مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 6 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود.

در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید.

با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 6 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 6 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 6 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دورغیرد استاد شهریار

مدرسه پسرانه استاد شهریار که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استاد شهریار دارای کد 100038461 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد استاد شهریار : بالاترازمیدان ولیعصر (عج ) - روبروی سینمااستقلال کوچه شهیدفخاری پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88899109

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام حسن مجتبی (ع)

مدرسه پسرانه امام حسن مجتبی (ع) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن مجتبی (ع) دارای کد 10677102 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام حسن مجتبی (ع) : خ کارگر شمالی - بعد از فرصت - کوچه رهنما - پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 66950533

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه مبتکران

مدرسه پسرانه اندیشه مبتکران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه مبتکران دارای کد 10674308 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه مبتکران : خیابان جمالزاده شمالی نبش فرصت پلاک 37.

 • شماره تلفن تماس: 66434308

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی انصار

مدرسه پسرانه انصار که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انصار دارای کد 10614214 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی انصار : کریم خان زند خیابان قائم مقام فراهانی جنوبی روبروی کشتیرانی انصار.

 • شماره تلفن تماس: 88325343

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی آزادگان

مدرسه پسرانه آزادگان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان دارای کد 10606010 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی آزادگان : بلوار کشاورز خیابان فلسطین کوچه شهیدحجت دوست پلاک 26.

 • شماره تلفن تماس: 88992464

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه نمونه دولتی آزادگان

مدرسه پسرانه آزادگان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان دارای کد 100062244 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی آزادگان : بلوار کشاورز خیابان فلسطین کوچه شهیدحجت دوست پلاک 26.

 • شماره تلفن تماس: 88992464

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی بدر

مدرسه پسرانه بدر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بدر دارای کد 10606211 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی بدر : خ مدبر - كوچه 30.

 • شماره تلفن تماس: 88002044

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بشارت موعود

مدرسه پسرانه بشارت موعود که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشارت موعود دارای کد 100013064 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بشارت موعود : خ کارگر شمالی - بلوار ازادگان خیابان 25 شرقی پلاك 42.

 • شماره تلفن تماس: 88005321

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پژوهش

مدرسه پسرانه پژوهش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهش دارای کد 10614311 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پژوهش : خ کارگرشمالی خیابان 20نرسیده به کردستان بلوار ازادگان نبش خیابان 22پ 38.

 • شماره تلفن تماس: 88009556

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت موسی بن عمران

مدرسه پسرانه حضرت موسی بن عمران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت موسی بن عمران دارای کد 10676301 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت موسی بن عمران : بلوار کشاورزخ فلسطین شمالی خیابان مرتضی زاده پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 88955869

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خاتم

مدرسه پسرانه خاتم که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خاتم دارای کد 10620002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خاتم : خ جمالزاده شمالی بالاترازچهارراه فرصت کوچه اعتماد پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 66927781

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی

مدرسه پسرانه دکترحسابی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 10619605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی : خ ولی عصر بالاتر از زرتشت شرقی کوچه جاوید پلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 88800732

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش

مدرسه پسرانه سرای دانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرای دانش دارای کد 100012718 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش : خ کارگر شمالی - بالاتر از فاطمی - کوچه اکبری - پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 88992199

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سما

مدرسه پسرانه سما که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سما دارای کد 10653409 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سما : خیابان کارگرشمالی خیابان 17 پلاک 148.

 • شماره تلفن تماس: 88635684

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی سیدجمال الدین اسدآبادی

مدرسه پسرانه سیدجمال الدین اسدآبادی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدجمال الدین اسدآبادی دارای کد 12648608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیدجمال الدین اسدآبادی : میدان سیدجمال الدین اسدآبادی.

 • شماره تلفن تماس: 88030194

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سینا

مدرسه پسرانه سینا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سینا دارای کد 10621501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سینا : خ سنائی کوچه سوم پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 88828406

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید بهروزپندی

مدرسه پسرانه شهید بهروزپندی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهروزپندی دارای کد 10631508 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید بهروزپندی : میدان فاطمی م گلهاخ شهیدمظفری خواه خیابان مرداد کوچه نوید.

 • شماره تلفن تماس: 88009217

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید ناصرعبدالی

مدرسه پسرانه شهید ناصرعبدالی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ناصرعبدالی دارای کد 10605611 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید ناصرعبدالی : خیابان شهید سپهبدقرنی خیابان شهیدکلانتری جنب وزارت راه.

 • شماره تلفن تماس: 88909564

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی صالح

مدرسه پسرانه صالح که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالح دارای کد 10605812 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صالح : خ شهید مفتح پایین ترازسمیه كوچه نیك پلاك 17.

 • شماره تلفن تماس: 88828100

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی غدیر

مدرسه پسرانه غدیر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه غدیر دارای کد 10606719 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی غدیر : خ جمالزاه شمالی کوچه صالحی پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 66923242

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی كارآفرین

مدرسه پسرانه كارآفرین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كارآفرین دارای کد 100040460 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی كارآفرین : بالاترازمیدان ولیعصر (عج ) - روبروی سینمااستقلال کوچه شهیدفخاری پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88899109

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی گوهر

مدرسه پسرانه گوهر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گوهر دارای کد 10606814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گوهر : خیابان میرزای شیرازی کوچه چهارم پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 88907331

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دورغیرد معراج اندیشه

مدرسه پسرانه معراج اندیشه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج اندیشه دارای کد 10679106 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد معراج اندیشه : خ انقلاب بعداز میدان فردوسی خیابان شهیدعباس موسوی (فرصت ) بن بست نیکپورپ 82.

 • شماره تلفن تماس: 88327574

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان

مدرسه پسرانه ممتاز حنان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ممتاز حنان دارای کد 100061743 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان : خ فلسطین پائین ترازبلوار - کوچه شهیدحجت دوست پلاک 32.

 • شماره تلفن تماس: 88960037

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت

مدرسه پسرانه مهرولایت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرولایت دارای کد 10677601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت : خ فلسطین جنوبی نرسیده به خیابان بزرگمهر روبروی سفارت فلسطین پلاک 356.

 • شماره تلفن تماس: 66959866

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوید صالحین

مدرسه پسرانه نوید صالحین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوید صالحین دارای کد 10665800 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوید صالحین : خ شیخ بهائی جنوبی شهرک والفجرمیدان شقایق.

 • شماره تلفن تماس: 88065324

آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 6 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: