مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 3 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 3 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 3 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 3 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی ارشاد

مدرسه پسرانه ارشاد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارشاد دارای کد 10306611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارشاد : خیابان شریعتی خیابان ش كلاهدوز کوچه نامدار خیابان ش قلندری پلاک 10.

شماره تلفن تماس: 22633990


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بینش سلمان

مدرسه پسرانه بینش سلمان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بینش سلمان دارای کد 10323406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بینش سلمان : خ شریعتی خیابان یخچال شهیدفکوریان چهارراه رفعت کوی مشایخی پلاک 14.

شماره تلفن تماس: 22002169


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پارسا

مدرسه پسرانه پارسا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پارسا دارای کد 10370307 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پارسا : شریعتی خیابان کدویی پلاک 29.

شماره تلفن تماس: 22606079


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام امام

مدرسه پسرانه پیام امام که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام امام دارای کد 10384406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام امام : خ ش کلاهدوزخ دیباجی جنوبی کوچه سنجابی کوچه میرفرشی کوچه آزادپ.

شماره تلفن تماس: 22766576


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیوندصدرا

مدرسه پسرانه پیوندصدرا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیوندصدرا دارای کد 10370402 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیوندصدرا : شریعتی ظفر کوی آبادی شاهین شرقی پلاک 3.

شماره تلفن تماس: 22222220


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تبیان

مدرسه پسرانه تبیان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تبیان دارای کد 100044582 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تبیان : شریعتی یخچال خیابان کی نژاد کوچه اسلامیه شرقی پلاک 37.

شماره تلفن تماس: 26600322


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توسعه

مدرسه پسرانه توسعه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توسعه دارای کد 100027555 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توسعه : بزرگراه شهیدچمران ابتدای خیابان سئول ضلع غربی نمایشگاه بین المللی.

شماره تلفن تماس: 22014420


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه

مدرسه پسرانه ثامن الائمه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن الائمه دارای کد 10373704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه : خ شهید کلاهدوز - چهاراه قنات - راهنمایی ثامن الائمه(ع).

شماره تلفن تماس: 22570369


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جهان آرا

مدرسه پسرانه جهان آرا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهان آرا دارای کد 10307410 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جهان آرا : خ کلاهدوز خیابان شهیداصغرنعمتی کوچه دوم بن شقایق پلاک 5.

شماره تلفن تماس: 22602808


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حامد

مدرسه پسرانه حامد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حامد دارای کد 10383806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حامد : خ ش کلاهدوزخ ش عراقی کوی یزدی دست راست بن بست اول پلاک 3.

شماره تلفن تماس: 22645041


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت امیر (ع)

مدرسه پسرانه حضرت امیر (ع) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت امیر (ع) دارای کد 100032480 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت امیر (ع) : خ میرداماد میدان محسنی خیابان شاه نظری خیابان کوشا پلاک 19.

شماره تلفن تماس: 22264120


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش2

مدرسه پسرانه دانش2 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش2 دارای کد 100019978 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش2 : تهران - خیابان پاسداران - بهستان 5 - پلاک 5.

شماره تلفن تماس: 22542986


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی

مدرسه پسرانه دکترحسابی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 10335903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی : خیابان شریعتی روبه روی بیمارستان مفید کوچه بهشت آسا پلاک 7.

شماره تلفن تماس: 22843074


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی دکترمحمودافشار

مدرسه پسرانه دکترمحمودافشار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمحمودافشار دارای کد 10306017 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی دکترمحمودافشار : خ ولیعصرنرسیده به میردامادخیابان دامن افشارپلاک 51.

شماره تلفن تماس: 88874212


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه نمونه دولتی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 100056040 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی رازی : خیابان ولیعصر بالاتر از میرداماد پلاک 555.

شماره تلفن تماس: 88771002


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 10305819 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رازی : خیابان ولیعصربالاترازمیردامادپلاک 555.

شماره تلفن تماس: 88771002


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روزبه

مدرسه پسرانه روزبه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روزبه دارای کد 10307812 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روزبه : خیابان ونک خیابان شیخ بهائی شمالی کوچه دوازدهم.

شماره تلفن تماس: 88041202


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سبحان

مدرسه پسرانه سبحان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سبحان دارای کد 10396300 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سبحان : پاسداران نبش بهستان نهم.

شماره تلفن تماس: 22541999


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش

مدرسه پسرانه سروش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش دارای کد 10364805 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش : پاسداران خیابان ناطق نوری (زمرد) کوچه ش دعوی پلاک 6.

شماره تلفن تماس: 22891200


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش هدایت

مدرسه پسرانه سروش هدایت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش هدایت دارای کد 100032473 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش هدایت : پاسداران خیابان بهستان 7 کوی داریوش پلاک 13.

شماره تلفن تماس: 22777348


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سعادت

مدرسه پسرانه سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 100018381 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سعادت : شریعتی شهید کلاهدوز بعداز چهارراه قنات روبروی خیابان ش سنجابی پلاک 361.

شماره تلفن تماس: 22545665


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید بی طرف

مدرسه پسرانه شهید بی طرف که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بی طرف دارای کد 100070488 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بی طرف : خ شریعتی بالاتر از دو راهی قلهك كوچه شهید صدیق مطهری شمالی.

شماره تلفن تماس: 26410758


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید دانش

مدرسه پسرانه شهید دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دانش دارای کد 10306313 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید دانش : خیابان شریعتی ایستگاه مترو قلهک کوچه سجاد کوچه حافظ پلاک 13.

شماره تلفن تماس: 22603149


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید دکترفیاض بخش

مدرسه پسرانه شهید دکترفیاض بخش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکترفیاض بخش دارای کد 10307516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دکترفیاض بخش : خ شهیدکلاهدوزبعدازچهارراه قنات پلاک 339.

شماره تلفن تماس: 22549072


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شیخ بهائی

مدرسه پسرانه شیخ بهائی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ بهائی دارای کد 10312619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ بهائی : میدان ونک خیابان ملاصدرااول خیابان شیخ بهائی شمالی.

شماره تلفن تماس: 88032543


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالح

مدرسه پسرانه صالح که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالح دارای کد 100023102 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالح : خ شهیدکلاهدوزخ وارسته خیابان مشیری پلاک 11.

شماره تلفن تماس: 22546256


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 10376001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : میدان پیروز خیابان عرفاتی نبش منظریه جنوبی پلاک 47.

شماره تلفن تماس: 22578925


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی دارای کد 10388900 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی : خیابان آفریقا خیابان ناهید غربی پلاک 7.

شماره تلفن تماس: 26205474


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد فتح

مدرسه پسرانه فتح که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فتح دارای کد 10306916 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد فتح : پاسداران نیستان هفتم خیابان شهیدصالح حسینی پلاک 8.

شماره تلفن تماس: 22561510


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرجاد

مدرسه پسرانه فرجاد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرجاد دارای کد 10387401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرجاد : پاسداران بهستان چهارم خیابان هاتف اصفهانی نبش آزاده.

شماره تلفن تماس: 22570241


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهان

مدرسه پسرانه فرهان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهان دارای کد 100041009 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهان : شمال میدان محسنی - میدان مینا - خیابان دهم - خیابان سیفیه پلاک 26.

شماره تلفن تماس: 22923500


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ

مدرسه پسرانه فرهنگ که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 100036816 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ : زرگنده - انتهای خیابان شهید حیدری - نبش شیخ عطار.

شماره تلفن تماس: 22648901


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه پسرانه مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 10307315 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : میدان مادرخیابان شهیدآلن آبکارخیابان دهم پلاک 1.

شماره تلفن تماس: 22229021


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملت

مدرسه پسرانه ملت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملت دارای کد 10321603 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملت : خ ولیعصر بالاتر از میرداماد خیابان قبادیان غربی پلاک 45.

شماره تلفن تماس: 88787661


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهددانش نو

مدرسه پسرانه مهددانش نو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهددانش نو دارای کد 10370709 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهددانش نو : خ آفریقابالاترازاسفندیار کوچه ارمغان شرقی نبش مازیار پلاک 1.

شماره تلفن تماس: 22050268


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نخبگان پند

مدرسه پسرانه نخبگان پند که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نخبگان پند دارای کد 10394508 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نخبگان پند : گاندی جنوبی نبش کوچه 236 پلاک 28.

شماره تلفن تماس: 88776279


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیکان

مدرسه پسرانه نیکان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیکان دارای کد 10348801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیکان : خ شریعتی خیابان یخچال خیابان شهیدوارسته پلاک 2.

شماره تلفن تماس: 22008822


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی والعصر

مدرسه پسرانه والعصر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والعصر دارای کد 10351105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی والعصر : بزرگراه آفریقابعدازپمپ بنزین خیابان شهیدعاطفی پلاک 77.

شماره تلفن تماس: 22017134


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر (عج )

مدرسه پسرانه ولیعصر (عج ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولیعصر (عج ) دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر (عج ) : خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، خیابان یخچال، خیابان فکوریان، کوچه مشایخی، پلاک 8.

شماره تلفن تماس: 22006874,75


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی
  4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 3 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: