مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی اتحاد 1

مدرسه پسرانه اتحاد 1 که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اتحاد 1 دارای کد 11248501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اتحاد 1 : خ بهارستان جنب تالار سیاره پلاک 67.

 • شماره تلفن تماس: 77531843

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اشراق

مدرسه پسرانه اشراق که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اشراق دارای کد 11267703 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اشراق : م بهارستان خیابان صفی علیشاه کوچه نگارستان.

 • شماره تلفن تماس: 77521510

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه نمونه دولتی امام صادق (ع)

مدرسه پسرانه امام صادق (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 11278109 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی امام صادق (ع) : خ ری پایین تر از میدان قیام روبروی پارک کوثر پلاک 94.

 • شماره تلفن تماس: 33558575

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امیرکبیر

مدرسه پسرانه امیرکبیر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرکبیر دارای کد 100000082 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرکبیر : پارك شهر - خیابان سی تیركوچه سیمی كوچه زیبای شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 66742255

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه راه دورغیرد بصیرت

مدرسه پسرانه بصیرت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بصیرت دارای کد 100000086 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد بصیرت : م بهارستان خیابان صفی علیشاه کوچه نگارستان.

 • شماره تلفن تماس: 77521510

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه راه دورغیرد بصیرت

مدرسه پسرانه بصیرت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بصیرت دارای کد 100036157 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد بصیرت : م بهارستان خیابان صفی علیشاه کوچه نگارستان.

 • شماره تلفن تماس: 77521510

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام رستگاران

مدرسه پسرانه پیام رستگاران که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام رستگاران دارای کد 11219419 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام رستگاران : خ ظهیرالاسلام نرسیده به تقاطع هدایت کوچه شهیدجوادی پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 77532851

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام مصباح

مدرسه پسرانه پیام مصباح که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام مصباح دارای کد 100036164 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام مصباح : میدان شهداخ زرین نعل پلاک 287.

 • شماره تلفن تماس: 77627942

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام مصباح

مدرسه پسرانه پیام مصباح که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام مصباح دارای کد 100002739 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام مصباح : م شهدا انتهای خیابان کفایی امانی پلاک 287 .

 • شماره تلفن تماس: 77627942

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیشگامان

مدرسه پسرانه پیشگامان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیشگامان دارای کد 11235501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیشگامان : بهارستان خیابان شهیددیالمه کوچه شهیدجمالی پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 33560830

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه

مدرسه پسرانه ثامن الائمه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن الائمه دارای کد 11271709 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه : خ شهیدبرادران کفائی کوچه درودی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 77501248

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن الحجج (2)

مدرسه پسرانه ثامن الحجج (2) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن الحجج (2) دارای کد 100064691 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن الحجج (2) : میدان شهدا خیابان 17 شهریور خیابان فیاض بخش کوچه رفیعا پلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 33545830

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جعفری اسلامی

مدرسه پسرانه جعفری اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جعفری اسلامی دارای کد 11257201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جعفری اسلامی : خ وحدت اسلامی نرسیده به میدان وحدت اسلامی کوچه ش فرزین.

 • شماره تلفن تماس: 55575770

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی دوشهید ( نوبت اول )

مدرسه پسرانه دوشهید ( نوبت اول ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دوشهید ( نوبت اول ) دارای کد 11218110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دوشهید ( نوبت اول ) : خ 17شهریورپائین ترازمیدان خراسان جنب فروشگاه فرهنگیان خیابان کاظمی.

 • شماره تلفن تماس: 33560000

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دین پرور

مدرسه پسرانه دین پرور که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دین پرور دارای کد 11243904 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دین پرور : خیابان بهارستان جنب تالار سیاره پمپ قائن پلاک 49.

 • شماره تلفن تماس: 77534179

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه ایثار گران راهیان قدس (1)

مدرسه پسرانه راهیان قدس (1) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهیان قدس (1) دارای کد 11277509 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران راهیان قدس (1) : خ مصطفی خمینی پائین ترازچهارراه 15خرداد.

 • شماره تلفن تماس: 33551040

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی راهیان قدس (فنی )

مدرسه پسرانه راهیان قدس (فنی ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهیان قدس (فنی ) دارای کد 11262905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی راهیان قدس (فنی ) : خ مصطفی خمینی پائین ترازچهارراه 15خرداد.

 • شماره تلفن تماس: 33551040

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سلام نجم الثاقب

مدرسه پسرانه سلام نجم الثاقب که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلام نجم الثاقب دارای کد 11264909 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سلام نجم الثاقب : خ انقلاب خیابان صفی علیشاه کوچه سردار پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 77643070

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سینا

مدرسه پسرانه سینا که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سینا دارای کد 11265107 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سینا : دروازه شمیران پائین ترازم ابن سیناک گلریزپ 472.

 • شماره تلفن تماس: 77535856

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه مشارکت مردم شریف

مدرسه پسرانه شریف که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریف دارای کد 100031816 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شریف : سرهنگ سخایی - بن بست جهانشاد - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 66758000

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهداء

مدرسه پسرانه شهداء که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهداء دارای کد 12502416 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهداء : میدان بهارستان - خیابان مجاهدین اسلام - آبسردارپ 310.

 • شماره تلفن تماس: 77532908

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهدای موتلفه اسلامی

مدرسه پسرانه شهدای موتلفه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای موتلفه اسلامی دارای کد 11244102 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهدای موتلفه اسلامی : دروازه شمیران خیابان - محسن مشکی کوچه پارک امین الدوله پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 77529187

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید سروندی 1

مدرسه پسرانه شهید سروندی 1 که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سروندی 1 دارای کد 12501710 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سروندی 1 : خ شهیدمصطفی خمینی روبروی بیمارستان طرفه کوچه استقلال.

 • شماره تلفن تماس: 77532288

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید نواب صفوی

مدرسه پسرانه شهید نواب صفوی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نواب صفوی دارای کد 100061741 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید نواب صفوی : تهران خیابان 17 شهریور خیابان گوته پلاک 6دبیرستان نمونه دولتی شهید نواب صفوی.

 • شماره تلفن تماس: 33559306

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید باهنر

مدرسه پسرانه شهید باهنر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 11217817 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید باهنر : میدان بهارستان اول خیابان جمهوری کوچه ممتازپ 20.

 • شماره تلفن تماس: 33901109

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهید بهشتی (2)

مدرسه پسرانه شهید بهشتی (2) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی (2) دارای کد 11263801 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شهید بهشتی (2) : خ سی تیر - روبروی کتابخانه ملی ایران پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 66739664

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید رجائی

مدرسه پسرانه شهید رجائی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجائی دارای کد 11247901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجائی : خ مجاهدین اسلام مقابل مجلس کوچه شهید رحمانی پور پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77683530

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه شاهد شهید مدرس

مدرسه پسرانه شهید مدرس که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مدرس دارای کد 11219017 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید مدرس : خ مجاهدین اسلام - کوی قائنی پلاک 52.

 • شماره تلفن تماس: 77532318

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید نواب صفوی

مدرسه پسرانه شهید نواب صفوی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نواب صفوی دارای کد 11275907 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نواب صفوی : خ17 شهریور نرسیده به دروازه دولاب خیابان گوته پلاك 6.

 • شماره تلفن تماس: 33559306

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه نمونه دولتی صدر

مدرسه پسرانه صدر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدر دارای کد 100040496 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی صدر : خیابان فردوسی کوچه شاهچراغی.

 • شماره تلفن تماس: 33900750

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی علمیه

مدرسه پسرانه علمیه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علمیه دارای کد 11219112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علمیه : میدان بهارستان اول خیابان جمهوری پلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 33945541

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه وابسته علوم و معارف اسلامی شهید مطهری

مدرسه پسرانه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری دارای کد 11240401 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته علوم و معارف اسلامی شهید مطهری : خ امیرکبیرانتهای کوچه سراج پلاک 74.

 • شماره تلفن تماس: 33909930

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی

مدرسه پسرانه علوی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی دارای کد 11249101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی : دروازه شمیران خیابان شهیدمحسن مشکی فخرآباد پلاک 104.

 • شماره تلفن تماس: 77508901

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی فیروزبهرام

مدرسه پسرانه فیروزبهرام که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فیروزبهرام دارای کد 11218216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فیروزبهرام : خ جمهوری خیابان میرزاکوچک خان پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 66702101

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه هیات امنایی ماندگار صنعتی تهران

مدرسه پسرانه ماندگار صنعتی تهران که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ماندگار صنعتی تهران دارای کد 100063660 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ماندگار صنعتی تهران : خ 30 تیر مقابل کتابخانه ملی پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 66739664

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ماندگاردارالفنون

مدرسه پسرانه ماندگاردارالفنون که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ماندگاردارالفنون دارای کد 100032127 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ماندگاردارالفنون : م امام خمینی - خیابان فردوسی - کوچه شهیدشاهچراغی.

 • شماره تلفن تماس: 33900750

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محبان الحسین (ع)م

مدرسه پسرانه محبان الحسین (ع)م که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محبان الحسین (ع)م دارای کد 11266902 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی محبان الحسین (ع)م : خ17شهریور بلوار قیام کوچه شهیدمهاجری کوچه طباطبائی پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 33127040

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ملک پور

مدرسه پسرانه ملک پور که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملک پور دارای کد 11256705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ملک پور : میدان وحدت اسلامی جنب بیمارستان رازی پلاک 495.

 • شماره تلفن تماس: 55627049

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی میلادطه

مدرسه پسرانه میلادطه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میلادطه دارای کد 11268007 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی میلادطه : بهارستان خیابان جورکش پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 33916014

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی نابینایان خزائلی

مدرسه پسرانه نابینایان خزائلی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نابینایان خزائلی دارای کد 11223213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نابینایان خزائلی : بهارستان خیابان ظهیرالاسلام روبروی بانک تجارت پلاک 108.

 • شماره تلفن تماس: 33900158

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نخبگان دانش

مدرسه پسرانه نخبگان دانش که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نخبگان دانش دارای کد 11273501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نخبگان دانش : میدان شهدا خیابان مجاهدین اسلام کوچه مشیری پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 77635444

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیک انجام

مدرسه پسرانه نیک انجام که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیک انجام دارای کد 11244504 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیک انجام : خ ایران نبش کوچه کبریت چی پلاک 1 - 37.

 • شماره تلفن تماس: 33135055

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 12 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 12 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: