مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی ارشاد

مدرسه دخترانه ارشاد که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارشاد دارای کد 11907211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی ارشاد : خ میثاق - بلوار میلاد - خیابان شهرداری منطقه 19.

 • شماره تلفن تماس: 55531500

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه نمونه دولتی بشری 1

مدرسه دخترانه بشری 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشری 1 دارای کد 11915701 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی بشری 1 : خانی آبادنوخ میثاق کوچه 34شهرک بستان.

 • شماره تلفن تماس: 55031300

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی بعثت

مدرسه دخترانه بعثت که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت دارای کد 100064166 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی بعثت : خ مهران سه راه سرگردان خیابان مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55838575

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی جمهوری اسلامی

مدرسه دخترانه جمهوری اسلامی که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جمهوری اسلامی دارای کد 11915403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی جمهوری اسلامی : خ میثاق بلوار میلادخ شهرداری منطقه 19.

 • شماره تلفن تماس: 55005848

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی روزبهانی 1

مدرسه دخترانه روزبهانی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روزبهانی 1 دارای کد 11930005 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی روزبهانی 1 : میدان سروری خیابان طالقانی خیابان بهنام.

 • شماره تلفن تماس: 55834654

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی سید جمال الدین اسدآبادی

مدرسه دخترانه سید جمال الدین اسدآبادی که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سید جمال الدین اسدآبادی دارای کد 100012737 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی سید جمال الدین اسدآبادی : انتهای خیابان مهران بلوار مطهری بعداز چهارراه چراغی.

 • شماره تلفن تماس: 55831414

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید کلهر

مدرسه دخترانه شهید کلهر که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کلهر دارای کد 13352001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید کلهر : شهرری اتوبان بهشت زهراصالح آباد سه راه کریم آباد.

 • شماره تلفن تماس: 55013200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی طلوع

مدرسه دخترانه طلوع که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دارای کد 100035928 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی طلوع : عبدل آباد - خیابان لقمان - بعد از ایستگاه واحد انتهای کوچه سوم.

 • شماره تلفن تماس: 55872398

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی فاطمه الزهرا (س ) 1

مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا (س )1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه الزهرا (س )1 دارای کد 11906810 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی فاطمه الزهرا (س )1 : خ بهمنیار - کوچه 14.

 • شماره تلفن تماس: 55006427

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی مقداد 1

مدرسه دخترانه مقداد1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مقداد1 دارای کد 11913801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مقداد1 : جاده ساوه شهرک شریفی.

 • شماره تلفن تماس: 55820048

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی نرجس 1

مدرسه دخترانه نرجس 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس 1 دارای کد 11915509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی نرجس 1 : خانی آبادنوانتهای خیابان میثاق.

 • شماره تلفن تماس: 55039800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه نمونه دولتی نیکان

مدرسه دخترانه نیکان که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیکان دارای کد 11932400 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی نیکان : انتهای خط نازی آبادخ بهمنیارخ آموزگارکوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55024040

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی هدی 1

مدرسه دخترانه هدی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی 1 دارای کد 11916301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی هدی 1 : شهرک شکوفه خیابان لقمان پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 55826644

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 19 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 19 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: