مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه چهارده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 14 تهران,لیست مدارس منطقه چهارده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 14 تهران,معرفی مدارس منطقه چهارده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی اعتصام

مدرسه دخترانه اعتصام که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اعتصام دارای کد 11460001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اعتصام : اتوبان آهنگ خیابان شهیدتکه اکبرآبادی پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 33703907

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام صادق (ع)هنرستان کاردانش

مدرسه دخترانه امام صادق (ع)هنرستان کاردانش که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع)هنرستان کاردانش دارای کد 11475800 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام صادق (ع)هنرستان کاردانش : خ نیکنام خیابان شهید نظرآهاری.

 • شماره تلفن تماس: 33303535

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی بعثت

مدرسه دخترانه بعثت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت دارای کد 100067124 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت : اتوبان شهیدمحلاتی خیابان 8متری مرادی روبروی مسجدمهدیه.

 • شماره تلفن تماس: 33705334

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه وابسته بهیاری نیروی هوائی

مدرسه دخترانه بهیاری نیروی هوائی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهیاری نیروی هوائی دارای کد 11445907 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته بهیاری نیروی هوائی : اتوبان بسیج - بزرگراه هجرت - بیمارستان بعثت - هنرستان بهیاری.

 • شماره تلفن تماس: 39954921

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی بیت الزهرا

مدرسه دخترانه بیت الزهرا که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بیت الزهرا دارای کد 11416814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بیت الزهرا : بلوار ابوذرپل دوم خیابان شهروی پلاک 53.

 • شماره تلفن تماس: 33161684

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه شاهد حضرت زینب (س)

مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب (س) دارای کد 100063999 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد حضرت زینب (س) : خ پیروزی ایستگاه درختی خیابان شهیدقره یاضی پلاک 154.

 • شماره تلفن تماس: 33335191

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه الزهرا (س )

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه الزهرا (س ) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه الزهرا (س ) دارای کد 11438601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه الزهرا (س ) : چهارصد دستگاه - کوی خداوردیان.

 • شماره تلفن تماس: 33344247

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه مشارکت مردم خدیجه كبری(س)

مدرسه دخترانه خدیجه كبری(س) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خدیجه كبری(س) دارای کد 100025235 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم خدیجه كبری(س) :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی ره پویان

مدرسه دخترانه ره پویان که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ره پویان دارای کد 100036798 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی ره پویان : پیروزی خیابان زینتی افخم انتهای نیكنام شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 33349911

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی ره پویان

مدرسه دخترانه ره پویان که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ره پویان دارای کد 100054095 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی ره پویان : پیروزی خیابان زینتی افخم انتهای نیكنام شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 33349911

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 11432101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه : خ میثم خیابان صاحب الزمان روبه روی مسجد دبیرستان سمیه.

 • شماره تلفن تماس: 33709003

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید فیاض بخش

مدرسه دخترانه شهید فیاض بخش که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فیاض بخش دارای کد 100047522 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید فیاض بخش : اتوبان شهید محلاتی - اکبر تکیه آبادی شمالی - خیابان عبدالمحمدی.

 • شماره تلفن تماس: 33166999

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید مفتح

مدرسه دخترانه شهید مفتح که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مفتح دارای کد 11445505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مفتح : بیستمتری افسریه شهرک شهید مفتح.

 • شماره تلفن تماس: 33833377

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید بشارت 1

مدرسه دخترانه شهید بشارت 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بشارت 1 دارای کد 11466108 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بشارت 1 : خ دهم فروردین کوچه شهیدشیردم پلاک 222.

 • شماره تلفن تماس: 33068888

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سرلشگربابایی

مدرسه دخترانه شهید سرلشگربابایی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سرلشگربابایی دارای کد 11466700 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سرلشگربابایی : خ پیروزی اتوبان افسریه قصرفیروزه 1.

 • شماره تلفن تماس: 33236717

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید فیاض بخش

مدرسه دخترانه شهید فیاض بخش که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فیاض بخش دارای کد 11417414 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فیاض بخش : اتوبان آهنگ خیابان جباری جنب بهزیستی نیمه شعبان.

 • شماره تلفن تماس: 33166999

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صیانت

مدرسه دخترانه صیانت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صیانت دارای کد 11428412 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صیانت : پیروزی خیابان پرستارکوچه شهیدنادرشکوری پلاک 29.

 • شماره تلفن تماس: 77438762

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی طوبی

مدرسه دخترانه طوبی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طوبی دارای کد 11451504 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طوبی : عارف شمالی روبروی مسجدخدادادپلاک 113.

 • شماره تلفن تماس: 33700577

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عترت

مدرسه دخترانه عترت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عترت دارای کد 11445304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عترت : خ پیروزی خیابان شکوفه خیابان نورصالحی خیابان درودیان کوچه زوارئیان.

 • شماره تلفن تماس: 33355155

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فاطمیه

مدرسه دخترانه فاطمیه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمیه دارای کد 11417213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمیه : افسریه 15متری سوم خیابان 33.

 • شماره تلفن تماس: 33156209

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فجر

مدرسه دخترانه فجر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجر دارای کد 11462301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فجر : سه راه افسریه بلوار هجرت شهرک فجر.

 • شماره تلفن تماس: 33242001

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی قیام

مدرسه دخترانه قیام که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قیام دارای کد 100024963 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قیام : خ پیروزی خیابان فارابی جنب اداره اموزش و پرورش منطقه14 دبیرستان قیام.

 • شماره تلفن تماس: 33348854

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی کوثر

مدرسه دخترانه کوثر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر دارای کد 11416412 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کوثر : میدان کلانتری خیابان کرمان خیابان شهیدحسین طاهری پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 33345204

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه نمونه دولتی کوثر

مدرسه دخترانه کوثر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر دارای کد 100041771 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی کوثر : میدان کلانتری خیابان کرمان خیابان شهیدحسین طاهری پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 33345204

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه نمونه دولتی مطهره

مدرسه دخترانه مطهره که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهره دارای کد 100041772 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی مطهره : پل دوم بلوار ابوذر جنب شهرداری خیابان کیوان.

 • شماره تلفن تماس: 33072484

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مطهره

مدرسه دخترانه مطهره که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهره دارای کد 11449206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مطهره : خ پیروزی بلوار ابوذربعدازپل دوم جنب شهرداری خیابان کیوان.

 • شماره تلفن تماس: 33072484

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معراج

مدرسه دخترانه معراج که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج دارای کد 11481006 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معراج : اتوبان شهیدمحلاتی نبردجنوبی - چهارراه زمزم - علامه امینی جنوبی - ك10پ14.

 • شماره تلفن تماس: 33195200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه هیات امنایی ملامحسن فیض کاشانی

مدرسه دخترانه ملامحسن فیض کاشانی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملامحسن فیض کاشانی دارای کد 11428010 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ملامحسن فیض کاشانی : بلوار ابوذر بعد از پل سوم جنب پارک گلسار.

 • شماره تلفن تماس: 33800763

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی نرگس

مدرسه دخترانه نرگس که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرگس دارای کد 11449301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرگس : بلوار ابوذرروبروی مسجدعلی بن الحسین کوچه پنجم.

 • شماره تلفن تماس: 33826040

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی نور

مدرسه دخترانه نور که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نور دارای کد 11465901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نور : خیابان پیروزی بلوار ابوذربعدازپل سوم بهشت سوم پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33144874

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ولی عصر (عج )

مدرسه دخترانه ولی عصر (عج ) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر (عج ) دارای کد 11417710 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولی عصر (عج ) : خ پیروزی خیابان سلیمانیه انتهای خیابان لرستان.

 • شماره تلفن تماس: 33179053

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه چهارده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 14 تهران,لیست مدارس منطقه چهارده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 14 تهران,معرفی مدارس منطقه چهارده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 14 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 14 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: