مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه هیات امنایی استادشهید دکتر مفتح

مدرسه پسرانه استادشهید دکتر مفتح که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادشهید دکتر مفتح دارای کد 11113910 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی استادشهید دکتر مفتح : خ انقلاب خیابان دانشگاه نبش سزاوار.

 • شماره تلفن تماس: 66405254

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه نمونه دولتی اسد آبادی

مدرسه پسرانه اسد آبادی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسد آبادی دارای کد 100040887 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی اسد آبادی : رشدیه،‌آذربایجان میدان رشدیه.

 • شماره تلفن تماس: 66572801

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی اسدآبادی

مدرسه پسرانه اسدآبادی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسدآبادی دارای کد 11114013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اسدآبادی : خ آذربایجان نرسیده به میدان رشدیه کوچه ثبوتی.

 • شماره تلفن تماس: 66921640

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دورغیرد امام خمینی (ره)

مدرسه پسرانه امام خمینی (ره) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی (ره) دارای کد 100057114 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد امام خمینی (ره) : خ فخر رازی نبش خیابان روانمهر پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66400693

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دورغیرد امام خمینی (ره)

مدرسه پسرانه امام خمینی (ره) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی (ره) دارای کد 100066300 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد امام خمینی (ره) : تهران خیابان فخر رازی نبش روانمهر پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66400693

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آموزش

مدرسه پسرانه آموزش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آموزش دارای کد 11122801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آموزش : خیابان شهیدفروزش خیابان صالح زاده.

 • شماره تلفن تماس: 55384113

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی آیت اله سعیدی

مدرسه پسرانه آیت اله سعیدی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله سعیدی دارای کد 11113815 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله سعیدی : خ کارگرجنوبی نرسیده به میدان قزوین کوچه شهیدفخرالسادات.

 • شماره تلفن تماس: 55413851

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه وابسته بهیاری ناجا (کاردانش )

مدرسه پسرانه بهیاری ناجا (کاردانش ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهیاری ناجا (کاردانش ) دارای کد 11157702 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته بهیاری ناجا (کاردانش ) : خ انقلاب چهارراه کالج پلاک 910.

 • شماره تلفن تماس: 66748870

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی پاسداران اسلام

مدرسه پسرانه پاسداران اسلام که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسداران اسلام دارای کد 11114214 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پاسداران اسلام : خ پاستورخ 12فروردین جنوبی کوچه فتوره چی.

 • شماره تلفن تماس: 66404522

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دورغیرد تربیت (ک _د)

مدرسه پسرانه تربیت (ک _د) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت (ک _د) دارای کد 11158704 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد تربیت (ک _د) : خ لبافی نژاد غربی نبش کوی سیمین پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 66595183

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دورغیرد تربیت (م )

مدرسه پسرانه تربیت (م ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت (م ) دارای کد 11157205 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد تربیت (م ) : خ لبافی نژاد غربی نبش کوی سیمین پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 66595182

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جامی (م )

مدرسه پسرانه جامی (م ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جامی (م ) دارای کد 11151701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جامی (م ) : خیابان ولی عصرپائین ترازچهاراه جمهوری کوچه وزیری پلاک 33.

 • شماره تلفن تماس: 66411598

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جماران

مدرسه پسرانه جماران که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جماران دارای کد 11113117 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جماران : خیابان امام خمینی (ره)، خیابان شهیدمرادی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 66406615

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی حافظ

مدرسه پسرانه حافظ که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حافظ دارای کد 100062934 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حافظ : خ مولوی روبروی تشكیلات هنرستان حافظ.

 • شماره تلفن تماس: 55388160

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی حدید

مدرسه پسرانه حدید که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حدید دارای کد 12500814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حدید : میدان قزوین خیابان - مخصوص - اول خیابان - سینا.

 • شماره تلفن تماس: 55411474

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی

مدرسه پسرانه خوارزمی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی دارای کد 11135008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی : خ انقلاب اول کارگرجنوبی خیابان شهیدوحیدنظری پلاک 58.

 • شماره تلفن تماس: 66497272

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی دکتربهشتی (م )

مدرسه پسرانه دکتربهشتی (م ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکتربهشتی (م ) دارای کد 11154908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکتربهشتی (م ) : خیابان ولیعصرخ شهیداسدی منش پلاک 125.

 • شماره تلفن تماس: 66406347

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رجا

مدرسه پسرانه رجا که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رجا دارای کد 11113212 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رجا : خ انقلاب اول کارگرجنوبی کوچه رشتچی پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66928018

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی رهنما

مدرسه پسرانه رهنما که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهنما دارای کد 11114119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رهنما : خیابان ولیعصرمیدان منیریه خیابان منیریه.

 • شماره تلفن تماس: 66407119

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سپهرمعرفت

مدرسه پسرانه سپهرمعرفت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سپهرمعرفت دارای کد 11125403 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سپهرمعرفت : خ ولی عصرنرسیده به میدان منیریه کوچه اسدی منش کوچه حیدری پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 66466469

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش

مدرسه پسرانه سرای دانش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرای دانش دارای کد 100014257 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش : فلسطین ژاندارمری پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 66415686

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه مشارکت مردم شبانه آیت الله سعیدی

مدرسه پسرانه شبانه آیت الله سعیدی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شبانه آیت الله سعیدی دارای کد 11120750 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شبانه آیت الله سعیدی : خ کارگرجنوبی نرسیده به میدان قزوین کوچه شهیدفخرالسادات.

 • شماره تلفن تماس: 55413851

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شیخ مفید

مدرسه پسرانه شیخ مفید که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ مفید دارای کد 11138500 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شیخ مفید : خ جمهوری خیابان دانشگاه جنوبی کوچه تابش پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 66402142

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دورغیرد طاها (ک _د)

مدرسه پسرانه طاها (ک _د) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طاها (ک _د) دارای کد 11158609 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد طاها (ک _د) : امیریه خیابان مدرس نرسیده به قلمستان سمت راست.

 • شماره تلفن تماس: 55374886

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه راه دورغیرد طاها (م )

مدرسه پسرانه طاها (م ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طاها (م ) دارای کد 11156108 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد طاها (م ) : امیریه خیابان مدرس نرسیده به قلمستان سمت راست.

 • شماره تلفن تماس: 55374886

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی (سمپاد)

مدرسه پسرانه علامه حلی (سمپاد) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی (سمپاد) دارای کد 11119511 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی (سمپاد) : خ کمالی خیابان غفاری.

 • شماره تلفن تماس: 55418850

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی علم و صنعت

مدرسه پسرانه علم و صنعت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم و صنعت دارای کد 100035064 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علم و صنعت : خیابان ولیعصر انتهای خیابان فرهنگ هنرستان علم و صنعت.

 • شماره تلفن تماس: 55384955

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم (شبانه )

مدرسه پسرانه علوم (شبانه ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم (شبانه ) دارای کد 11152206 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم (شبانه ) : خیابان انقلاب بین ولیعصر(عج ) و کالج پلاک 994.

 • شماره تلفن تماس: 66726745

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم (ک _د)

مدرسه پسرانه علوم (ک _د) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم (ک _د) دارای کد 11152005 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم (ک _د) : خیابان انقلاب بین ولیعصر(عج ) و کالج پلاک 994.

 • شماره تلفن تماس: 66726745

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران

مدرسه پسرانه علوی تهران که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی تهران دارای کد 100061670 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران : خ آزادی خیابان جمالزاده جنوبی کوچه کلهر پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 66570953

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی قدس (1)

مدرسه پسرانه قدس (1) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس (1) دارای کد 11113614 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس (1) : خیابان ولی عصر – جامی.

 • شماره تلفن تماس: 66404897

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی کاردانش شهید نیازی

مدرسه پسرانه کاردانش شهید نیازی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاردانش شهید نیازی دارای کد 11126204 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کاردانش شهید نیازی : میدان منیریه خیابان ابوسعیدکوچه شهیدبرادران ابهری.

 • شماره تلفن تماس: 55384806

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی هادی 1

مدرسه پسرانه هادی 1 که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هادی 1 دارای کد 11151204 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هادی 1 : خ کارگرنرسیده به میدان قزوین خیابان شهید نوركامی پلاک 100.

 • شماره تلفن تماس: 55413738

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هنرستان شهید حیدری

مدرسه پسرانه هنرستان شهید حیدری که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرستان شهید حیدری دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هنرستان شهید حیدری : خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان منیریه، جنب قنادی کامران یزدی،پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55486231

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی ولیعصر (عج )

مدرسه پسرانه ولیعصر (عج ) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولیعصر (عج ) دارای کد 12504219 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولیعصر (عج ) : خ آذربایجان بین چهارراه گلشن وباستان هنرستان ولیعصر.

 • شماره تلفن تماس: 66923589

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 11 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: