مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایران سنجش

مدرسه دخترانه ایران سنجش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران سنجش دارای کد 100040906 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایران سنجش : تهران - خیابان تهران نو - خیابان بلال حبشی - نبش سنایی - پلاک 200.

 • شماره تلفن تماس: 77484222-3

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی پژوهش

مدرسه دخترانه پژوهش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهش دارای کد 11318306 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پژوهش : خ خاقانی بعدازفلکه آشتیانی داخل کوی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77170792

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی خوارزمی

مدرسه دخترانه خوارزمی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی دارای کد 11320403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خوارزمی : تهران نو - خیابان بلال حبشی - بهارغربی - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 77418601

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی زهرای اطهر (س )

مدرسه دخترانه زهرای اطهر (س ) که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرای اطهر (س ) دارای کد 11337709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرای اطهر (س ) : تهران نو - مسیل جاجرود - صائب تبریزی - پلاک 166.

 • شماره تلفن تماس: 77479049

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی زینبیه

مدرسه دخترانه زینبیه که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینبیه دارای کد 11310512 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینبیه : تهران نو - فلکه اشتیانی - کوی سازمانی زینبیه - بدون پلاک.

 • شماره تلفن تماس: 77170812

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 11310216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه : پیروزی - انتهای خیابان طبرسی - پلاک 409.

 • شماره تلفن تماس: 33310408

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه هیات امنایی شهدای 7تیر

مدرسه دخترانه شهدای 7تیر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای 7تیر دارای کد 11324707 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهدای 7تیر : پیروزی - خیابان چهارم نیروهوایی فرعی 34 - 4(خوش دامن )پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 77478383

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهید شرافت

مدرسه دخترانه شهید شرافت که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شرافت دارای کد 11329505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شرافت : سیمتری نیروی هوایی - فرعی 33 - 8 - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 77161467

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهید ه معصومه قزوینی

مدرسه دخترانه شهید ه معصومه قزوینی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ه معصومه قزوینی دارای کد 11318602 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ه معصومه قزوینی : چهارم نیروی هوایی - فرعی 31 - 4 - پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 77421802

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهید ه معصومه قزوینی 2

مدرسه دخترانه شهید ه معصومه قزوینی 2 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ه معصومه قزوینی 2 دارای کد 11331306 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شهید ه معصومه قزوینی 2 : چهارم نیروی هوایی - فرعی 31 - 4 - پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 77473586

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع

مدرسه دخترانه طلوع که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دارای کد 11339501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع : پنجم نیروی هوایی - فرعی 32 - 5 - پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 77472437

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه شاهد طلیعه

مدرسه دخترانه طلیعه که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلیعه دارای کد 11344107 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد طلیعه : فلکه چایچی کوی زینبیه دبیرستان شاهد.

 • شماره تلفن تماس: 77170002

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی علامه حلی

مدرسه دخترانه علامه حلی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی دارای کد 11325901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه حلی : دماوند - شهیدمنتظری - بلوار اسدی - کوچه گودرزی - پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 33343723

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه نمونه دولتی علامه حلی

مدرسه دخترانه علامه حلی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی دارای کد 100060856 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی علامه حلی : میدان امام حسین خیابان دماوند خیابان منتظری خیابان اسدی کوچه گودرزی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 33340322

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی

مدرسه دخترانه علوی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی دارای کد 100060868 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی فاطمه تعلیمی

مدرسه دخترانه فاطمه تعلیمی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه تعلیمی دارای کد 11346005 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمه تعلیمی : ششم نیروی هوایی - نبش فرعی 39 - 5 - پلاک 86.

 • شماره تلفن تماس: 77464064

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی فجراسلام

مدرسه دخترانه فجراسلام که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجراسلام دارای کد 11329304 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی فجراسلام : پیروزی - طبرسی - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 33346181

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی فرزانگان

مدرسه دخترانه فرزانگان که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان دارای کد 11340205 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی فرزانگان : دماوند - ایستگاه سبلان27متری اشراقی - 8متری اول - پلاک 62.

 • شماره تلفن تماس: 77813212

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان 4

مدرسه دخترانه فرزانگان4 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان4 دارای کد 100042142 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود.

آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان4 : تهران نو - فلکه آشتیانی - باباطاهر شرقی - کوی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77170223

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه نمونه دولتی فرهنگ

مدرسه دخترانه فرهنگ که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 11326309 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی فرهنگ : تهران نو - بلال حبشی نبش باباطاهر - پلاک 51.

 • شماره تلفن تماس: 77418610

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی معصومیه

مدرسه دخترانه معصومیه که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومیه دارای کد 100065901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی معصومیه : تهران نو - خاقانی - باباطاهر - کوی سازمانی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77170782

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای فاطمه

مدرسه دخترانه ندای فاطمه که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای فاطمه دارای کد 11326203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای فاطمه : سیمتری نیروی هوایی - ایستگاه سنگکی - 31 - 7 - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 77472447

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور

مدرسه دخترانه هفده شهریور که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفده شهریور دارای کد 100029659 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور : خیابان پیروزی خیابان سوم نیروی هوایی فرعی 21 - 2 پلاك 12.

 • شماره تلفن تماس: 77478079

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 13 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 13 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: