مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 9 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 9 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی ابن سینا

مدرسه پسرانه ابن سینا که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا دارای کد 100063864 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی ابن سینا : تهرانسر فلکه اول جنب |پارک.

 • شماره تلفن تماس: 44504265

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه نمونه دولتی اسوه 1

مدرسه پسرانه اسوه 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسوه 1 دارای کد 10907016 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی اسوه 1 : مهرآبادجنوبی کوچه شهیدانصاری.

 • شماره تلفن تماس: 66695688

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امام حسین 1

مدرسه پسرانه امام حسین 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین 1 دارای کد 10907217 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی امام حسین 1 : تهرانسراصلی بلواریاس *.

 • شماره تلفن تماس: 44504631

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیرکبیر1

مدرسه پسرانه امیرکبیر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرکبیر1 دارای کد 10921304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیرکبیر1 : سرآسیاب مهرآباد خیابان امام محمد باقر(ع) پلاک 57.

 • شماره تلفن تماس: 66650856

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی پاسداران اسلام 2

مدرسه پسرانه پاسداران اسلام 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسداران اسلام 2 دارای کد 10906617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پاسداران اسلام 2 : جاده مخصوص کرج ویلاشهر*.

 • شماره تلفن تماس: 44196750

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی پدیده

مدرسه پسرانه پدیده که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پدیده دارای کد 100035706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پدیده : خ - سبحانی - 13 متری حاجیان جنب سیمنا جی.استثنایی پدیده.

 • شماره تلفن تماس: 66616563

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی حجت الاسلام ایمانی

مدرسه پسرانه حجت الاسلام ایمانی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حجت الاسلام ایمانی دارای کد 13959401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حجت الاسلام ایمانی : تهران شهرک وردآورد خیابان امام حسین(ع)کوچه توحید پلاک1.

 • شماره تلفن تماس: 44980811

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه هیات امنایی سلمان فارسی 1

مدرسه پسرانه سلمان فارسی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان فارسی 1 دارای کد 10906511 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی سلمان فارسی 1 : خ آزادی روبروی دانشگاه شریف.

 • شماره تلفن تماس: 66002437

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه هیات امنایی شهدای معلم 1

مدرسه پسرانه شهدای معلم 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای معلم 1 دارای کد 10928307 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهدای معلم 1 : سرآسیاب مهرآبادجنب زیمنس کوچه ش احمد درخشنده.

 • شماره تلفن تماس: 66696699

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر2

مدرسه پسرانه شهید باهنر2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر2 دارای کد 10916508 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر2 : جاده مخصوص کرج شهرک آزادی *.

 • شماره تلفن تماس: 44503513

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی

مدرسه پسرانه شهید بهشتی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 100002845 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی : خ آزادی خیابان دكتر هوشیار - جنب پارك.

 • شماره تلفن تماس: 66067820

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید نورائی 1

مدرسه پسرانه شهید نورائی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نورائی 1 دارای کد 10907714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نورائی 1 : خ قزوین روبروی خیابان شبیری کوچه نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66697213

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید دستغیب 1

مدرسه پسرانه شهید دستغیب 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستغیب 1 دارای کد 10924701 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید دستغیب 1 : تهرانسر - ب لاله - خیابان قباد شمالی - کوچه فنی و حرفه ای امید - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 44508880

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید ملکی 1

مدرسه پسرانه شهید ملکی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ملکی 1 دارای کد 10923202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید ملکی 1 : خ دامپزشکی کوچه شهیدحیدریان.

 • شماره تلفن تماس: 66002530

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صبا

مدرسه پسرانه صبا که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبا دارای کد 10949100 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی صبا : تهرانسربلوار اصلی انتهای خیابان نهم پلاک 28*.

 • شماره تلفن تماس: 44508362

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طه

مدرسه پسرانه طه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طه دارای کد 10948500 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی طه : سرآسیاب مهرآباد جنوبی جنب درب پایگاه شکاری.

 • شماره تلفن تماس: 66633311

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی میثم

مدرسه پسرانه میثم که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم دارای کد 10907513 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی میثم : سه راه آذری شهرک توحید.

 • شماره تلفن تماس: 66697720

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای اندیشه 1

مدرسه پسرانه ندای اندیشه 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای اندیشه 1 دارای کد 10913819 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای اندیشه 1 : تهرانسراصلی خیابان ششم پلاک 16*.

 • شماره تلفن تماس: 44504461

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی نورعلم 2

مدرسه پسرانه نورعلم 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورعلم 2 دارای کد 10914323 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی نورعلم 2 : جاده مخصوص کرج شهرک دانشگاه *.

 • شماره تلفن تماس: 44905151

آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولی عصر1

مدرسه پسرانه ولی عصر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر1 دارای کد 10913713 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولی عصر1 : تهرانسر - بلوار اصلی - خیابان باشگاه – کوچه 23 غربی – پلاک 49.

 • شماره تلفن تماس: 44504377

آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران,لیست مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 9 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: