مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه پانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 15 تهران,لیست مدارس منطقه پانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 15 تهران,معرفی مدارس منطقه پانزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی ابرار 1(کاردانش )

مدرسه دخترانه ابرار 1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار 1(کاردانش ) دارای کد 11561706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابرار 1(کاردانش ) : خ خاوران بلوار شاهدک نصر6.

 • شماره تلفن تماس: 33017246

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی ابن سینا.1.م.د

مدرسه دخترانه ابن سینا.1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا.1.م.د دارای کد 11516216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابن سینا.1.م.د : سه راه افسریه شهرک والفجرخ شهیدغلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33140888

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی استقلال.1.م.د

مدرسه دخترانه استقلال.1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استقلال.1.م.د دارای کد 11516512 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استقلال.1.م.د : خ خاوران نرسیده به پمپ بنزین دوم خیابان ش بیات خیابان ش کاشی.

 • شماره تلفن تماس: 33691235

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی الغدیر.م.د

مدرسه دخترانه الغدیر.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الغدیر.م.د دارای کد 11517419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی الغدیر.م.د : کیانشهرروبروی راهنمائی ورانندگی جنوب.

 • شماره تلفن تماس: 33885889

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی امام رضا (ع)1(کاردانش )

مدرسه دخترانه امام رضا (ع)1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا (ع)1(کاردانش ) دارای کد 11571808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا (ع)1(کاردانش ) : افسریه شهرک والفجرخ قایم شهیدغلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33800747

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی امام محمدباقر (ع)1(کاردانش )

مدرسه دخترانه امام محمدباقر (ع)1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام محمدباقر (ع)1(کاردانش ) دارای کد 11567908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام محمدباقر (ع)1(کاردانش ) : مشیریه سازمان آب کوچه شانزدهم شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 33476969

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه مشارکت مردم امامت

مدرسه دخترانه امامت که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امامت دارای کد 11573401 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم امامت : خ ذوالفقاری خیابان منصورشرقی خیابان شهیدعباسی.

 • شماره تلفن تماس: 33738385

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه ایثار گران انقلاب اسلامی

مدرسه دخترانه انقلاب اسلامی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انقلاب اسلامی دارای کد 100018715 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران انقلاب اسلامی : خ خاوران روبروی شهرداری منطقه.

 • شماره تلفن تماس: 33145869

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه ایثار گران انقلاب اسلامی

مدرسه دخترانه انقلاب اسلامی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انقلاب اسلامی دارای کد 100018717 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران انقلاب اسلامی : خ خاوران روبروی شهرداری منطقه 15.

 • شماره تلفن تماس: 33145869

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی باقرالعلوم.1.م.د

مدرسه دخترانه باقرالعلوم.1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باقرالعلوم.1.م.د دارای کد 11526001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی باقرالعلوم.1.م.د : افسریه شهرک والفجرخ شهیدغلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33800757

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی تربیت (1)

مدرسه دخترانه تربیت (1) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت (1) دارای کد 13148301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تربیت (1) : مشیریه خیابان سازمان آب كوچه شهید اصغرتاجیك.

 • شماره تلفن تماس: 33871343

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی حضرت رسول اکرم (ص ).1.م.د

مدرسه دخترانه حضرت رسول اکرم (ص ).1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت رسول اکرم (ص ).1.م.د دارای کد 11523207 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت رسول اکرم (ص ).1.م.د : م افسریه 15متری چهارم خیابان 21.

 • شماره تلفن تماس: 33845657

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه نمونه دولتی سلمان فارسی

مدرسه دخترانه سلمان فارسی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان فارسی دارای کد 11561907 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی سلمان فارسی : افسریه شهرک والفجر خیابان شهید فریدون محمدی پلاک114.

 • شماره تلفن تماس: 33822400

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه شاهد شاهدکوثر.م.د

مدرسه دخترانه شاهدکوثر.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شاهدکوثر.م.د دارای کد 11519911 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شاهدکوثر.م.د : خ خاوران اراضی سلیمانیه انتهای گلستان 15.

 • شماره تلفن تماس: 33738386

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهدای سپاه 1

مدرسه دخترانه شهدای سپاه 1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای سپاه 1 دارای کد 11541809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای سپاه 1 : اتوبان بعثت شهرک حمیدیه وسعیدیه نبش اتوبان.

 • شماره تلفن تماس: 33889195

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهدای مکه.1.م.د

مدرسه دخترانه شهدای مکه.1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای مکه.1.م.د دارای کد 11538604 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای مکه.1.م.د : خ خاوران بلوار شاهدخ ولیعصرنصر6.

 • شماره تلفن تماس: 33738242

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید زرینخواه 1

مدرسه دخترانه شهید زرینخواه 1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید زرینخواه 1 دارای کد 100006244 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید زرینخواه 1 : مشیریه 30متری صالحی چهارراه اول .

 • شماره تلفن تماس: 33869093

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید آوینی

مدرسه دخترانه شهید آوینی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آوینی دارای کد 11559801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید آوینی : کیان شهربلوار امام رضا(ع )خ ش یوسف احدی.

 • شماره تلفن تماس: 33897999

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید آیت 1(کاردانش )

مدرسه دخترانه شهید آیت 1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آیت 1(کاردانش ) دارای کد 11538900 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید آیت 1(کاردانش ) : 17شهریورخ طالبی شهرک سجادیه جنب پیش دانشگاهی فاطمه الزهرا.

 • شماره تلفن تماس: 55332282

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید باهنر.1.م.د

مدرسه دخترانه شهید باهنر.1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر.1.م.د دارای کد 11538701 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید باهنر.1.م.د : نبردخ انصارالحسین خیابان آقاجانلو.

 • شماره تلفن تماس: 33736800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید نیکبخت.م.د

مدرسه دخترانه شهید نیکبخت.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نیکبخت.م.د دارای کد 11517313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نیکبخت.م.د : خ خاوران خیابان اتابک.

 • شماره تلفن تماس: 33706356

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی عبداله رهنما 1.م.د

مدرسه دخترانه عبداله رهنما 1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عبداله رهنما 1.م.د دارای کد 11543506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عبداله رهنما 1.م.د : میدان خراسان خیابان طیب کوچه برادران رازقی.

 • شماره تلفن تماس: 33700550

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی علامه قزوینی

مدرسه دخترانه علامه قزوینی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه قزوینی دارای کد 100012334 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه قزوینی : نبرد خیابان ولیعصر آقاجانلو جنب پارك گلچین.

 • شماره تلفن تماس: 33694247

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی فاطمة الزهرا (س)

مدرسه دخترانه فاطمة الزهرا (س) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمة الزهرا (س) دارای کد 100012333 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمة الزهرا (س) : خ 17شهریور جنوبی خیابان طالبی اول شهرك سجادیه.

 • شماره تلفن تماس: 55306622

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ هاجر

مدرسه دخترانه فرهنگ هاجر که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ هاجر دارای کد 100002599 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ هاجر : م خراسان - خیابان خاوران - جنب پمپ بنزین اول - خیابان دربندی - کوچه محمدزاده.

 • شماره تلفن تماس: 33700424

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گلهای فاطمه (س )

مدرسه دخترانه گلهای فاطمه (س ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلهای فاطمه (س ) دارای کد 11549306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گلهای فاطمه (س ) : شهرک شهیدبروجردی شهرک حمیدیه وسعیدیه.

 • شماره تلفن تماس: 33899842

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی لقمان حکیم

مدرسه دخترانه لقمان حکیم که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه لقمان حکیم دارای کد 11556508 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی لقمان حکیم : شهرک والفجر خیابان ش محمدی.

 • شماره تلفن تماس: 33146161

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی مجلسی.1.م.د

مدرسه دخترانه مجلسی.1.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجلسی.1.م.د دارای کد 11516417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجلسی.1.م.د : خ خاوران خیابان ش دربندی کوچه شهیدحیدری زاد.

 • شماره تلفن تماس: 33702998

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی مطهره

مدرسه دخترانه مطهره که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهره دارای کد 100034717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مطهره : نبرد جنوبی خیابان مسلم كوچه دوم پلاک 2 آموزشگاه مطهره.

 • شماره تلفن تماس: 33830010

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی ملاصدرا

مدرسه دخترانه ملاصدرا که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملاصدرا دارای کد 100012335 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ملاصدرا : افسریه 15متری دوم خیابان ثروتی روبروی بوستان فجر.

 • شماره تلفن تماس: 33153332

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه مشارکت مردم مولوی (كاردانش)

مدرسه دخترانه مولوی (كاردانش) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مولوی (كاردانش) دارای کد 100002492 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم مولوی (كاردانش) : افسریه شهرك والفجر خیابان شهیدغلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33800747

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی نجابت

مدرسه دخترانه نجابت که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نجابت دارای کد 13140307 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نجابت : مشیریه سازمان آب روبروی پارک بنفشه کوچه قره شیران.

 • شماره تلفن تماس: 33867137

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی هانی.م.د

مدرسه دخترانه هانی.م.د که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هانی.م.د دارای کد 11516914 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هانی.م.د : بلوار ابوذربعدازپل 4خ حبیب.

 • شماره تلفن تماس: 33803644

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی هانی 2

مدرسه دخترانه هانی 2 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هانی 2 دارای کد 100038195 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی هانی 2 : بلوار ابوذر بعد از پل چهارم خیابان حبیب.

 • شماره تلفن تماس: 33148200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی هانی 2

مدرسه دخترانه هانی 2 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هانی 2 دارای کد 11573706 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی هانی 2 : بلوار ابوذربعدازپل 4خ حبیب.

 • شماره تلفن تماس: 33148200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه پانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 15 تهران,لیست مدارس منطقه پانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 15 تهران,معرفی مدارس منطقه پانزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 15 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 15 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: