مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند. علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای ، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه .

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان میرسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه میکنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی الزهرا (س)

مدرسه دخترانه الزهرا (س)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الزهرا (س)دارای کد 11645007 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعیمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی الزهرا (س): نازی آبادایستگاه بانک کوچه شهیدهاجری پلاک 28.

 • شماره تلفن تماس: 55328669

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی آفرینش (کاردانش)

مدرسه دخترانه آفرینش (کاردانش)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آفرینش (کاردانش)دارای کد 11649406 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آفرینش (کاردانش): فلکه چهارم خزانه کوچه شهید صالحی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 55320222

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی پویا

مدرسه دخترانه پویاکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویادارای کد 11649702 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پویا: علی آبادجنوبی بلوار ابریشم خیابان باستانی پور 24متری شهیدفلاحتی.

 • شماره تلفن تماس: 55050691

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه هیات امنایی حاج حسین مکتبی و اولاده

مدرسه دخترانه حاج حسین مکتبی و اولادهکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج حسین مکتبی و اولادهدارای کد 100013170 بوده و از نوع مدارس هیات امناییمحسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حاج حسین مکتبی و اولاده: خیابان شهید رجایی روبروی پارک شهید رجایی.

 • شماره تلفن تماس: 55034200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی حکمت (نمونه دولتی)

مدرسه دخترانه حکمت (نمونه دولتی)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکمت (نمونه دولتی)دارای کد 11649101 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی حکمت (نمونه دولتی): فلکه چهارم خزانهخیابان جمشید سید.

 • شماره تلفن تماس: 55047117

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی رشددختران (نمونه)

مدرسه دخترانه رشددختران (نمونه)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشددختران (نمونه)دارای کد 11611719 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی رشددختران (نمونه): خ شهید رجایی پایین تر از میدان بهشت روبه روی پارک شهید رجایی.

 • شماره تلفن تماس: 55022800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی زینبیه

مدرسه دخترانه زینبیهکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینبیهدارای کد 100067962 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی زینبیه: خ شهید رجایی - علی آبادجنوبی بلوار شهیددستواره کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55331794

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید اول

مدرسه دخترانه شهید اولکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اولدارای کد 11611412 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اول: نازی ابادهزاردستگاه انتهای خیابان شهیدحافظ خدایاری.

 • شماره تلفن تماس: 55061554

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید ه حاجیه ساعد

مدرسه دخترانه شهید ه حاجیه ساعدکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ه حاجیه ساعددارای کد 11612319 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ه حاجیه ساعد: خیابان شهیدرجائی ایستگاه مسجدروبروی پارک رجائی 274.

 • شماره تلفن تماس: 55016466

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید ه مریم کاظمی

مدرسه دخترانه شهید ه مریم کاظمیکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ه مریم کاظمیدارای کد 11611911 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ه مریم کاظمی: جوادیه خیابان شهیددارابی - شهیدمهری پلاک 1 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55643769

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی فاطمیه

مدرسه دخترانه فاطمیهکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمیهدارای کد 11612414 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمیه: جوادیه خیابان دشت آزادگان ایستگاه قالیشویی پلاک 147.

 • شماره تلفن تماس: 55667738

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فدک

مدرسه دخترانه فدککه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فدکدارای کد 11648309 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعیمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فدک: نازی آبادچهارراه دخانیات خیابان شهیدتولایی کوچه فروردین پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 55062900

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی فردوس (کاردانش)

مدرسه دخترانه فردوس (کاردانش)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوس (کاردانش)دارای کد 11625101 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوس (کاردانش): خیابان فدائیان اسلام روبروی درمانگاه مهدیه پلاک 227.

 • شماره تلفن تماس: 55310123

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی کوثر

مدرسه دخترانه کوثرکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثردارای کد 11652907 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کوثر: نازی آبادخ شهیداکبرمشهدی میدان پارس پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 55349330

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مرضیه یزدی

مدرسه دخترانه مرضیه یزدیکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرضیه یزدیدارای کد 100070960 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مرضیه یزدی: فلکه چهارم خزانهخیابان جمشید سید.

 • شماره تلفن تماس: 55353800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مشکوه

مدرسه دخترانه مشکوهکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشکوهدارای کد 11653001 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مشکوه: خیابان شهیدرجایی 18متری تختی کوچه 47 پلاک 38.

 • شماره تلفن تماس: 55002411

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد مطهره شاهد

مدرسه دخترانه مطهره شاهدکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهره شاهددارای کد 11611518 بوده و از نوع مدارس شاهدمحسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد مطهره شاهد: خ شهیدرجائی بعدازسه راه علی آبادروبروی پارک شهیدرجایی پلاک 441.

 • شماره تلفن تماس: 55016464

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مفرح

مدرسه دخترانه مفرحکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفرحدارای کد 11628401 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مفرح: یاغچی آبادانتهای خیابان بهمنیارمیدان وصال پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55027800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی نیکان

مدرسه دخترانه نیکانکه در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیکاندارای کد 100002604 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیکان: خزانه بخارائی فلکه چهارم خیابان جمشید سید.

 • شماره تلفن تماس: 55339812

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه مشارکت مردم والعصر (بزرگسالان)

مدرسه دخترانه والعصر (بزرگسالان)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والعصر (بزرگسالان)دارای کد 11624806 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردممحسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم والعصر (بزرگسالان): جوادیه خیابان دشت آزادگان ایستگاه قالی شویی.

 • شماره تلفن تماس: 55667738

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی والعصر (کاردانش)

مدرسه دخترانه والعصر (کاردانش)که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دومدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والعصر (کاردانش)دارای کد 11628306 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی والعصر (کاردانش): نازی آبادخ شهیداکبرمشهدی روبروی مسجدامام کوچه حسن وظیفه دان.

 • شماره تلفن تماس: 55060158

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 16 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلیمی توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید: مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 16 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: