مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی اقبال (کاردانش )

مدرسه دخترانه اقبال (کاردانش ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اقبال (کاردانش ) دارای کد 11142506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اقبال (کاردانش ) : خ منیریه خیابان ترجمان شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 66404179

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی بنت الهدی

مدرسه دخترانه بنت الهدی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنت الهدی دارای کد 11114510 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بنت الهدی : خ کمالی خیابان کاشان نبش كوچه چهارم.

 • شماره تلفن تماس: 55407399

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی جامی (کاردانش )

مدرسه دخترانه جامی (کاردانش ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جامی (کاردانش ) دارای کد 11159008 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی جامی (کاردانش ) : خ انقلاب - نبش خیابان ابوریحان - روبرو پمپ بنزین وصال.

 • شماره تلفن تماس: 66401611

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی جامی

مدرسه دخترانه جامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جامی دارای کد 11159209 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی جامی : خ انقلاب - نبش خیابان ابوریحان - روبروی پمپ بنزین وصال.

 • شماره تلفن تماس: 66401611

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دوشیزگان اسلامی

مدرسه دخترانه دوشیزگان اسلامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دوشیزگان اسلامی دارای کد 11136803 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دوشیزگان اسلامی : خ - ولیعصر - میدان منیریه داخل پاساژ پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 66407693

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی سروش (1) کار و دانش

مدرسه دخترانه سروش (1) کار و دانش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش (1) کار و دانش دارای کد 11128705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سروش (1) کار و دانش : خیابان اذربایجان بین گلشن وباستان.

 • شماره تلفن تماس: 66922831

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید بهرامی

مدرسه دخترانه شهید بهرامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهرامی دارای کد 100040890 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید بهرامی : خ هلال احمر كوچه یكه تاز پلاک 200.

 • شماره تلفن تماس: 55645059

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید محمد باقر صدر

مدرسه دخترانه شهید محمد باقر صدر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمد باقر صدر دارای کد 11130601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمد باقر صدر : خیابان آذربایجان سه راه طرشت اول باستان.

 • شماره تلفن تماس: 66901186

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر

مدرسه دخترانه شهید باهنر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 11114711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر : خ ولیعصرخ جامی کوی کسری پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 66726605

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید بهرامی

مدرسه دخترانه شهید بهرامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهرامی دارای کد 11115216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهرامی : خ هلال احمرکوچه شهیدیکه تاز.

 • شماره تلفن تماس: 55645059

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید مطهری

مدرسه دخترانه شهید مطهری که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مطهری دارای کد 11120615 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مطهری : خ ولیعصر(عج )سرپل امیربهادرکوچه بانک صادرات.

 • شماره تلفن تماس: 55397031

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی طلیعه

مدرسه دخترانه طلیعه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلیعه دارای کد 11143307 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طلیعه : خ ولیعصر بالاتراز منیریه کوچه البرز.

 • شماره تلفن تماس: 66461403

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی علویان (1)

مدرسه دخترانه علویان (1) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علویان (1) دارای کد 11114817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علویان (1) : خ جمهوری خیابان جمالزاده کوچه وزیری پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 66922004

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ فاطمیه

مدرسه دخترانه فرهنگ فاطمیه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ فاطمیه دارای کد 100012647 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ فاطمیه : میدان منیریه کوچه فردوس.

 • شماره تلفن تماس: 66958334

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی محمودزاده

مدرسه دخترانه محمودزاده که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمودزاده دارای کد 11115015 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محمودزاده : ولی عصرپایین ترازمیدان منیریه خیابان ترجمان جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 55398360

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای فاطمه

مدرسه دخترانه ندای فاطمه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای فاطمه دارای کد 11125107 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای فاطمه : خ شیخ هادی روبروی مسجدشیشه کوچه مظفری خواه پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66705366

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 11 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 11 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: