مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 5 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 5 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 5 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 5 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 5 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه پنج تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه پنج تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 5 تهران,معرفی مدارس منطقه پنج تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی 14خرداد1

مدرسه پسرانه 14خرداد1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 14خرداد1 دارای کد 10509711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی 14خرداد1 : شهرک گلستان(راه آهن) بلوار گلها یاس 11 مدرسه راهنمایی 14 خرداد.

 • شماره تلفن تماس: 44702878

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ابرار1

مدرسه پسرانه ابرار1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار1 دارای کد 10509614 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابرار1 : فلکه دوم صادقیه بزرگراه آیت اله اشرفی اصفهانی گلستان هشتم.

 • شماره تلفن تماس: 44078297

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی البرز

مدرسه پسرانه البرز که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه البرز دارای کد 10520716 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی البرز : خیابان آیت اله کاشانی بلوار تعاون بلوار لاله پلاک 125.

 • شماره تلفن تماس: 44100763

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام خمینی

مدرسه پسرانه امام خمینی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی دارای کد 12857201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام خمینی : شهران روبروی پارک امیرخ طالقانی .

 • شماره تلفن تماس: 44315857

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه نمونه دولتی امام خمینی (ره)

مدرسه پسرانه امام خمینی (ره) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی (ره) دارای کد 100044210 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی امام خمینی (ره) : شهران روبروی پارک امیرخ طالقانی  .

 • شماره تلفن تماس: 44315857

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام رضا1

مدرسه پسرانه امام رضا1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا1 دارای کد 10509910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا1 : شهرزیبا - خیابان احمد کاشانی - جنب کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 44329820

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد1

مدرسه پسرانه امام سجاد1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد1 دارای کد 10556209 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد1 : جنت آبادچهارباغ کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 44404065

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام علی (ع)

مدرسه پسرانه امام علی (ع) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع) دارای کد 100035900 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام علی (ع) : بلوار فردوس غرب خیابان لاله جنوبی کوچه 14شرقی پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 44145888

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی آزادگان اسلام 1

مدرسه پسرانه آزادگان اسلام 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان اسلام 1 دارای کد 10534701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان اسلام 1 : بلوار رسالت غرب جنب پل هوایی دوم.

 • شماره تلفن تماس: 44110700

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آئینه

مدرسه پسرانه آئینه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئینه دارای کد 10529607 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آئینه : بلوار فردوس خیابان ورزی جنوبی 18غربی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 44170583

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی باقرالعلوم

مدرسه پسرانه باقرالعلوم که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باقرالعلوم دارای کد 10541203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی باقرالعلوم : جنت آبادانتهای بلوار35متری لاله غربی.

 • شماره تلفن تماس: 44428000

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهان

مدرسه پسرانه بهان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهان دارای کد 10596204 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهان : سردارجنگل 35متری گلستان ایران زمین شمالی کوچه غروی.

 • شماره تلفن تماس: 44449965

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی بهنام 1

مدرسه پسرانه بهنام 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهنام 1 دارای کد 10510212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بهنام 1 : صادقیه آیت اله اشرفی اصفهانی خیابان پیامبر.

 • شماره تلفن تماس: 44075017

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پوریای ولی

مدرسه پسرانه پوریای ولی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پوریای ولی دارای کد 10568505 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پوریای ولی : آیت اله کاشانی میدان استادجعفری اول رسالت شرقی کوچه عزتی پور.

 • شماره تلفن تماس: 44065509

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پویندگان

مدرسه پسرانه پویندگان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویندگان دارای کد 10543006 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پویندگان : بلوار فردوس تقاطع چهارراه مخابرات روبروی بانك پاسارگاد پلاک 131.

 • شماره تلفن تماس: 44070739

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیشگامان

مدرسه پسرانه پیشگامان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیشگامان دارای کد 100070332 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیشگامان : اتوبان نیایش بین اتوبان ستاری و خیابان کبیری بلوار امام حسین کوچه کوهپایه.

 • شماره تلفن تماس: 44488197

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توانا

مدرسه پسرانه توانا که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توانا دارای کد 10529300 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توانا : بزرگراه همت نبش سردارجنگل فرزانه غربی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 44401630

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی جابربن حیان 1

مدرسه پسرانه جابربن حیان 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جابربن حیان 1 دارای کد 10510318 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جابربن حیان 1 : شهرک اکباتان فاز2بین بلوکهای 16و18.

 • شماره تلفن تماس: 44641920

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی حسین شیرین 1

مدرسه پسرانه حسین شیرین 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حسین شیرین 1 دارای کد 10511817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حسین شیرین 1 : انتهای شهرزیباجاده امامزاده داودروستای سولقان *+.

 • شماره تلفن تماس: 44393598

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حکیم سنائی

مدرسه پسرانه حکیم سنائی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکیم سنائی دارای کد 10529004 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حکیم سنائی : بلوار فردوس - بین خیابان ورزی و پروانه پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 44127367

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خواجه نصیرالدین طوسی

مدرسه پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی دارای کد 10555503 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خواجه نصیرالدین طوسی : فلکه دوم صادقیه بلوار فردوس خیابان ابراهیمی جنوبی 12غربی پلاک8.

 • شماره تلفن تماس: 44077266

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دین ودانش

مدرسه پسرانه دین ودانش که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دین ودانش دارای کد 10544103 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دین ودانش : شهرک اکباتان فاز3جنب بلوک 1D.

 • شماره تلفن تماس: 44666349

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راهیان نور

مدرسه پسرانه راهیان نور که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهیان نور دارای کد 10542300 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راهیان نور : فلکه پونک ضلع غربی شهروندبلوار میرزابابائی کوچه یاس.

 • شماره تلفن تماس: 44419789

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه شاهد رهروان امام

مدرسه پسرانه رهروان امام که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهروان امام دارای کد 10510413 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد رهروان امام : ابتدای شهرک آپادانا.

 • شماره تلفن تماس: 44657670

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رهیار

مدرسه پسرانه رهیار که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهیار دارای کد 12845908 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رهیار : پونک سردارجنگل گلزاریکم شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 44435876

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ساریخانی

مدرسه پسرانه ساریخانی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساریخانی دارای کد 100036191 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ساریخانی : خ آیت اله کاشانی انتهای بلوار فردوس سازمان خیابان رضایی خیابان 15غربی.

 • شماره تلفن تماس: 44121001

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سما 5

مدرسه پسرانه سما 5 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سما 5 دارای کد 100037819 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سما 5 : جنت آباد شاهین شمالی خیابان هفتم شرقی پلاک 40.

 • شماره تلفن تماس: 44604855

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سما (3)

مدرسه پسرانه سما (3) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سما (3) دارای کد 10529808 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سما (3) : بلوار دهکده المپیک سه راه شهرک چشمه روبروی میدان تره بارپ 14*.

 • شماره تلفن تماس: 44109141

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سماء 4

مدرسه پسرانه سماء 4 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سماء 4 دارای کد 10536502 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سماء 4 : ایرانپارس خیابان شقایق خیابان 16.

 • شماره تلفن تماس: 44816040

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیمای فرهنگ

مدرسه پسرانه سیمای فرهنگ که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیمای فرهنگ دارای کد 10554501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیمای فرهنگ : شهران خیابان وسک 12متری بنفشه.

 • شماره تلفن تماس: 44311483

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای انتفاضه

مدرسه پسرانه شهدای انتفاضه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای انتفاضه دارای کد 10588402 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای انتفاضه : بلوار دهکده بعدازمیدان المپیک روبروی پمپ بنزین کوچه رضائی *.

 • شماره تلفن تماس: 44712687

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای ایران خودرو

مدرسه پسرانه شهدای ایران خودرو که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای ایران خودرو دارای کد 12856800 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای ایران خودرو : کیلومتر14اتوبان تهران - کرج پیکانشهر*+.

 • شماره تلفن تماس: 44197678

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای باغ فیض 1

مدرسه پسرانه شهدای باغ فیض 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای باغ فیض 1 دارای کد 10510519 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای باغ فیض 1 : فلکه2 صادقیه بزرگراه اشرفی اصفهانی خیابان تیراژه خیابان بوستان.

 • شماره تلفن تماس: 44491860

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای کن

مدرسه پسرانه شهدای کن که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای کن دارای کد 12857009 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای کن : شهرزیبا کن ایستگاه یخچال خیابان شهید حاج ملا حسین پلاک 91.

 • شماره تلفن تماس: 44333777

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید اویسی

مدرسه پسرانه شهید اویسی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اویسی دارای کد 12858402 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اویسی : جاده امام زاده داودروستای سنگان  .

 • شماره تلفن تماس: 44397233

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید چمران 1

مدرسه پسرانه شهید چمران 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران 1 دارای کد 10510910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید چمران 1 : میدان ازادی شهرک شهیدفکوری مدرسه راهنمائی دکترچمران.

 • شماره تلفن تماس: 44660044

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید خرازی

مدرسه پسرانه شهید خرازی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید خرازی دارای کد 10583308 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید خرازی : کیلومتر17اتوبان تهران کرج شهرک شهیدخرازی.

 • شماره تلفن تماس: 44980250

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید روستایی 1

مدرسه پسرانه شهید روستایی 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید روستایی 1 دارای کد 10511214 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید روستایی 1 : فلکه دوم صادقیه بلوار شهیداشرفی اصفهانی حصارک.

 • شماره تلفن تماس: 44817333

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید سعیدکهن 1

مدرسه پسرانه شهید سعیدکهن 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سعیدکهن 1 دارای کد 10511119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سعیدکهن 1 : میدان آزادی شهرک آپادانافاز2.

 • شماره تلفن تماس: 44653424

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید علی صیادشیرازی

مدرسه پسرانه شهید علی صیادشیرازی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید علی صیادشیرازی دارای کد 10558509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید علی صیادشیرازی : حصارک پایین ترازدانشگاه آزادشهرک دانشگاه بالاترازک.

 • شماره تلفن تماس: 44817909

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید همت 1

مدرسه پسرانه شهید همت 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید همت 1 دارای کد 12850503 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید همت 1 : انتهای همت شهرک شهیدباقری *.

 • شماره تلفن تماس: 44730897

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید وحیدباقری 1

مدرسه پسرانه شهید وحیدباقری 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید وحیدباقری 1 دارای کد 10523510 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید وحیدباقری 1 : آیت اله کاشانی انتهای خیابان جنت آبادگلستان شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 44817060

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 5

مدرسه پسرانه علامه حلی 5 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 5 دارای کد 100039126 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 5 : انتهای آبشناسان نرسیده به شاهین شمالی خیابان امام حسین خیابان کوهسار.

 • شماره تلفن تماس: 44610933

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی دارای کد 12851304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی : آبشناسان کوی طور20متری شعرا.

 • شماره تلفن تماس: 44838324

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فارابی

مدرسه پسرانه فارابی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فارابی دارای کد 10529406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فارابی : آیت اله کاشانی جنب مسجدنظام مافی کوچه یکم غربی پلاک 57.

 • شماره تلفن تماس: 44071447

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرزانگان پویا

مدرسه پسرانه فرزانگان پویا که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان پویا دارای کد 10555302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرزانگان پویا : آیت اله کاشانی خیابان کیهان خیابان براتلو - خیابان فرزانگان پویا - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 44129695

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی فرزانگان نیروی انتظامی

مدرسه پسرانه فرزانگان نیروی انتظامی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان نیروی انتظامی دارای کد 10590700 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرزانگان نیروی انتظامی : دهکده زیبادشت بالاهمت غربی مجتمع مسکونی نیروی انتظامی *.

 • شماره تلفن تماس: 44750333

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی قلم

مدرسه پسرانه قلم که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قلم دارای کد 10545306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی قلم : شمال اتوبان ایرانپارس شهرک نیروی هوایی لاله نهم سهند1پ 11.

 • شماره تلفن تماس: 44818119

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی کانون ایران

مدرسه پسرانه کانون ایران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کانون ایران دارای کد 10584701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کانون ایران : انتهای بلوار ایت اله کاشانی سه راه کن اول شهران.

 • شماره تلفن تماس: 44334466

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی مبین

مدرسه پسرانه مبین که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مبین دارای کد 10588201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مبین : بلوار فردوس نبش پروانه جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 44127361

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی متین

مدرسه پسرانه متین که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متین دارای کد 10570306 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی متین : دهکده سه راه چشمه اتوبان کوهک جنب هتل بستان *.

 • شماره تلفن تماس: 44713585

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملاصدرا

مدرسه پسرانه ملاصدرا که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملاصدرا دارای کد 10520917 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملاصدرا : خ آیت اله کاشانی میدان نورخ پیامبرشرقی خیابان هجرت کوچه شقایق 12.

 • شماره تلفن تماس: 44442070

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه هیات امنایی مهدی پور1

مدرسه پسرانه مهدی پور1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدی پور1 دارای کد 10510614 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی مهدی پور1 : بلوار ایت اله کاشانی روبروی مسجدنظام مافی خیابان شهیدبراتلو.

 • شماره تلفن تماس: 44117475

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی میثاق اندیشه

مدرسه پسرانه میثاق اندیشه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثاق اندیشه دارای کد 100085720 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی میثاق اندیشه : همت غرب شهرک گلستان میدان ساحل برجهای پاریس.

 • شماره تلفن تماس: 44757441

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی میرزا كوچك خان

مدرسه پسرانه میرزا كوچك خان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میرزا كوچك خان دارای کد 100000972 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میرزا كوچك خان : سردار جنگل.بهارشرقی.كوچه اردیبهشت..

 • شماره تلفن تماس: 44414414

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی میعاد

مدرسه پسرانه میعاد که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میعاد دارای کد 10519515 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی میعاد : میدان صادقیه ابتدای آیت اله کاشانی بوستان 1گلستان 2پ 43.

 • شماره تلفن تماس: 44067334

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هادیان

مدرسه پسرانه هادیان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هادیان دارای کد 100074806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هادیان : خیابان اشرفی اصفهانی خیابان ناطق نوری خیابان قربانی شریف.

 • شماره تلفن تماس: 44400160

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هما

مدرسه پسرانه هما که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هما دارای کد 10529101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هما : جاده مخصوص کرج نبش خیابان ریاحی.

 • شماره تلفن تماس: 44643207

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هوشمند

مدرسه پسرانه هوشمند که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هوشمند دارای کد 10521316 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هوشمند : بلوار شهران نرسیده به میدان اول کوچه سمیه شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 44309978

آدرس مدارس منطقه 5 تهران,آدرس مدارس منطقه پنج تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه پنج تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 5 تهران,معرفی مدارس منطقه پنج تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 5 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: