مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(26 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی استقلال

مدرسه دخترانه استقلال که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استقلال دارای کد 11018503 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی استقلال : خ هاشمی نرسیده به جیحون.

 • شماره تلفن تماس: 66834120

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه مشارکت مردم تزکیه

مدرسه دخترانه تزکیه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه دارای کد 11032706 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم تزکیه : خیابان هاشمی کوچه بیابانی.

 • شماره تلفن تماس: 66355646

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه شاهد حضرت معصومه (س)

مدرسه دخترانه حضرت معصومه (س) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت معصومه (س) دارای کد 100065285 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد حضرت معصومه (س) :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترترابی

مدرسه دخترانه دکترترابی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترترابی دارای کد 11051201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترترابی : خ حسام الدین بعد ازسه راه هفت چنار نبش كشهید مزرعتی قهرودی.

 • شماره تلفن تماس: 55718827

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی رضوان

مدرسه دخترانه رضوان که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضوان دارای کد 11016404 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رضوان : خ آذربایجان نرسیده بین خوش و قصر الدشت.

 • شماره تلفن تماس: 66848082

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ریحانه

مدرسه دخترانه ریحانه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه دارای کد 11051305 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ریحانه : خ رودکی بین مرتضوی وامام خمینی کوچه سادات شریفی.

 • شماره تلفن تماس: 66840610

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی ریحانه النبی

مدرسه دخترانه ریحانه النبی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه النبی دارای کد 11048005 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ریحانه النبی : 16 متری امیری کوچه مقدم.

 • شماره تلفن تماس: 55726161

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زهرامردانی (کاردانش )

مدرسه دخترانه زهرامردانی (کاردانش ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرامردانی (کاردانش ) دارای کد 11031801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرامردانی (کاردانش ) : خ رودکی بالاترازمرتضوی کوی شهیدسادات شریفی.

 • شماره تلفن تماس: 66895050

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زهرامردانی شماره 20

مدرسه دخترانه زهرامردانی شماره 20 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرامردانی شماره 20 دارای کد 11043408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرامردانی شماره 20 : میدان بریانک خیابان شهیدعرب.

 • شماره تلفن تماس: 55744339

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی زهره

مدرسه دخترانه زهره که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهره دارای کد 11049906 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی زهره : دامپزشکی بین خوش و قصرالدشت پلاک 249.

 • شماره تلفن تماس: 55775218

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی زهره

مدرسه دخترانه زهره که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهره دارای کد 100034264 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی زهره : دامپزشکی بین خوش و قصرالدشت پلاک 249.

 • شماره تلفن تماس: 66369557

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید صدوقی

مدرسه دخترانه شهید صدوقی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صدوقی دارای کد 11020103 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صدوقی : خ بهنود بین کارون وجیحون.

 • شماره تلفن تماس: 66024090

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فردانش

مدرسه دخترانه فردانش که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردانش دارای کد 100001095 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فردانش : خ 16 متری امیری نبش کوچه آقولی خانی.

 • شماره تلفن تماس: 55701813

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه نمونه دولتی فرهنگ

مدرسه دخترانه فرهنگ که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 11027901 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی فرهنگ : خ هاشمی نرسیده به جیحون کوچه بهرمان.

 • شماره تلفن تماس: 66367110

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی قدس

مدرسه دخترانه قدس که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس دارای کد 11012015 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس : خ هاشمی کوچه بیابانی.

 • شماره تلفن تماس: 66886211

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی قوی فکر

مدرسه دخترانه قوی فکر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قوی فکر دارای کد 11051601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی قوی فکر : خ آزادی خوش جنوبی کوچه تمدن.

 • شماره تلفن تماس: 66875638

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی كوثرالنبی

مدرسه دخترانه كوثرالنبی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كوثرالنبی دارای کد 100001100 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی كوثرالنبی : خ رودکی بین کمیل و مرتضوی کوچه درخشان راد پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 66365848

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی کاردانش شهید مبصری

مدرسه دخترانه کاردانش شهید مبصری که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش شهید مبصری دارای کد 11024608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کاردانش شهید مبصری : انتهای خیابان جیحون نهرفیروزآبادنرسیده به خیابان پهلوانی کوی بهاران.

 • شماره تلفن تماس: 55739311

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی کاردانش شهید مصطفی خمینی

مدرسه دخترانه کاردانش شهید مصطفی خمینی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش شهید مصطفی خمینی دارای کد 11022403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کاردانش شهید مصطفی خمینی : خ هاشمی کوچه بیابانی.

 • شماره تلفن تماس: 66369200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه نمونه دولتی مکتب الاحرار

مدرسه دخترانه مکتب الاحرار که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الاحرار دارای کد 100065290 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی مکتب الاحرار : دوراهی قپان خیابان شهیدقاسم فرهنگ خیابان شهیداحمد پهلوانی.

 • شماره تلفن تماس: 55704947

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مکتب الاحرار

مدرسه دخترانه مکتب الاحرار* که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الاحرار* دارای کد 11011817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مکتب الاحرار : دو راهی قپان خیابان شهیدقاسم فرهنگ خیابان شهیداحمد پهلوانی.

 • شماره تلفن تماس: 55704947

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مولوی

مدرسه دخترانه مولوی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مولوی دارای کد 100066688 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مولوی :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 10 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 10 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: