صادقین دارای کد 10230402 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صادقین : میدان پونک خیابان همبلاخیابان پارک.

شماره تلفن تماس: 44606499


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی6

مدرسه پسرانه علامه حلی6 که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی6 دارای کد 100063880 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی6 : خیابان شهرآرا کوچه سی و دوم.

شماره تلفن تماس: 88268080


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فجردانش

مدرسه پسرانه فجردانش که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجردانش دارای کد 10218414 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فجردانش : شهرک قد - فاز3 - خیابان شهیدحسن سیف.

شماره تلفن تماس: 88074721


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی فردوسی (1)

مدرسه پسرانه فردوسی (1) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوسی (1) دارای کد 10224805 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوسی (1) : سیمای ایران فاز5.

شماره تلفن تماس: 88093165


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرید

مدرسه پسرانه فرید که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرید دارای کد 10241305 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرید : شهرک زاندارمری بلوار مرزداران خیابان نارون .

شماره تلفن تماس: 44283412


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی قدس 2

مدرسه پسرانه قدس 2 که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس 2 دارای کد 10228601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی قدس 2 : شهرآرا - پاتریس لومومبابلوار سرونازپلاک 5.

شماره تلفن تماس: 66422477


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیهان

مدرسه پسرانه کیهان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیهان دارای کد 10231901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیهان : شهرک قدس چهارراه هرمزان پیروزان شمالی.

شماره تلفن تماس: 88086020


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی مجتمع ارشاد (مهارتهای حرفه ای )

مدرسه پسرانه مجتمع ارشاد (مهارتهای حرفه ای ) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع ارشاد (مهارتهای حرفه ای ) دارای کد 12635807 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع ارشاد (مهارتهای حرفه ای ) : پاتریس لومومبا - خیابان دکترکاردان - پلاک 1.

شماره تلفن تماس: 88253991


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی مجتمع تطبیقی پسران

مدرسه پسرانه مجتمع تطبیقی پسران که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع تطبیقی پسران دارای کد 12655609 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع تطبیقی پسران : تهران سعادت آباد - میدان فرهنگ - پلاك 1.

شماره تلفن تماس: 22080241


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مطهر

مدرسه پسرانه مطهر که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهر دارای کد 10218816 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مطهر : شمال اتوبان شیخ فضل ا...نوری نبش پل زیرگذرطرشت پلاک 9.

شماره تلفن تماس: 44235391


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معلم

مدرسه پسرانه معلم که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم دارای کد 10208513 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معلم : بزرگراه چمران - پل مدیریت - خیابان دریاروبروی پارک دلاوران.

شماره تلفن تماس: 88070411


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مفید

مدرسه پسرانه مفید که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید دارای کد 10208619 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مفید : خ - زنجان شمالی سهروردجنب خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف.

شماره تلفن تماس: 66005077


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب الجواد (ع)

مدرسه پسرانه مکتب الجواد (ع) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الجواد (ع) دارای کد 10225500 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب الجواد (ع) : اشرفی اصفهانی - بعدازمرزداران - کوچه ولدخانی - پلاک 2.

شماره تلفن تماس: 44218492


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی میزان

مدرسه پسرانه میزان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میزان دارای کد 10277201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی میزان : خ آزادی خیابان حبیب الهی میدان تیموری بلوار تیموری کوچه گلنار پلاک 2.

شماره تلفن تماس: 66522500


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوردانش

مدرسه پسرانه نوردانش که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوردانش دارای کد 10250902 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوردانش : شهرک قدس هرمزان فاز2خ اول 679. شماره تلفن تماس: 88091721


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیمایوشیج

مدرسه پسرانه نیمایوشیج که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیمایوشیج دارای کد 10231309 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیمایوشیج : شهرک قدس ابتدای جاده فرحزادخیابان ایثارالبرز4.

شماره تلفن تماس: 22086997


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی واله

مدرسه پسرانه واله که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه واله دارای کد 100040551 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی واله : اشرفی اصفهانی - خیابان پارک - شهرک هما - سیمرغ 5.

شماره تلفن تماس: 44257134


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 2 تهران,آدرس مدارس منطقه دو تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 2 تهران,لیست مدارس منطقه دو تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 2 تهران,معرفی مدارس منطقه دو تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی
  4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 2 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: