مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ام البنین (کاردانش )

مدرسه دخترانه ام البنین (کاردانش ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ام البنین (کاردانش ) دارای کد 11856808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ام البنین (کاردانش ) : شهرک ولی عصرخ حبیب اله میرزائی خیابان وفائی نژاد.

 • شماره تلفن تماس: 66227322

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی آیت اله مدنی

مدرسه دخترانه آیت اله مدنی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله مدنی دارای کد 11836805 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله مدنی : شهرک ولی عصرخیابان حیدری کوچه ش آخوندی.

 • شماره تلفن تماس: 66228875

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی چهارده معصوم

مدرسه دخترانه چهارده معصوم که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه چهارده معصوم دارای کد 11811011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی چهارده معصوم : یافت آباد - خیابان شهیدهاشمی - کوچه شهیدمحمدیوسفی.

 • شماره تلفن تماس: 66817565

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه مشارکت مردم حضرت زینب (س) (شبانه )

مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) (شبانه ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب (س) (شبانه ) دارای کد 11812051 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم حضرت زینب (س) (شبانه ) : خ حیدری خیابان یاسر خیابان ش کاکلی.

 • شماره تلفن تماس: 66223941

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی حضرت معصومه (س )

مدرسه دخترانه حضرت معصومه (س ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت معصومه (س ) دارای کد 11828104 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت معصومه (س ) : یافت ابادشهرک صاحب الزمان خیابان آتشبار.

 • شماره تلفن تماس: 66205500

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی خجسته

مدرسه دخترانه خجسته که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خجسته دارای کد 11853305 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خجسته : شادآباد15متری اول خیابان ش زنده دل.

 • شماره تلفن تماس: 66806014

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی دکترحسابی

مدرسه دخترانه دکترحسابی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 11857801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترحسابی : خلیج شهرک سیناخ فربت جنب هنرستان شهیدهمت.

 • شماره تلفن تماس: 66254516

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ریحانه الرسول

مدرسه دخترانه ریحانه الرسول که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه الرسول دارای کد 11844702 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ریحانه الرسول : یافت آباد ابراهیم آباد خیابان اسد آبادی کوچه میلاد.

 • شماره تلفن تماس: 66802463

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 11809314 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه : شهرک ولی عصر - خیابان حیدری جنوبی کوچه شهیداخوندی پلاک 47.

 • شماره تلفن تماس: 66230114

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه تیزهوشان شایستگان

مدرسه دخترانه شایستگان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شایستگان دارای کد 100040680 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان شایستگان : یافت ابادابتدای حیدری شمالی روبروی دادسراجنب برق سینا.

 • شماره تلفن تماس: 66202974

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید باکری

مدرسه دخترانه شهید باکری که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باکری دارای کد 11859105 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باکری : خلیج خیابان فربت روبروی پارک پروین اعتصامی.

 • شماره تلفن تماس: 66181790

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید دکترچمران

مدرسه دخترانه شهید دکترچمران که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکترچمران دارای کد 11809219 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دکترچمران : شهرک ولیعصر - خیابان حیدری شمالی - پلاک 400.

 • شماره تلفن تماس: 66224262

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید همت (کاردانش )

مدرسه دخترانه شهید همت (کاردانش ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید همت (کاردانش ) دارای کد 11858401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید همت (کاردانش ) : خلیج خیابان فربت جنب دبیر ستان تهذیب.

 • شماره تلفن تماس: 66250915

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه نمونه دولتی فاطمه الزهراء (س ) (نمونه )

مدرسه دخترانه فاطمه الزهراء (س ) (نمونه ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه الزهراء (س ) (نمونه ) دارای کد 11837109 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی فاطمه الزهراء (س ) (نمونه ) : بلوار معلم مجتمع انقلاب اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 66227860

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی فاطمیه (س )

مدرسه دخترانه فاطمیه (س ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمیه (س ) دارای کد 11826502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمیه (س ) : یافت آبادخیابان مصطفی هاشم خیابان شهیدمحمدیوسفی.

 • شماره تلفن تماس: 66797660

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه نمونه دولتی فدک

مدرسه دخترانه فدک که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فدک دارای کد 11824308 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی فدک : یافت ابادروبروی پارک قائم.

 • شماره تلفن تماس: 66221213

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه هیات امنایی فرزانگان

مدرسه دخترانه فرزانگان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان دارای کد 11844101 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فرزانگان : م - معلم خیابان تختی خیابان یادگار نبش مرادخانی.

 • شماره تلفن تماس: 66635913

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی فرهیختگان

مدرسه دخترانه فرهیختگان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهیختگان دارای کد 11847001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهیختگان : میدان معلم خیابان تختی.

 • شماره تلفن تماس: 66647903

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی گل نرگس

مدرسه دخترانه گل نرگس که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل نرگس دارای کد 100003085 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی گل نرگس : شهرک ولیعصر - خیابان سپیده جنوبی - روبروی شرکا ایر فو.

 • شماره تلفن تماس: 66225868

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی گل نرگس (راه دور)

مدرسه دخترانه گل نرگس (راه دور) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل نرگس (راه دور) دارای کد 11859507 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی گل نرگس (راه دور) : شهرک ولی عصر - خیابان میرزایی(سپیده جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66296646

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی لیلی موفقیان

مدرسه دخترانه لیلی موفقیان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه لیلی موفقیان دارای کد 11850902 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی لیلی موفقیان : بلواریافت ابادمیدان معلم خیابان تختی.

 • شماره تلفن تماس: 66690754

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مرحوم اسدی لاری

مدرسه دخترانه مرحوم اسدی لاری که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرحوم اسدی لاری دارای کد 100028861 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مرحوم اسدی لاری : بلوار مدائن میدان معلم - بلوار مدائن - جنب ترمینال فرهنگیان.

 • شماره تلفن تماس: 66233311

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه دخترانه مریم که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 100080323 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : بلوار معلم - بعد از میدان معلم -   پلاک 143.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهردانش

مدرسه دخترانه مهردانش که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهردانش دارای کد 100039051 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهردانش : تهران منطقه 18.

 • شماره تلفن تماس: 66626201

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ندای حق

مدرسه دخترانه ندای حق که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای حق دارای کد 11809515 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ندای حق : شهرک ولی عصر - خیابان سپیده جنوبی - خیابان شهیدوفایی نژاد.

 • شماره تلفن تماس: 66221273

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 11819406 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرجس : یافت آباد - شهرک امام خمینی - روبروی پارک ارکیده.

 • شماره تلفن تماس: 66220077

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 18 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 18 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: