مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد.

والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند. علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

/// شماره های تماس ///

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.

به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و ...

/// شماره های تماس ///

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید).

مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران آورده شده است:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی اتفاق

مدرسه دخترانه اتفاق که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اتفاق دارای کد 10610619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اتفاق : خیابان انقلاب خیابان قدس ضلع شرقی دانشگاه تهران.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ادب

مدرسه دخترانه ادب که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ادب دارای کد 10664703 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ادب : میدان فاطمی خیابان بیستون نبش خیابان بوعلی سیناشرقی پلاک 48.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی امام سجاد (ع)

مدرسه دخترانه امام سجاد (ع) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) دارای کد 10668002 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی امام سجاد (ع) : خیابان فرصت شیرازی بعدازاسکندری شمالی پلاک144.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آریان

مدرسه دخترانه آریان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آریان دارای کد 10628906 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آریان : خیابان ولیعصرروبروی پارک ساعی کوچه شهیدامینی پلاک 30.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بشارت

مدرسه دخترانه بشارت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشارت دارای کد 100071285 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بشارت : میدان ولی عصر(عج) خیابان شهید فرهنگ حسینی پلاک 14.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی به آفرین

مدرسه دخترانه به آفرین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه به آفرین دارای کد 100010334 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی به آفرین : فاطمی خیابان جهان مهر روبروی مسجد ریحان پلاك 16.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی به آفرین

مدرسه دخترانه به آفرین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه به آفرین دارای کد 10676809 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی به آفرین : فاطمی خیابان جهان مهر روبروی مسجد ریحان پلاك 16.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهپویان علامه طباطبایی

مدرسه دخترانه بهپویان علامه طباطبایی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهپویان علامه طباطبایی دارای کد 100010345 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهپویان علامه طباطبایی : خیابان سید جمال الدین اسدآبادی خیابان 35 پلاك 30.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهشت

مدرسه دخترانه بهشت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهشت دارای کد 10665906 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهشت : میدان توحیدخ توحیدخ فرصت شیرازی پلاک 107.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهشت (بزرگسالان )

مدرسه دخترانه بهشت (بزرگسالان ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهشت (بزرگسالان ) دارای کد 10671704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهشت (بزرگسالان ) : میدان توحیدخ توحیدخ فرصت شیرازی پلاک 107.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی بوعلی

مدرسه دخترانه بوعلی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بوعلی دارای کد 10631901 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی بوعلی : خیابان سیدجمال الدین اسدابادی ضلع شرقی میدان فرهنگ.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن

مدرسه دخترانه ثامن که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن دارای کد 10680508 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن : خ فتحی شقاقی - بین چهل ستون و اسدآبادی پلاک 58.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی حجاب (کارودانش )

مدرسه دخترانه حجاب (کارودانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حجاب (کارودانش ) دارای کد 10630707 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حجاب (کارودانش ) : میدان گلهاخ شهیدجهان ارانبش خیابان بابک.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی حضرت زهرا

مدرسه دخترانه حضرت زهرا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زهرا دارای کد 10610217 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حضرت زهرا : خیابان استادمطهری نبش میرزای شیرازی.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه ایثار گران حضرت زینب (س ) ایثارگران

مدرسه دخترانه حضرت زینب (س ) ایثارگران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب (س ) ایثارگران دارای کد 10620806 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران حضرت زینب (س ) ایثارگران : خ حافظ روبروی دانشگاه امیر كبیرکوچه شیرین پلاک 23.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه ایثار گران حضرت زینب (س ) ایثارگران کاردانش

مدرسه دخترانه حضرت زینب (س ) ایثارگران کاردانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب (س ) ایثارگران کاردانش دارای کد 10659505 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران حضرت زینب (س ) ایثارگران کاردانش : خ حافظ روبروی دانشگاه امیر كبیرکوچه شیرین پلاک 23.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حنانه

مدرسه دخترانه حنانه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حنانه دارای کد 10667508 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حنانه : میدان فاطمی خیابان جویبارکوچه غفاری پلاک38.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی

مدرسه دخترانه خوارزمی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی دارای کد 10661803 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی : کارگرشمالی بین فرصت ونصرت شیرازی کوچه جعفرزادگان پلاک 8.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه هدی

مدرسه دخترانه راه هدی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه هدی دارای کد 10677303 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه هدی : اتوبان کردستان جنوب بلوار ازادگان خیابان 23 شرقی پلاک 19.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی رشد

مدرسه دخترانه رشد که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشد دارای کد 10684103 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی رشد : خ سید جمال الدین اسدآبادی خیابان فتحی شقاقی پلاك 58.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی رشد (کاردانش )

مدرسه دخترانه رشد (کاردانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشد (کاردانش ) دارای کد 10684304 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی رشد (کاردانش ) : خ سید جمال الدین اسدآبادی خیابان فتحی شقاقی پلاك 58.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ریحانه الرسول

مدرسه دخترانه ریحانه الرسول که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه الرسول دارای کد 10629506 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ریحانه الرسول : کارگرشمالی بالاترازجلال آل احمد خیابان 11پلاک 62.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش

مدرسه دخترانه سرای دانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرای دانش دارای کد 100003839 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش : خ فلسطین – بن بست قلم چی پلاك 3.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سوره

مدرسه دخترانه سوره که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوره دارای کد 100067775 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سوره : خ طالقانی بین ولیعصروحافظ کوچه خوشبختی پلاک 4.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه مشارکت مردم شبانه توحید

مدرسه دخترانه شبانه توحید که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شبانه توحید دارای کد 10610754 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شبانه توحید : خ آزادای خیابان جمالزاده شمالی کوچه معینی پلاک 18.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی شهادت

مدرسه دخترانه شهادت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهادت دارای کد 100067383 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهادت : 6خ اسكندر ی شمالی خیابان شهید غلامرضا طوسی پلاک 96.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه شاهد شهدای هفتم تیر ( همایون)

مدرسه دخترانه شهدای هفتم تیر ( همایون) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفتم تیر ( همایون) دارای کد 100035914 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهدای هفتم تیر ( همایون) : هفت تیر - خیابان قائم مقام فراهانی خیابان مشاهیر کوچه غفاری پلاک 3.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه جعفری

مدرسه دخترانه علامه جعفری که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه جعفری دارای کد 10666305 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه جعفری : خ ابن سینا خیابان موج 23 - 1 پلاك 11.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران

مدرسه دخترانه علوی تهران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی تهران دارای کد 100063916 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران : خیابان جمالزاده شمالی خیابان والعصركوچه معینی پلاك 37.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی

مدرسه دخترانه فراگیران مرزی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراگیران مرزی دارای کد 10684600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی : خ ولیعصر بالاترازچهارراه طالقانی کوچه فیروزه پلاك 10.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان (سمپاد)

مدرسه دخترانه فرزانگان (سمپاد) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان (سمپاد) دارای کد 10617201 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان (سمپاد) : خیابان طالقانی خیابان شهیدسرپرست پلاک 56.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان

مدرسه دخترانه فرشتگان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان دارای کد 10636401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان : بلوار کشاورز بین بیمارستان ساسان وپارس کوچه سعید پلاک 6.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی فرهنگ

مدرسه دخترانه فرهنگ که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 10678104 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فرهنگ : یوسف آبادخ سیدجمال الدین میدان فرهنگ.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ پویا

مدرسه دخترانه فرهنگ پویا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ پویا دارای کد 10680106 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ پویا : سیدجمال الدین اسدآبادی میدان فرهنگ.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ پویا (بزرگسالان )

مدرسه دخترانه فرهنگ پویا (بزرگسالان ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ پویا (بزرگسالان ) دارای کد 10681203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ پویا (بزرگسالان ) : سیدجمال الدین اسدآبادی میدان فرهنگ.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهیختگان نو

مدرسه دخترانه فرهیختگان نو که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهیختگان نو دارای کد 10672505 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهیختگان نو : خ کارگرشمالی بالاتر از بلوار کشاورز کوچه شهید صدوقی پلاک36.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی ماری مانوکیان

مدرسه دخترانه ماری مانوکیان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ماری مانوکیان دارای کد 10610915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ماری مانوکیان : کریمخان زنداستادنجات الهی شمالی پلاک 202.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان

مدرسه دخترانه ممتاز حنان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ممتاز حنان دارای کد 100061731 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان : امیرآباد شمالی - نبش خیابان پانزدهم پلاك 90.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی مهاجرایروانی

مدرسه دخترانه مهاجرایروانی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهاجرایروانی دارای کد 10613117 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی مهاجرایروانی : خیابان میرزای شیرای بالاترازمطهری کوچه شهدا.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه نمونه دولتی مهاجرایروانی

مدرسه دخترانه مهاجرایروانی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهاجرایروانی دارای کد 100059821 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی مهاجرایروانی : خیابان میرزای شیرای بالاترازمطهری کوچه شهدا.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نخبگان علامه طباطبائی

مدرسه دخترانه نخبگان علامه طباطبائی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نخبگان علامه طباطبائی دارای کد 10680804 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نخبگان علامه طباطبائی : بزراگره چمران, پایین ترازم توحید,ابتدای فرصت شیرازی پلاک 129.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای بعثت

مدرسه دخترانه ندای بعثت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای بعثت دارای کد 10621607 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای بعثت : میدان توحیدنصرت شرقی روبروی دانشکده پرستاری.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 10632108 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی نرجس : بلوار کشاورز خیابان سهیل نبش ایتالیا.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی نرجس 2

مدرسه دخترانه نرجس 2 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس 2 دارای کد 100040969 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرجس 2 : ابتدای كارگرشمالی خیابان فرصت نبش پیرنیا پلاك.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی نوشیروان جی تاتا

مدرسه دخترانه نوشیروان جی تاتا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوشیروان جی تاتا دارای کد 10651405 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نوشیروان جی تاتا : خ انقلاب بین چهارراه ولیعصرو حافظ کوچه شهید سعید.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هدف

مدرسه دخترانه هدف که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدف دارای کد 10644806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هدف : خ جمالزاده شمالی نرسیده به بلواركشاورزکوچه قدرشرقی پلاك 52.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی هدی

مدرسه دخترانه هدی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی دارای کد 100038432 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی هدی : میدان فاطمی خیابان بیستون نبش خیابان بوعلی سیناشرقی پلاک 48.


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی هدی

مدرسه دخترانه هدی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی دارای کد 100057225 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی هدی : میدان فاطمی خیابان بیستون نبش خیابان بوعلی سیناشرقی پلاک 48.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 6 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: