مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه مشارکت مردم امام حسن مجتبی (ع)

مدرسه دخترانه امام حسن مجتبی (ع) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن مجتبی (ع) دارای کد 10731407 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم امام حسن مجتبی (ع) : شریعتی، خیابان سمنان، پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 77652315

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی امیدان امام کاردانش

مدرسه دخترانه امیدان امام کاردانش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدان امام کاردانش دارای کد 10722201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدان امام کاردانش : میدان 7تیركوچه گوهردرخشان پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 88820153

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی آموزش از راه دور معراج اندیشه

مدرسه دخترانه آموزش از راه دور معراج اندیشه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آموزش از راه دور معراج اندیشه دارای کد 100002078 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی آموزش از راه دور معراج اندیشه : شریعتی - خیابان خقوقی - پلاك 40.

 • شماره تلفن تماس: 77502087

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بینات

مدرسه دخترانه بینات که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بینات دارای کد 100013447 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بینات : خیابان شهید بهشتی - خیابان میرعماد - کوچه یازدهم - پلاک1.

 • شماره تلفن تماس: 88464629-88751169-88744667

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیمانه ثناء

مدرسه دخترانه پیمانه ثناء که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیمانه ثناء دارای کد 100038695 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیمانه ثناء : تهران خیابان سمیه روبروی برج سپهر پلاک 74 .

 • شماره تلفن تماس: 88822727

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی زهره بنیانیان

مدرسه دخترانه زهره بنیانیان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهره بنیانیان دارای کد 10713418 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهره بنیانیان : خیابان شهیدمدنی خیابان شهیدعباس پازوکی پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 77553352

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیمای نور

مدرسه دخترانه سیمای نور که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیمای نور دارای کد 10724808 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیمای نور : میدان هفت تیر - کوچه بختیار - پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88821116

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیمای نور

مدرسه دخترانه سیمای نور که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیمای نور دارای کد 10746508 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیمای نور : میدان هفت تیر كوی بختیار پلاك 24.

 • شماره تلفن تماس: 88821116

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شایستگان نور

مدرسه دخترانه شایستگان نور که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شایستگان نور دارای کد 100012272 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شایستگان نور : سهروردی شمالی بالاتراز هویزه كوچه سرمد پلاك 23.

 • شماره تلفن تماس: 88546973

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید غفاریان

مدرسه دخترانه شهید غفاریان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید غفاریان دارای کد 10722709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید غفاریان : خ سبلان جنوبی نبش کوچه کارون دبیرستان شهید غفاریان.

 • شماره تلفن تماس: 77821400

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی صبوری

مدرسه دخترانه صبوری که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبوری دارای کد 10713312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صبوری : خیابان شهید نامجو روبروی مسجد بنی هاشم کوچه فروزان آبکنارپ 44.

 • شماره تلفن تماس: 77504401

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم تهران

مدرسه دخترانه علوم تهران که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم تهران دارای کد 100068886 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم تهران : تهران - خیابان شریعتی - خیابان مطهری - کوچه شیوا - پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 88474172

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه هیات امنایی فرهنگ

مدرسه دخترانه فرهنگ که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 10748300 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فرهنگ : خیابان شریعتی - خیابان معلم - خیابان مرودشت شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 88424858

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی کاردانش مقدم سامان

مدرسه دخترانه کاردانش مقدم سامان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش مقدم سامان دارای کد 10719102 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی کاردانش مقدم سامان : خ شهیدنامجوخ شیخ صفی کوچه درویش پلاک 44.

 • شماره تلفن تماس: 77553747

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی محراب

مدرسه دخترانه محراب که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محراب دارای کد 100013015 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی محراب : خیابان شهید قدوسی روبروی پادگان حشمتیه.

 • شماره تلفن تماس: 88840792

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی مرکز آموزش از راه دور معراج

مدرسه دخترانه مرکز آموزش از راه دور معراج که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرکز آموزش از راه دور معراج دارای کد 10755206 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی مرکز آموزش از راه دور معراج : خ انقلاب خیابان حقوقی پلاک 40.

 • شماره تلفن تماس: 77502087

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی مرکز دانش

مدرسه دخترانه مرکز دانش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرکز دانش دارای کد 10751209 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی مرکز دانش : میدان هفت تیر - کوچه بختیار - پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88821116

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معصومیه

مدرسه دخترانه معصومیه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومیه دارای کد 100015419 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی معصومیه : میدان سپاه - خیابان سپاه - روبروی قنادی شیرین - کوچه زرگرانی.

 • شماره تلفن تماس: 77628494

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهر و ماه

مدرسه دخترانه مهر و ماه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهر و ماه دارای کد 100012373 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهر و ماه : خیابان تهران نو خیابان كیایی  کوچه شهید تفضلی پلاك 28.

 • شماره تلفن تماس: 77812067

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی مهروطن کاردانش

مدرسه دخترانه مهروطن کاردانش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهروطن کاردانش دارای کد 10721201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مهروطن کاردانش : خ - شریعتی چ - قصر خیابان - قدوسی روبه روی پادگان حشمتیه پلاک 99.

 • شماره تلفن تماس: 88409127

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی موفقیان

مدرسه دخترانه موفقیان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه موفقیان دارای کد 10752401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی موفقیان : خ شهید مدنی کوچه ابراهیمی.

 • شماره تلفن تماس: 77549363

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی ندای آزادی

مدرسه دخترانه ندای آزادی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای آزادی دارای کد 10712913 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی ندای آزادی : خ شهیدبهشتی - نبش خیابان سهندپ 1.

 • شماره تلفن تماس: 88764900

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی نصر

مدرسه دخترانه نصر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نصر دارای کد 10712818 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی نصر : خ شریعتی خیابان حقوقی کوچه داریوش پلاک 126.

 • شماره تلفن تماس: 77502087

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 10713619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی هاجر : خ سهروردی شمالی کوچه شریف پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 88768667

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هنرستان آسمان (کاردانش )

مدرسه دخترانه هنرستان آسمان (کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرستان آسمان (کاردانش ) دارای کد 10749302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی هنرستان آسمان (کاردانش ) : خیابان مطهری بعد از مفتح پلاك 151.

 • شماره تلفن تماس: 88742408

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هنرستان هوانوردی دختران آسمان بزرگسالان

مدرسه دخترانه هنرستان هوانوردی دختران آسمان بزرگسالان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرستان هوانوردی دختران آسمان بزرگسالان دارای کد 100008879 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هنرستان هوانوردی دختران آسمان بزرگسالان : خ مطهری بعد ازمفتح نرسیده به خیابان امیراتابک پلاک 151.

 • شماره تلفن تماس: 88742408

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه نمونه دولتی یاس نبی

مدرسه دخترانه یاس نبی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاس نبی دارای کد 100062762 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی یاس نبی : خ شریعتی خیابان شهید قدوسی جنب مخابرات.

 • شماره تلفن تماس: 8841648

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 7 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 7 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: