مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 8 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 8 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 8 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 8 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 8 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی احسان

مدرسه پسرانه احسان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احسان دارای کد 10866907 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی احسان : تهرانپارس خیابان - رسالت بعدازچهارراه تیر انداز پلاک 108.

 • شماره تلفن تماس: 77705353

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع)

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع) دارای کد 10837709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع) : شهرپردیس - فاز1جنب مجتمع کیمیدارو.

 • شماره تلفن تماس: 76274499

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام خمینی (ره )

مدرسه پسرانه امام خمینی (ره ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی (ره ) دارای کد 10817113 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام خمینی (ره ) : نارمک - میدان نبوت خیابان گلبرگ غربی خیابان ارجمند جنوبی م 62گلبرگ 2 پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 77902769-77452816

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی امام رضا (ع)2

مدرسه پسرانه امام رضا (ع)2 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا (ع)2 دارای کد 10871100 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا (ع)2 : بومهن - خیابان ش زاهدی جنب دبستان سادات.

 • شماره تلفن تماس: 76229335

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی بعثت (8)

مدرسه پسرانه بعثت (8) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت (8) دارای کد 10861400 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت (8) : خ - دماوندخ - ابتدایی شهیدبخت آزاد پلاک 36.

 • شماره تلفن تماس: 77254950

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی جاجرود2

مدرسه پسرانه جاجرود2 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جاجرود2 دارای کد 10818011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جاجرود2 : جاده تهران آبعلی - روستای سعیدآبادجاجرود - خیابان:گلستان -.

 • شماره تلفن تماس: 76203776

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی جهان تربیت 1

مدرسه پسرانه جهان تربیت 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهان تربیت 1 دارای کد 10834608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جهان تربیت 1 : اتوبان رسالت - مجیدیه جنوبی - کوچه مهدوی پلاک 50.

 • شماره تلفن تماس: 88414819

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روش

مدرسه پسرانه روش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روش دارای کد 10844701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روش : تهرانپارس خیابان - ش حسینی - روبه روی بانك صادرات پلاک 95.

 • شماره تلفن تماس: 77876989

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی زرازوند

مدرسه پسرانه زرازوند که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زرازوند دارای کد 100037105 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زرازوند : جاده آبعلی - بعد از جاجرود - منطقه صنعتی کمرد - روستای کمرد.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی سجاد1

مدرسه پسرانه سجاد1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سجاد1 دارای کد 10809417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سجاد1 : نارمک - خیابان:بهمن شرقی - نبش م:21 - پلاک:32.

 • شماره تلفن تماس: 77896292

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیدالشهداء (ع)

مدرسه پسرانه سیدالشهداء (ع) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدالشهداء (ع) دارای کد 10828408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیدالشهداء (ع) : رسالت - خیابان:کرمان جنوبی - کوچه:عادل زاده - پلاک:286.

 • شماره تلفن تماس: 77810200

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهدای انقلاب اسلامی 2

مدرسه پسرانه شهدای انقلاب اسلامی 2 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای انقلاب اسلامی 2 دارای کد 10828609 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای انقلاب اسلامی 2 : بومهن - شهرک شهرآباد - خیابان ش حق وردیان.

 • شماره تلفن تماس: 76323391

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی

مدرسه پسرانه شهید بهشتی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 100037136 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی : پردیس فاز1 خیابان مهتاب 2.

 • شماره تلفن تماس: 76270150

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید حسینی

مدرسه پسرانه شهید حسینی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حسینی دارای کد 100043171 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید حسینی : گلربگ شرقی خیابان حمزه لوئی.

 • شماره تلفن تماس: 77911947

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر

مدرسه پسرانه شهید باهنر که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 10811112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر : بومهن - خیابان:طلائی - روستای بومهن جنب امام زاده - پلاک:8.

 • شماره تلفن تماس: 76222036

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید حسین فهمیده

مدرسه پسرانه شهید حسین فهمیده که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حسین فهمیده دارای کد 10819318 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید حسین فهمیده : رسالت - 16متری دوم - خیابان:ش موسوی - پلاک:25.

 • شماره تلفن تماس: 22523331

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه شاهد شهید حشمتی

مدرسه پسرانه شهید حشمتی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حشمتی دارای کد 10809618 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید حشمتی : تهرانپارس - خیابان:142غربی - خیابان:ش حمزه لوئی - پلاک:12.

 • شماره تلفن تماس: 77911942

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید رجائی 2

مدرسه پسرانه شهید رجائی 2 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجائی 2 دارای کد 10809522 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجائی 2 : خ:تهران نو - ایستگاه حمام تهرانپارس - خیابان:103 - کوچه:106 - پلاک:7.

 • شماره تلفن تماس: 77917917

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید نقدی

مدرسه پسرانه شهید نقدی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نقدی دارای کد 10811218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نقدی : جاده آبعلی - روستای باغکمش - كارخانه سیمان.

 • شماره تلفن تماس: 76255600

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی علی ابن الحسین

مدرسه پسرانه علی ابن الحسین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علی ابن الحسین دارای کد 10865101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علی ابن الحسین : بومهن - دوستان نبش کوچه دهم.

 • شماره تلفن تماس: 2229279

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فیض

مدرسه پسرانه فیض که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فیض دارای کد 10819711 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فیض : نارمک - خیابان:46متری غربی - روبروی موسسه شکوه - پلاک:155.

 • شماره تلفن تماس: 77901962

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه هیات امنایی قاسمعلی هدایت

مدرسه پسرانه قاسمعلی هدایت که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قاسمعلی هدایت دارای کد 100025575 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی قاسمعلی هدایت : خیابان گلستان نرسیده به میدان هلال احمر.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی كوثر طه

مدرسه پسرانه كوثر طه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كوثر طه دارای کد 100002951 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی كوثر طه : پردیس - فاز 4 - انتهای خیابان فردوس شرقی - خیابان جنت 3 - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 76281022

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی کمیل

مدرسه پسرانه کمیل که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمیل دارای کد 10833606 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کمیل : نارمک - گلبرگ شرقی - م:44 - پلاک:44.

 • شماره تلفن تماس: 77271212

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی ماریامیان

مدرسه پسرانه ماریامیان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ماریامیان دارای کد 10868001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ماریامیان : 16 - متری دوم مجیدیه اول شهیدرحمتی - پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 77831230

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محمدیه

مدرسه پسرانه محمدیه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمدیه دارای کد 10825000 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی محمدیه : گلبرگ غربی - کرمان جنوبی - کوچه:ش رحمتی - پلاک:114.

 • شماره تلفن تماس: 77811125

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی منتظران قائم (عج )

مدرسه پسرانه منتظران قائم (عج ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه منتظران قائم (عج ) دارای کد 10868509 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی منتظران قائم (عج ) : پردیس فاز دوم محله سوم.

 • شماره تلفن تماس: 76278320

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرپژوهان طاها نوین

مدرسه پسرانه مهرپژوهان طاها نوین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرپژوهان طاها نوین دارای کد 100055735 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرپژوهان طاها نوین : نارمک خیابان شهید آیت - ایستگاه داروخانه پلاک 61.

 • شماره تلفن تماس: 77925551

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی نائیری

مدرسه پسرانه نائیری که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نائیری دارای کد 10810618 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نائیری : خ:دماوند - پشت کارخانه برق - اول وحیدیه - كوچه زرین پلاک:45.

 • شماره تلفن تماس: 77828093

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی نبوت 1

مدرسه پسرانه نبوت 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نبوت 1 دارای کد 10834206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نبوت 1 : نارمک - م:هفت حوض خیابان:ارجمند - پلاک:24.

 • شماره تلفن تماس: 77941114

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نبی اکرم (ص )

مدرسه پسرانه نبی اکرم (ص ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نبی اکرم (ص ) دارای کد 10831105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نبی اکرم (ص ) : نارمک - خیابان 46متری غربی بعدازخ سمنگان کوچه اختصاصی پلاک.

 • شماره تلفن تماس: 77826151

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی نواب صفوی 1

مدرسه پسرانه نواب صفوی 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نواب صفوی 1 دارای کد 10834904 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نواب صفوی 1 : نارمک - انتهای خیابان:گلستان - جنب مسیل باختر - پلاک:39.

 • شماره تلفن تماس: 77811268

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی نیایش

مدرسه پسرانه نیایش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش دارای کد 100013588 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیایش : پردیس فاز 4 فردوس 1.

 • شماره تلفن تماس: 76281185

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی هدایت 1

مدرسه پسرانه هدایت 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت 1 دارای کد 10834502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدایت 1 : نارمک - خیابان:سمنگان روبروی مسجدجامع - خیابان چمن غربی - م:72.

 • شماره تلفن تماس: 77902781

آدرس مدارس منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 8 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: