مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(25 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ابرار

مدرسه دخترانه ابرار که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار دارای کد 11234901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ابرار : خیابان 17شهریورخیابان شهیدحسین قادری پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 33132111

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی استادمطهری

مدرسه دخترانه استادمطهری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادمطهری دارای کد 11220715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استادمطهری : خ شهید هما یون ناطقی سه راه دربند پلاک 169.

 • شماره تلفن تماس: 77520632

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی الغدیر

مدرسه دخترانه الغدیر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الغدیر دارای کد 11245009 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی الغدیر : خ خراسان - خیابان زیبابعدازچهارراه ریسمانچی پلاک 84.

 • شماره تلفن تماس: 33556400

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ام ابیها

مدرسه دخترانه ام ابیها که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ام ابیها دارای کد 11273702 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ام ابیها : خ 17شهریورخ شهیدناطقی پلاک 78.

 • شماره تلفن تماس: 77532982

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امامیه

مدرسه دخترانه امامیه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امامیه دارای کد 11220611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امامیه : خیابان فردوسی - انتهای بن بست طاهری پلاک 40.

 • شماره تلفن تماس: 33913511

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه هیات امنایی آل یاسین

مدرسه دخترانه آل یاسین که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آل یاسین دارای کد 100070587 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی آل یاسین : خ امیرکبیر سه راه امین حضور خیابان دیالمه بن بست موحدی.

 • شماره تلفن تماس: 33500500

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 11220514 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : خ ری کوچه شهیدملاباقری پلاک 26.

 • شماره تلفن تماس: 33552073

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حضرت زهرا (س )

مدرسه دخترانه حضرت زهرا (س ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زهرا (س ) دارای کد 11219611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت زهرا (س ) : خیابان شوش شرقی نرسیده به میدان شوش - پلاک 2 - 363.

 • شماره تلفن تماس: 33563903

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حضرت زینب ( س )

مدرسه دخترانه حضرت زینب ( س ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب ( س ) دارای کد 11242606 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت زینب ( س ) : خ مولوی چهارراه وحدت اسلامی کوی شهید قاسمی پلاک 97.

 • شماره تلفن تماس: 55630239

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه ( ع )

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه ( ع ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه ( ع ) دارای کد 11242701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه ( ع ) : م شهدا - خیابان شهیدهمایون ناطقی پلاک 102 - 104.

 • شماره تلفن تماس: 77531519

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی د ختران

مدرسه دخترانه د ختران که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه د ختران دارای کد 12504610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی د ختران : پیچ شمیران خیابان شهیدنورمحمدی نبش کوچه اصانلومهرپ 27.

 • شماره تلفن تماس: 77537712

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رافعه

مدرسه دخترانه رافعه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رافعه دارای کد 11276909 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رافعه : خ فخرآبادخ ش سادات کوچه ش افراسیابی پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 77504715

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی رضوی

مدرسه دخترانه رضوی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضوی دارای کد 11247806 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رضوی : خ ایران کوی شهیدفیاض بخش پلاک 121.

 • شماره تلفن تماس: 33562180

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رفاه

مدرسه دخترانه رفاه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رفاه دارای کد 11225619 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رفاه : خ ایران کوچه گل محمدی پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 33561950

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رفاه

مدرسه دخترانه رفاه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رفاه دارای کد 100024337 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رفاه : تهران، خیابان ایران، بن بست پلور، پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33516996

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی روزآزادی (1)

مدرسه دخترانه روزآزادی (1) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روزآزادی (1) دارای کد 11244800 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی روزآزادی (1) : شوش غربی ابتدای خیابان خیام جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 55601117

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه شاهد روشنگر

مدرسه دخترانه روشنگر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگر دارای کد 11219514 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد روشنگر : دروازه شمیران - خیابان فخرآباد - کوچه پانزدهم - بن بست گوهرشاد.

 • شماره تلفن تماس: 77530828

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه نمونه دولتی سلمان

مدرسه دخترانه سلمان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان دارای کد 100061740 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی سلمان : 17 شهریور جنب ایستگاه آتش نشانی پلاک 180 دبیرستان سلمان.

 • شماره تلفن تماس: 33556644

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی سلمان

مدرسه دخترانه سلمان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان دارای کد 11220218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سلمان : 17شهریورجنب آتش نشانی پلاک 180.

 • شماره تلفن تماس: 33556644

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی سوده همدانی

مدرسه دخترانه سوده همدانی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوده همدانی دارای کد 11220313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوده همدانی : میدان بهارستان بالاترازسازمان تبلیغات اسلامی نرسیده به چهارراه فخراباد.

 • شماره تلفن تماس: 77600000

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه نمونه دولتی سوده همدانی

مدرسه دخترانه سوده همدانی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوده همدانی دارای کد 100061739 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی سوده همدانی : خیابان بهارستان بالاتر از سازمان تبلیغات اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 77600000

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهدای موتلفه اسلامی

مدرسه دخترانه شهدای موتلفه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای موتلفه اسلامی دارای کد 11256504 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهدای موتلفه اسلامی : میدان خراسان خیابان شهیدکاظمی پلاک 65.

 • شماره تلفن تماس: 33555417

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی

مدرسه دخترانه شهید زارعی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید زارعی دارای کد 100074503 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی : خ فردوسی - خیابان بانک - خیابان میرزامحمد - کوچه میرشکار 1 - پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 66757022

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی

مدرسه دخترانه شهید زارعی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید زارعی دارای کد 100071351 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی : خ فردوسی - خیابان بانک - خیابان میرزامحمد - کوچه میرشکار1 - پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 66757022

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحه

مدرسه دخترانه صالحه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحه دارای کد 11251209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحه : خ ایران پلاک 216.

 • شماره تلفن تماس: 33440380

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صدیقین (د)

مدرسه دخترانه صدیقین (د) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدیقین (د) دارای کد 11263907 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صدیقین (د) : خ ایران خیابان سقاباشی کوچه صادق اسلامی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33562262

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طوبی

مدرسه دخترانه طوبی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طوبی دارای کد 11240001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طوبی : میدان شهدا خیابان شهید عظیم زادگان بعد از تقاطع سوم پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 33125077

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عطر نرگس

مدرسه دخترانه عطر نرگس که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عطر نرگس دارای کد 100047417 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عطر نرگس : تهران - خیابان ایران - کوچه پورزرگری - پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 33508204

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه وابسته علوم و معارف اسلامی شهید مطهری

مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری دارای کد 11240306 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته علوم و معارف اسلامی شهید مطهری : چهارراه سرچشمه کوچه شهید صیرفی پور.

 • شماره تلفن تماس: 33912848

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی علوی اسلامی

مدرسه دخترانه علوی اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی اسلامی دارای کد 100009063 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علوی اسلامی : خ 17 شهریور جنوبی - كوچه مهدوی پور، نبش ماهور‌.

 • شماره تلفن تماس: 33516551

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی کاردانش کوثر (1)

مدرسه دخترانه کاردانش کوثر (1) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش کوثر (1) دارای کد 11238008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کاردانش کوثر (1) : خیابان 17 شهریورنرسیده به بلوار قیام - پلاک 780.

 • شماره تلفن تماس: 33567777

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کوثر

مدرسه دخترانه کوثر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر دارای کد 11235108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کوثر : خ وحدت اسلامی کوچه رضائی پائین ترازبیمارستان رازی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 55603135

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی مرآت

مدرسه دخترانه مرآت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرآت دارای کد 100021246 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مرآت : خ 17شهریور نبش بلوار قیام نرسیده به میدان خراسان.

 • شماره تلفن تماس: 33551740

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی معصومیه اسلامی

مدرسه دخترانه معصومیه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومیه اسلامی دارای کد 11237905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معصومیه اسلامی : شوش غربی بین وحدت اسلامی و تختی. پلاک 1 - 1023.

 • شماره تلفن تماس: 55166869

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب الزهرا (س )

مدرسه دخترانه مکتب الزهرا (س ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الزهرا (س ) دارای کد 11238209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب الزهرا (س ) : خیابان وحدت اسلامی خیابان پهلوان حسن پلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 55624100

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهدویه

مدرسه دخترانه مهدویه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدویه دارای کد 11270601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهدویه : خ ری کوچه شهیدملاباقری بن بست امین پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 33557272

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نور علم

مدرسه دخترانه نور علم که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نور علم دارای کد 100009212 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی نور علم : دروازه شمیران خیابان شهید مشکی روبروی کانون بازنشستگان پلاک 224.

 • شماره تلفن تماس: 77524497

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نورعلم

مدرسه دخترانه نورعلم که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورعلم دارای کد 11272605 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی نورعلم : دروازه شمیران خیابان شهید مشکی روبروی کانون بازنشستگان پلاک 224.

 • شماره تلفن تماس: 77524497

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 11242405 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر : خ - خراسان خیابان زیبا - خیابان محمدمهدی مشهدی رحیم پلاک 156.

 • شماره تلفن تماس: 33125647

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه مشارکت مردم هدایت

مدرسه دخترانه هدایت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت دارای کد 100031823 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم هدایت : خ منوچهری کوچه ژاندارک.

 • شماره تلفن تماس: 33955522

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه وابسته هنرهای زیبای دختران

مدرسه دخترانه هنرهای زیبای دختران که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرهای زیبای دختران دارای کد 100070586 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته هنرهای زیبای دختران : خیابان انقلاب پیچ شمیران خیابان شهید نور محمدی کوچه بصیر الملک.

 • شماره تلفن تماس: 77533164

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 12 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 12 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
فاطی
پاسخ به این نظر
14:54 - 22 اردیبهشت 98

عاجزانه ازتون میخام امامیه ثبت نام نکنید ... با مدیریت داغونی که اره نه تنها رو نمره ها بلکه رو روان بچه ها هم تاثیر بد گذاشته ... و اینکه معلمای خوبشو برای سال آخر یعین دوازدهم گذاشته و عملا پایه بچه ها ضعیفه... خود منم دارم در به در دنبال مدرسه میگردم ...

0 0
ع . ک
پاسخ به این نظر
15:41 - 6 تیر 98

سلام وقت بخیر،من از کادر مدرسه هستم آدرس مدرسه به شرح ذیل است : میدان شهدا / خیابان شهید همایون ناطقی / پلاک ۷۷ تلفن : ۹۹ - ۷۷۶۲۵۲۹۷

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: