مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(28 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 7 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 7 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 7 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 7 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی ابن سینا

مدرسه پسرانه ابن سینا که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا دارای کد 100012283 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابن سینا : خ شریعتی خیابان معلم مرودشت جنوبی 55.

 • شماره تلفن تماس: 88402989

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی احمدیه

مدرسه پسرانه احمدیه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احمدیه دارای کد 10708611 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی احمدیه : خیابان دماوند خیابان حسینی 20متری انصارالحسین پلاک 110.

 • شماره تلفن تماس: 77563030

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع)

مدرسه پسرانه امام صادق (ع) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 10752602 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع) : خ بهار شیراز - خیابان خداپرست - پلاک15.

 • شماره تلفن تماس: 77647757

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیر

مدرسه پسرانه امیر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیر دارای کد 10726209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیر : تهران - خیابان انقلاب - پیچ شمیران - خیابان سمیه - پلاك 47.

 • شماره تلفن تماس: 77531347

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه راه دورغیرد امیركبیر

مدرسه پسرانه امیركبیر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیركبیر دارای کد 100036312 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد امیركبیر : خ شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 88404064

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان برتر

مدرسه پسرانه آینده سازان برتر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آینده سازان برتر دارای کد 100000358 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان برتر : شریعتی پایین تر از ملک ک.چه شکوری پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 77631510

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بحرالعلوم

مدرسه پسرانه بحرالعلوم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بحرالعلوم دارای کد 10730204 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بحرالعلوم : خیابان بهار خیابان ورکش شماره5.

 • شماره تلفن تماس: 88314342

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی پاکزادنیا

مدرسه پسرانه پاکزادنیا که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاکزادنیا دارای کد 10708918 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پاکزادنیا : خ دبستان - خیابان شهید حمیدی پلاک 33.

 • شماره تلفن تماس: 88868988

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه شاهد جوادالائمه

مدرسه پسرانه جوادالائمه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه دارای کد 10730405 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد جوادالائمه : میدان امام حسین خیابان خواجه نصیر  پلاك 109.

 • شماره تلفن تماس: 77504189

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حیان

مدرسه پسرانه حیان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حیان دارای کد 10744303 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حیان : خ دكتر شریعتی خیابان شهید طاهریان کوچه تیموری پلاک 155.

 • شماره تلفن تماس: 77502058

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی رشد

مدرسه پسرانه رشد که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشد دارای کد 10749704 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رشد : تهران نو ش فتحنایی پلاک 177.

 • شماره تلفن تماس: 77540554

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ساهاکیان

مدرسه پسرانه ساهاکیان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساهاکیان دارای کد 10750101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ساهاکیان : خیابان بهار شیراز خیابان جواد نیا پلاك9.

 • شماره تلفن تماس: 77536065

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سلام

مدرسه پسرانه سلام که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلام دارای کد 100003222 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سلام : سهروردی شمالی بعدازچهارراه شهید مطهری كوچه نیكان پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 88458007

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید شعبانی

مدرسه پسرانه شهید شعبانی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شعبانی دارای کد 10729109 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شعبانی : میدان شهید نامجو خیابان کاوه شرقی پلاک 80.

 • شماره تلفن تماس: 77553458

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید طهماسبی

مدرسه پسرانه شهید طهماسبی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید طهماسبی دارای کد 10729301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید طهماسبی : خیابان بهار شمالی کوی بهشت.

 • شماره تلفن تماس: 88495035

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید محمدحسین فهمیده

مدرسه پسرانه شهید محمدحسین فهمیده که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمدحسین فهمیده دارای کد 10731206 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید محمدحسین فهمیده : خ بهشتی اندیشه اصلی نبش اندیشه 5 شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 88409415

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید مظلوم

مدرسه پسرانه شهید مظلوم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مظلوم دارای کد 10727200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مظلوم : خیابان شهیدنامجوایستگاه معینیه پلاك309.

 • شماره تلفن تماس: 77504210

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالح

مدرسه پسرانه صالح که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالح دارای کد 10709719 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالح : تقاطع طالقانی بهارشمالی کوی یزدان نیاز پلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 77507708

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم سلیم

مدرسه پسرانه علم سلیم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم سلیم دارای کد 10736903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم سلیم : ضلع جنوب غربی پل سیدخندان ابتدای سهروردی ش خیابان برازنده پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 88758738

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی

مدرسه پسرانه فراگیران مرزی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراگیران مرزی دارای کد 10758201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی : طالقانی.بهار شمالی. روبروی جواد کارگر. پلاک 186.

 • شماره تلفن تماس: 88825879

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ

مدرسه پسرانه فرهنگ که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 10745908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ : خ شهید مدنی خیابان یزدی خیابان دهقان.

 • شماره تلفن تماس: 77543644

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی مولوی

مدرسه پسرانه مولوی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مولوی دارای کد 10709518 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مولوی : خ سهروردی شمالی - خیابان شهیدقندی روبروی شهرداری منطقة7 - پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 88752392

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی هدایت

مدرسه پسرانه هدایت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت دارای کد 10727001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدایت : تهران خیابان شریعتی بالاتر از سه راه زندان کوچه ساری پلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 88400146

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه نمونه دولتی هویزه

مدرسه پسرانه هویزه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هویزه دارای کد 100063631 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی هویزه : پیچ شمیران - شهید اصفهانی.

 • شماره تلفن تماس: 77626250

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی هویزه

مدرسه پسرانه هویزه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هویزه دارای کد 10709613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هویزه : پیچ شمیران - شهیداصفهانی.

 • شماره تلفن تماس: 77626251

آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 7 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: