مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 8 تهران,لیست مدارس منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه مشارکت مردم 15خرداد

مدرسه دخترانه 15خرداد که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 15خرداد دارای کد 10829304 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم 15خرداد : نارمک - دردشت – اولیایی.

 • شماره تلفن تماس: 77813065

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی الهام 1

مدرسه دخترانه الهام 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الهام 1 دارای کد 10815111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی الهام 1 : نارمک - چهارراه تلفنخانه - کوچه:ش درهوشت - پلاک:2.

 • شماره تلفن تماس: 77920607

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه و خرد

مدرسه دخترانه اندیشه و خرد که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه و خرد دارای کد 100061381 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه و خرد : نارمك خیابان دردشت خیابان بوجاریان پلاک 50.

 • شماره تلفن تماس: 77891931

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی آفرینش (هنرستان فنی )

مدرسه دخترانه آفرینش (هنرستان فنی ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آفرینش (هنرستان فنی ) دارای کد 10864702 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آفرینش (هنرستان فنی ) : پردیس - نرسیده به میدان - عدالت - فاز 2 - روبروی پارک.

 • شماره تلفن تماس: 76243030

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی آگاهی 1

مدرسه دخترانه آگاهی 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آگاهی 1 دارای کد 10814911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آگاهی 1 : تهرانپارس - خیابان:رشید - خیابان:148غربی - پلاک:48.

 • شماره تلفن تماس: 77862233

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی))))) هوشمند دوزبانه آلاء

مدرسه دخترانه آلاء که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آلاء دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی))))) هوشمند دوزبانه محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی))))) هوشمند دوزبانه آلاء : فلکه اول تهرانپارس - ابتدای خیابان گلبرگ شرقی - پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 77882936 - 77861823

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 100000098 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : بومهن خیابان طلایی كوی مسگر بنفشه.

 • شماره تلفن تماس: 76237626

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه شاهد تزکیه

مدرسه دخترانه تزکیه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه دارای کد 10875203 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد تزکیه : نارمک - چهارراه دردشت خیابان - اولیائی پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 77490655

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی خدیجه جهان

مدرسه دخترانه خدیجه جهان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خدیجه جهان دارای کد 100070085 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خدیجه جهان :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش فردا

مدرسه دخترانه دانش فردا که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش فردا دارای کد 10856900 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش فردا : تهرانپارس فلکه اول خیابان گلبرگ شرقی پلاک 135.

 • شماره تلفن تماس: 77888539

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش فردا (بزرگسالان )

مدرسه دخترانه دانش فردا (بزرگسالان ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش فردا (بزرگسالان ) دارای کد 10860800 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش فردا (بزرگسالان ) : تهرانپارس فلکه اول خیابان گلبرگ شرقی پلاک 135.

 • شماره تلفن تماس: 77888539

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی دکترمهین نویدی

مدرسه دخترانه دکترمهین نویدی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمهین نویدی دارای کد 10864501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترمهین نویدی : جاجرودسعیدآبادخیابان گلستان جنب مخابرات.

 • شماره تلفن تماس: 2525144

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی رضوان

مدرسه دخترانه رضوان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضوان دارای کد 10824201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رضوان : خ - مدنی خیابان - وحیدیه - کوچه واشقانی کوجه شادفر.

 • شماره تلفن تماس: 77811620

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی زینب كبری

مدرسه دخترانه زینب كبری که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب كبری دارای کد 100042704 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینب كبری : رسالت - 16 متری دوم مجیدیه كوچه صافی.

 • شماره تلفن تماس: 22523266

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی ساعی (1)

مدرسه دخترانه ساعی (1) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساعی (1) دارای کد 10844001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ساعی (1) : خ:گلبرگ شرقی - خیابان:113مینو - نبش 146غربی - پلاک:73.

 • شماره تلفن تماس: 77879367

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی سعادت

مدرسه دخترانه سعادت که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 10844202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سعادت : بخش سیاهرود - شهرک جدیدپردیس - خیابان نیایش پایین تر از مسجد امام علی ع.

 • شماره تلفن تماس: 76275711

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 10835208 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه : نارمک - خیابان:درشت - خیابان:ش اولیایی - خیابان:ش عسگری - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 77898855

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی سیزده آبان

مدرسه دخترانه سیزده آبان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیزده آبان دارای کد 10815014 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیزده آبان : نارمک - خیابان:گلستان - کوچه:احمدصالحی - پلاک:93.

 • شماره تلفن تماس: 77841112

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شایستگان

مدرسه دخترانه شایستگان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شایستگان دارای کد 100013136 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شایستگان : نارمک خیابان شهیدان رودباری (مهر) كوچه غفاری پلاک 203.

 • شماره تلفن تماس: 77901247

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شمس تبریزی

مدرسه دخترانه شمس تبریزی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شمس تبریزی دارای کد 10872102 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شمس تبریزی : پردیس فاز 2 روبروی پارک شهریار.

 • شماره تلفن تماس: 76243435

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی طوماسیان

مدرسه دخترانه طوماسیان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طوماسیان دارای کد 10815818 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طوماسیان : خ:دماوند - زرکش - کوچه:ش میر حسینی خیابان اینویا.

 • شماره تلفن تماس: 77814739

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی عبدالحسین راستی

مدرسه دخترانه عبدالحسین راستی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عبدالحسین راستی دارای کد 10827808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عبدالحسین راستی : بومهن - خیابان:امام خمینی - پشت سپاه پاسداران -.

 • شماره تلفن تماس: 76221511

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی فاطمیه

مدرسه دخترانه فاطمیه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمیه دارای کد 10815416 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمیه : 45متری رسالت - 16متری دوم - پلاک:18.

 • شماره تلفن تماس: 22528717

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فراز

مدرسه دخترانه فراز که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراز دارای کد 100042702 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فراز : فلکه اول تهران پارس خیابان شهید حسینی پلاک 45.

 • شماره تلفن تماس: 77727559

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرزانگان مدرن

مدرسه دخترانه فرزانگان مدرن که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان مدرن دارای کد 10866401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرزانگان مدرن : نارمک خیابان - آیت خیابان - چمن شرقی پلاک - 45.

 • شماره تلفن تماس: 77906914

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ بانو امین

مدرسه دخترانه فرهنگ بانو امین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ بانو امین دارای کد 100061383 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ بانو امین : دردشت - چهارراه تلفنخانه - كوچه درهوشت پلاك2.

 • شماره تلفن تماس: 77920607

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فروغ علم

مدرسه دخترانه فروغ علم که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فروغ علم دارای کد 10822809 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فروغ علم : فلکه اول تهرانپارس - خیابان:بهار - پلاک:.

 • شماره تلفن تماس: 77707939

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی قدس

مدرسه دخترانه قدس که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس دارای کد 100013148 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس : نارمک - خیابان:سمنگان - ایستگاه مدرسه - پلاک:337.

 • شماره تلفن تماس: 77933727

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مرجان

مدرسه دخترانه مرجان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرجان دارای کد 10865408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مرجان : بومهن - بلوار امام خمینی - کوچه باهنر پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 2222162

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مرجان (بزرگسالان)

مدرسه دخترانه مرجان (بزرگسالان ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرجان (بزرگسالان ) دارای کد 10865801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مرجان (بزرگسالان ) : بومهن - بلوار امام خمینی کوچه باهنر پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 2222162

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی مهرنامی

مدرسه دخترانه مهرنامی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرنامی دارای کد 10834809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهرنامی : تهرانپارس - خیابان:فلکه اول - خیابان گلبرگ - خیابان 126غربی بین 111و109.

 • شماره تلفن تماس: 77861644

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرنامی نوین

مدرسه دخترانه مهرنامی نوین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرنامی نوین دارای کد 10861908 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرنامی نوین : بزرگراه رسالت جنب پارک گلچین پلاک 792.

 • شماره تلفن تماس: 22528441

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نام آوران یس

مدرسه دخترانه نام آوران یس که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نام آوران یس دارای کد 100053165 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نام آوران یس : فلکه اول تهرانپارس خیابان رشید 156 غربی پلاک 88.

 • شماره تلفن تماس: 77863099

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوین

مدرسه دخترانه نوین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوین دارای کد 10865302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوین : نارمک - سمنگان - خیابان ارشی پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 77811021

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور

مدرسه دخترانه هفده شهریور که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفده شهریور دارای کد 10851002 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور : نارمک - خیابان:46متری - سه راه گلستان - م:94 - پلاک:123.

 • شماره تلفن تماس: 77825222

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 8 تهران,لیست مدارس منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 8 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 8 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: