مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بامداد پارسی

مدرسه دخترانه بامداد پارسی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بامداد پارسی دارای کد 100064317 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بامداد پارسی : بلوار آفریقا مابین میرداماد و جهان کودک - خیابان پدیدار پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88664747

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شمیم نرگس

مدرسه دخترانه شمیم نرگس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شمیم نرگس دارای کد 100041003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شمیم نرگس : دیباجی جنوبی انتهای کاووس شرقی ابتدای کاووس غربی پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 22781289-22763643-22545878

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی الوند

مدرسه دخترانه الوند که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الوند دارای کد 100008708 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی الوند : پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری جنوبی پلاک 2و4.

 • شماره تلفن تماس: 22840355

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد ایثار

مدرسه دخترانه ایثار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایثار دارای کد 10341902 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد ایثار : خ آفریقانرسیده به پل میردامادک قبادیان غربی پلاک 85.

 • شماره تلفن تماس: 88782965

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی ایران

مدرسه دخترانه ایران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 10311617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایران : خ دکترشریعتی خیابان یخچال کوی کی نژاد پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22603020

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی آئین روشن

مدرسه دخترانه آئین روشن که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئین روشن دارای کد 10311310 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی آئین روشن : اختیاریه شمالی خیابان شهیدجهانی نیاپلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 22583805

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهارعلم آموزان

مدرسه دخترانه بهارعلم آموزان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهارعلم آموزان دارای کد 10396903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهارعلم آموزان : دولت خیابان ش مطهری خیابان ش اخلاقی کوچه محبوبه دانش پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22544151

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 10331102 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پروین اعتصامی : زیرپل میردامادک البرزانتهای خیابان تابان شرقی پلاک 69.

 • شماره تلفن تماس: 22222448

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام علم

مدرسه دخترانه پیام علم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام علم دارای کد 100064318 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام علم : خ شریعتی خیابان یخچال کوچه کی نژاد کوچه قریب پ.

 • شماره تلفن تماس: 22267131

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی حافظ

مدرسه دخترانه حافظ که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حافظ دارای کد 10311511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حافظ : خیابان شریعتی زرگنده خیابان امام زاده جنب پارک.

 • شماره تلفن تماس: 22603759

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشجو

مدرسه دخترانه دانشجو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشجو دارای کد 10317216 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشجو : چهارراه پاسداران بهارستان دوم پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22553839

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه شایستگان

مدرسه دخترانه راه شایستگان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه شایستگان دارای کد 10334806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه شایستگان : خ ش کلاهدوزبعدازچهارراه قنات خیابان یارمحمدی بهارپلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22543040

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روشنگران

مدرسه دخترانه روشنگران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگران دارای کد 10349907 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روشنگران : میردامادبزرگراه مدرس جنب برج نداآرا.

 • شماره تلفن تماس: 22225609

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی زهره

مدرسه دخترانه زهره که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهره دارای کد 10334700 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی زهره : خیابان گاندی خیابان 21 پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 88774690

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی زینب (س )

مدرسه دخترانه زینب (س ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب (س ) دارای کد 10311215 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینب (س ) : خ شریعتی روبروی دولت کوچه امامزداه پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 22605630

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سارا

مدرسه دخترانه سارا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سارا دارای کد 100018397 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سارا : خ دولت - خیابان محسنیان - خیابان شهید حمید چیذری - کوچه پروانه - پلاک 66.

 • شماره تلفن تماس: 22790445

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ستوده

مدرسه دخترانه ستوده که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستوده دارای کد 100064313 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ستوده : خ شریعتی کوچه ش حمید صدیق مطهری صفایی بلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22263667

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سخن

مدرسه دخترانه سخن که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سخن دارای کد 100040997 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سخن : خیابان افریقا خیابان عاطفی غربی پلاک 47.

 • شماره تلفن تماس: 22051916

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سلام

مدرسه دخترانه سلام که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلام دارای کد 10388001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سلام : میدان ونك بزرگراه حقانی نرسیده به جهان كودك پلاك 47.

 • شماره تلفن تماس: 88886113

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سوره (هنر)

مدرسه دخترانه سوره (هنر) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوره (هنر) دارای کد 100072865 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سوره (هنر) : چهارراه پاسداران كلاهدوزمفاخری پلاك 4.

 • شماره تلفن تماس: 22556318

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سوره نیكو

مدرسه دخترانه سوره نیكو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوره نیكو دارای کد 100072858 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سوره نیكو : میدان ونک خیابان ولیعصر نرسیده به میرداماد خیابان دامن افشار پلاک39.

 • شماره تلفن تماس: 88649642

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر

مدرسه دخترانه شهید باهنر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 10365902 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر : ولیعصر(عج )جام جم کوچه رامین پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22041192

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صبا

مدرسه دخترانه صبا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبا دارای کد 10331208 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صبا : خیابان پاسداران - بهستان هفتم - پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 22540450

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع

مدرسه دخترانه طلوع که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دارای کد 10311712 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع : خیابان کلاهدوزخیابان شهیدمطهری خیابان ش اخلاقی پلاک 78.

 • شماره تلفن تماس: 22563372

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عرفان

مدرسه دخترانه عرفان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عرفان دارای کد 10366502 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عرفان : دولت خیابان محسنیان نبش کوچه نگار پلاک 42.

 • شماره تلفن تماس: 22573003

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عقیله

مدرسه دخترانه عقیله که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عقیله دارای کد 10377109 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عقیله : خ شریعتی بالاترازمیردامادکوچه آهورنبش بهشت برین پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 22844178

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم نو

مدرسه دخترانه علوم نو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم نو دارای کد 100013934 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم نو : خیابان میرداماد نرسیده به ولیعصر(ع) نبش کوچه نور.

 • شماره تلفن تماس: 88788844

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران

مدرسه دخترانه علوی تهران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی تهران دارای کد 100064807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران : ضلع شمال غربی پل سیدخندان بین خیابان پیشداد و شقاقی پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 22863818

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه ایثار گران فاطمه زهرا (س )

مدرسه دخترانه فاطمه زهرا (س ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه زهرا (س ) دارای کد 10325304 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران فاطمه زهرا (س ) : خ ولیعصرضلع جنوبی پارک ملت خیابان نیایش شهرک فجر.

 • شماره تلفن تماس: 88059505

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه ایثار گران فاطمه زهرا (س )

مدرسه دخترانه فاطمه زهرا (س ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه زهرا (س ) دارای کد 10366809 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران فاطمه زهرا (س ) : خ ولیعصرضلع جنوبی پارک ملت خیابان نیایش شهرک فجر.

 • شماره تلفن تماس: 88059505

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی فدک

مدرسه دخترانه فدک که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فدک دارای کد 10310816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فدک : پاسداران نیستان هفتم شهیدحجت سوری کوچه هاشمیان پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 22588407

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3

مدرسه دخترانه فرزانگان 3 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان 3 دارای کد 100051252 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3 : خ اختیاریه م اختیاریه کوچه شهید یزدانیان یکم.

 • شماره تلفن تماس: 22541552

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشته

مدرسه دخترانه فرشته که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشته دارای کد 10331303 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشته : خیابان پاسداران بلوار شهرزاد خیابان یارمحمدی پلاك 44.

 • شماره تلفن تماس: 22791590

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی فریده سلیمی

مدرسه دخترانه فریده سلیمی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فریده سلیمی دارای کد 100034604 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فریده سلیمی : خ شریعتی خیابان یخچال خیابان هدایت کوچه روزبه پلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 22764306

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فیض کاشانی

مدرسه دخترانه فیض کاشانی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فیض کاشانی دارای کد 100014348 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فیض کاشانی : میرداماد خیابان بهروز خیابان چهاردهم پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 22903700

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کاوشگران اندیشه

مدرسه دخترانه کاوشگران اندیشه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاوشگران اندیشه دارای کد 100041001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کاوشگران اندیشه : جردن بابک بهرامی پلاک 37.

 • شماره تلفن تماس: 88656122

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه مشارکت مردم کوثر ( بزرگسالان )

مدرسه دخترانه کوثر ( بزرگسالان ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر ( بزرگسالان ) دارای کد 10310951 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم کوثر ( بزرگسالان ) : خیابان دولت نرسیده به چهارراه دلبخواه كوی فروردین پلاك 26.

 • شماره تلفن تماس: 22542778

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کوشش

مدرسه دخترانه کوشش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوشش دارای کد 10330703 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کوشش : میدان ونک خیابان گاندی خیابان 18 پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 88773491

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیمیای سعادت

مدرسه دخترانه کیمیای سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیمیای سعادت دارای کد 10377003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیمیای سعادت : خیابان دولت خیابان کوچه ارم کوچه طیب زاده پلاک 35.

 • شماره تلفن تماس: 22542949

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی گل لاله

مدرسه دخترانه گل لاله که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل لاله دارای کد 100072862 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گل لاله :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گلهای دانش

مدرسه دخترانه گلهای دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلهای دانش دارای کد 10334605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گلهای دانش : شریعتی پایین ترازحسینیه ارشادکوچه ویراپ 6.

 • شماره تلفن تماس: 22895901

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مجتهده بانوامین

مدرسه دخترانه مجتهده بانوامین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتهده بانوامین دارای کد 10362209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مجتهده بانوامین : خ دولت بن بست رضا پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 22641035

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی محدثه (س )

مدرسه دخترانه محدثه (س ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محدثه (س ) دارای کد 10393104 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محدثه (س ) : ده ونک روبروی دانشگاه الزهراء ; کوچه رهبری انصاری کوچه یکم.

 • شماره تلفن تماس: 88058500

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه دخترانه مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 10312418 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : خ میردامادم مادرخیابان ش آلن آبکارنبش کوی دهم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22227165

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مشعر

مدرسه دخترانه مشعر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشعر دارای کد 10341301 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مشعر : خ شریعتی - قلهک - کوچه سجاد - پلاک87.

 • شماره تلفن تماس: 22630176

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد مشکوه

مدرسه دخترانه مشکوه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشکوه دارای کد 10311913 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد مشکوه : خ شهید کلاهدوز ایستگاه شیبانی خیابان ش یارمحمدی کوچه فردوس.

 • شماره تلفن تماس: 22541155

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی معلم

مدرسه دخترانه معلم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم دارای کد 10312312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معلم : خیابان ظفرخ رئیسی خیابان بابک شرقی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22922002

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملائك

مدرسه دخترانه ملائك که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملائك دارای کد 100068167 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملائك : ظفر بین نفت و مدرس پلاك 207.

 • شماره تلفن تماس: 22223273

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهدا

مدرسه دخترانه مهدا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدا دارای کد 100064319 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهدا : پاسداران - نیستان هشتم - تقاطع محسنیان - بن بست آرام - پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22765562

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرانه

مدرسه دخترانه مهرانه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرانه دارای کد 100026666 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرانه : خ ولیعصر بللاتر از میرداماد خیابان فرزان غربی نبش دبیر پلاک 32.

 • شماره تلفن تماس: 88880126

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 10349801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نرجس : خ آفریقا روبروی پمپ بنزین خیابان ش بابک بهرامی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 88650010

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوآور

مدرسه دخترانه نوآور که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآور دارای کد 10381802 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوآور : بلوار آفریقا - کوچه تندیس - پلاک  36.

 • شماره تلفن تماس: 22059154- 22038024

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیایش

مدرسه دخترانه نیایش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش دارای کد 10312111 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیایش : میدان اختیاریه خیابان شهیدلطیفی بن بست نورپ 30.

 • شماره تلفن تماس: 22582910

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیمرخ

مدرسه دخترانه نیمرخ که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیمرخ دارای کد 100072864 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیمرخ : چهارراه پاسداران نرسیده به دیباجی جنب سایپا.

 • شماره تلفن تماس: 22565906

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیمرخ

مدرسه دخترانه نیمرخ که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیمرخ دارای کد 10367504 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیمرخ : خ دولت بین چهارراه اختیاریه و دیباجی جنب سایپا پلاک 420.

 • شماره تلفن تماس: 22564464

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 3 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 3 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: