مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امت 1

مدرسه دخترانه امت 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امت 1 دارای کد 10911413 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امت 1 : سی متری جی روبروی پادگان جی.

 • شماره تلفن تماس: 66697332

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی آیه

مدرسه دخترانه آیه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیه دارای کد 100006851 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی آیه : خ آزادی - خیابان نجارزادگان - بن بست5 –.

 • شماره تلفن تماس: 66001618

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی آیه

مدرسه دخترانه آیه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیه دارای کد 100036362 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی آیه : خ آزادی - خیابان نجارزادگان - بن بست5 – .

 • شماره تلفن تماس: 66001618

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی برهان 1

مدرسه دخترانه برهان 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه برهان 1 دارای کد 10924902 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی برهان 1 : تهرانسر شرقی بلوار یاس هنرستان کاردانش برهان*.

 • شماره تلفن تماس: 44530999

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی تسنیم

مدرسه دخترانه تسنیم که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تسنیم دارای کد 100037509 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی تسنیم : تهرانسر - انتهای بلوار لاله - پلاك 242.

 • شماره تلفن تماس: 44534673

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی تسنیم

مدرسه دخترانه تسنیم که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تسنیم دارای کد 100056233 بوده و از نوع مدارس راه دور غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دور غیرانتفاعی تسنیم : تهرانسر - بلوار لاله - پلاک 242.

 • شماره تلفن تماس: 44534705

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی تهذیب 1

مدرسه دخترانه تهذیب 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تهذیب 1 دارای کد 10928804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تهذیب 1 : جاده مخصوص کرج شهرک دانشگاه *.

 • شماره تلفن تماس: 44904200

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی حجاب 1

مدرسه دخترانه حجاب 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حجاب 1 دارای کد 10911519 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حجاب 1 : سرآسیاب مهرآباد پایگاه یکم شکاری .

 • شماره تلفن تماس: 66694303

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه الزهرا (س )

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه الزهرا (س ) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه الزهرا (س ) دارای کد 10938409 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه الزهرا (س ) : خ دامپزشکی نرسیده به استاد معین .

 • شماره تلفن تماس: 66033937

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش

مدرسه دخترانه دانش که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش دارای کد 10954501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش : تهرانسرخ نفت جنوبی خیابان 36پ 57*.

 • شماره تلفن تماس: 44503725

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه شاهد راه زینب 1

مدرسه دخترانه راه زینب 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه زینب 1 دارای کد 10914611 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد راه زینب 1 : شهرک آزادی بلوار نبی اکرم.

 • شماره تلفن تماس: 66004566

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه نمونه دولتی زهرا نظام مافی

مدرسه دخترانه زهرا نظام مافی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرا نظام مافی دارای کد 100040545 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی زهرا نظام مافی : مهرآباد جنوبی بالاتر از میدان فتح کوچه شهید عبداله صفری.

 • شماره تلفن تماس: 66288797

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی زهرانظام مافی 1

مدرسه دخترانه زهرانظام مافی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرانظام مافی 1 دارای کد 10950809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرانظام مافی 1 : سرآسیاب مهرآبادخیابان شهیدصفری.

 • شماره تلفن تماس: 66695510

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی سیدالشهداء

مدرسه دخترانه سیدالشهداء که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدالشهداء دارای کد 10954700 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیدالشهداء : بعداز تهرانسرشهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی نگس دوم.

 • شماره تلفن تماس: 44571267

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهدای ایران تایر1

مدرسه دخترانه شهدای ایران تایر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای ایران تایر1 دارای کد 10925608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهدای ایران تایر1 : جاده مخصوص کرج شهرک فرهنگیان .

 • شماره تلفن تماس: 44540099

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهدای کارگر1

مدرسه دخترانه شهدای کارگر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای کارگر1 دارای کد 10920704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهدای کارگر1 : تهرانسربلواریاس روبری پارک گلنار پ 24.

 • شماره تلفن تماس: 44509800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید آقا بیگی 1

مدرسه دخترانه شهید آقا بیگی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آقا بیگی 1 دارای کد 10913361 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید آقا بیگی 1 : جاده مخصوص کرج چیتگرشمالی.

 • شماره تلفن تماس: 44192730

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید طاهریان

مدرسه دخترانه شهید طاهریان که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید طاهریان دارای کد 100032729 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید طاهریان : تهرانسر بلوار یاس جنب شهرک هواپیمایی.

 • شماره تلفن تماس: 44519581

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهید طاهریان

مدرسه دخترانه شهید طاهریان که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید طاهریان دارای کد 10957209 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود.

آدرس مدرسه مشارکت مردم شهید طاهریان : تهرانسر بلوار یاس.

 • شماره تلفن تماس: 44519181

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهید کریمی

مدرسه دخترانه شهید کریمی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کریمی دارای کد 10951705 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود.

آدرس مدرسه مشارکت مردم شهید کریمی : خ - دامپزشکی - بین یادگار امام(ره)و21متری جی.

 • شماره تلفن تماس: 66023800

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید نعمت اله عسگری

مدرسه دخترانه شهید نعمت اله عسگری که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نعمت اله عسگری دارای کد 13924509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید نعمت اله عسگری : کرج شهرک وردآوردجنب پمپ بنزین کوچه مجیدی.

 • شماره تلفن تماس: 44981035

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی طلوع فجر 1

مدرسه دخترانه طلوع فجر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع فجر1 دارای کد 10919801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی طلوع فجر1 : تهرانسرشهرک پاسداران کوچه 27 جنب مسجدالنبی*.

 • شماره تلفن تماس: 44519757

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه نمونه دولتی عترت

مدرسه دخترانه عترت که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عترت دارای کد 100045563 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی عترت : تهرانسرغربی پایین ترازمیدان تره بار،بعدازفروشگاه رفاه.

 • شماره تلفن تماس: 44504630

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی عترت 1

مدرسه دخترانه عترت 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عترت 1 دارای کد 10911318 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی عترت 1 : تهرانسرغربی پایین ترازمیدان تره بار،بعدازفروشگاه رفاه.

 • شماره تلفن تماس: 44504630

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عروج

مدرسه دخترانه عروج که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عروج دارای کد 10949904 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عروج : مهرآباد پایگاه یکم شکاری.

 • شماره تلفن تماس: 66638613

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی عفاف 1

مدرسه دخترانه عفاف 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عفاف 1 دارای کد 10910813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی عفاف 1 : خ شمشیری شهرک توحید.

 • شماره تلفن تماس: 66696020

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی فرزانگان

مدرسه دخترانه فرزانگان که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان دارای کد 10955607 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی فرزانگان : تهرانسر بلوار لاله خیابان شهید صالحی خیابان شهیدجعفری دبیرستان فرزانگان.

 • شماره تلفن تماس: 44564915

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیمیا

مدرسه دخترانه کیمیا که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیمیا دارای کد 10945008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیمیا : خ آزادی خیابان ش نجارزادگان بن بست پنجم پلاك 34.

 • شماره تلفن تماس: 66001618

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نشانه مهر

مدرسه دخترانه نشانه مهر که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نشانه مهر دارای کد 100062723 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی نشانه مهر : تهرانسر - بلوار اصلی - خیابان اسدی - پلاک 40.

 • شماره تلفن تماس: 44500756

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی نظام مافی

مدرسه دخترانه نظام مافی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نظام مافی دارای کد 12637705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی نظام مافی : خ 20متری شمشیری 12متری شهیدرعنایی.

 • شماره تلفن تماس: 6695422

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی هجرت 1

مدرسه دخترانه هجرت 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هجرت 1 دارای کد 10923403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی هجرت 1 : خ دامپزشکی کوچه شهیدعربی.

 • شماره تلفن تماس: 66004867

آدرس مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس متوسطه دوم دخترانه منطقه 9 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان دخترانه منطقه 9 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: