مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی احمدعدل پرور

مدرسه پسرانه احمدعدل پرور که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احمدعدل پرور دارای کد 11034701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی احمدعدل پرور : خ آزادی نبش خوش.

 • شماره تلفن تماس: 66868079

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه مشارکت مردم بزرگسالان شهید بهشتی

مدرسه پسرانه بزرگسالان شهید بهشتی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بزرگسالان شهید بهشتی دارای کد 100008816 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم بزرگسالان شهید بهشتی : خیابان قزوین خیابان برادران عرب واقع در مدرسه ارشاد.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه راه دورغیرد پیام دانش

مدرسه پسرانه پیام دانش که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام دانش دارای کد 11052000 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود.

آدرس مدرسه راه دورغیرد پیام دانش : خیابان رودکی بین کمیل ومرتضوی روبروی بانک مسکن.

 • شماره تلفن تماس: 66837326

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه راه دورغیرد پیام دانش (راه دور)

مدرسه پسرانه پیام دانش (راه دور) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام دانش (راه دور) دارای کد 11053404 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد پیام دانش (راه دور) : خیابان رودکی بین کمیل ومرتضوی روبروی بانک مسکن.

 • شماره تلفن تماس: 66837326

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص )

مدرسه پسرانه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) دارای کد 11051009 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص ) : خ کمیل بین رودکی و نواب کوچه سمندریان پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 66376702

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص )

مدرسه پسرانه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) دارای کد 11053700 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص ) : خ کمیل بین رودکی و نواب کوچه سمندریان پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 66370601

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهرام امامی *

مدرسه پسرانه شهرام امامی * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهرام امامی * دارای کد 11010910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهرام امامی * : خ آزادی بین رودکی وشهیدنواب صفوی.

 • شماره تلفن تماس: 66900802

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید امینی

مدرسه پسرانه شهید امینی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید امینی دارای کد 100084537 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید امینی : خیابان رودکی بین کمیل ومرتضوی روبروی بانک مسکن.

 • شماره تلفن تماس: 66830843

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید چمران

مدرسه پسرانه شهید چمران که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران دارای کد 100065291 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید چمران : خیابان شهید سبحانی خیابان شهید قلی زاده.

 • شماره تلفن تماس: 55762000

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید حسن قدمی

مدرسه پسرانه شهید حسن قدمی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حسن قدمی دارای کد 11033708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید حسن قدمی : اتوبان نواب چهارراه رضایی خیابان بریانک روبروی پارک نور.

 • شماره تلفن تماس: 55733434

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید دکترمصطفی چمران

مدرسه پسرانه شهید دکترمصطفی چمران که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکترمصطفی چمران دارای کد 11048206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دکترمصطفی چمران : خیابان شهید سبحانی خیابان شهید قلی زاده.

 • شماره تلفن تماس: 55762000

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صاحب الامر

مدرسه پسرانه صاحب الامر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صاحب الامر دارای کد 11052901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی صاحب الامر : خ طوس نرسیده به کارون پلاک 180.

 • شماره تلفن تماس: 66040500

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم و توسعه

مدرسه پسرانه علم و توسعه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم و توسعه دارای کد 100056705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم و توسعه : نواب - بلوار بریانک غربی - نرسیده به میدان بریانک پلاک 174.

 • شماره تلفن تماس: 55131276

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم وتوسعه

مدرسه پسرانه علم وتوسعه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم وتوسعه دارای کد 100030801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم وتوسعه : نواب - بلوار بریانک غربی - نرسیده به میدان بریانک پلاک 174.

 • شماره تلفن تماس: 55131276

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه نمونه دولتی فرهنگ

مدرسه پسرانه فرهنگ که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 11049800 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی فرهنگ : خ امام خمینی بین کارون و قصرالدشت.

 • شماره تلفن تماس: 66355949

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی کاردانش المهدی

مدرسه پسرانه کاردانش المهدی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش المهدی دارای کد 11022001 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود.

آدرس مدرسه هیات امنایی کاردانش المهدی : شانزده متری امیری کوچه شهیددهقانی .

 • شماره تلفن تماس: 55739319

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی کاردانش شهید موافق

مدرسه پسرانه کاردانش شهید موافق که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش شهید موافق دارای کد 11021803 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی کاردانش شهید موافق : خ حسام الدین بعدازسه راه سلطانی .

 • شماره تلفن تماس: 55719850

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی محمد فرحبخش

مدرسه پسرانه محمد فرحبخش که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمد فرحبخش دارای کد 100068914 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محمد فرحبخش : خ امام خمینی بین جیحون و یادگار روبروی 12 متری دین محمدی.

 • شماره تلفن تماس: 66865453

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی محمدمردانی

مدرسه پسرانه محمدمردانی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمدمردانی دارای کد 11035204 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی محمدمردانی : خ شهیدنواب صفوی خیابان بریانک.

 • شماره تلفن تماس: 55733205

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی محمدمردانی شماره 15

مدرسه پسرانه محمدمردانی شماره 15 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمدمردانی شماره 15 دارای کد 11036809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی محمدمردانی شماره 15 : خ کمیل پمپ بنزین کوچه فولادی پلاک 3 .

 • شماره تلفن تماس: 66837326

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 10 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 10 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: