مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آذین امجد

مدرسه پسرانه آذین امجد که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آذین امجد دارای کد 100001494 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آذین امجد : ششم نیروی هوایی فرعی 24 - 6 پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 77476272

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پاسارگاد

مدرسه پسرانه پاسارگاد که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسارگاد دارای کد 11345405 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پاسارگاد : خ دماوند - نرسیده به خاقانی روبروی راه وترابری - پلاک 323.

 • شماره تلفن تماس: 77410669

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پاسارگاد

مدرسه پسرانه پاسارگاد که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسارگاد دارای کد 11343708 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پاسارگاد : خ دماوندنرسیده به خاقانی روبروی اداره راه وترابری پلاک - 376.

 • شماره تلفن تماس: 77410669

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی پایگاه انقلاب

مدرسه پسرانه پایگاه انقلاب که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پایگاه انقلاب دارای کد 12500211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پایگاه انقلاب : تهران نو - ایستگاه وحیدیه - 15متری پنجم (شهید حصیری) - پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 77812177

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پویندگان اندیشه (هنرستان فنی )

مدرسه پسرانه پویندگان اندیشه (هنرستان فنی ) که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویندگان اندیشه (هنرستان فنی ) دارای کد 11343602 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پویندگان اندیشه (هنرستان فنی ) : میدان امامت - پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77425988

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی توحید

مدرسه پسرانه توحید که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید دارای کد 100049700 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی توحید : خیابان دماوندفلکه آشتیانی کوی زینبیه .

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه هیات امنایی دارالفنون

مدرسه پسرانه دارالفنون که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دارالفنون دارای کد 100038792 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود.

آدرس مدرسه هیات امنایی دارالفنون : 17شهریورشمالی - شهیدطوفانی - جنب پارک خیام - پلاک 60.

 • شماره تلفن تماس: 33348528

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش

مدرسه پسرانه دانش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش دارای کد 11335102 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش : پیروزی - نبش محصل - پلاک 364.

 • شماره تلفن تماس: 33333837

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی سپاه تهران 1

مدرسه پسرانه سپاه تهران 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سپاه تهران 1 دارای کد 12501414 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی سپاه تهران 1 : سیمتری نیروی هوایی خیابان 7.25 جنب پارک پیروزی.

 • شماره تلفن تماس: 77403377

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه راه دورغیرد سنای دانش

مدرسه پسرانه سنای دانش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سنای دانش دارای کد 100008221 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد سنای دانش : خ پنجم نیروی هوایی 37 - 5.

 • شماره تلفن تماس: 77829293

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه راه دورغیرد سنای دانش

مدرسه پسرانه سنای دانش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سنای دانش دارای کد 100036658 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود.

آدرس مدرسه راه دورغیرد سنای دانش : پنجم نیروی هوایی 37 - 5.

 • شماره تلفن تماس: 77467060

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهدا

مدرسه پسرانه شهدا که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدا دارای کد 11317600 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدا : پیروزی - شهیدکریمی (چهارفصل ) - پلاک 96.

 • شماره تلفن تماس: 33340699

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید رجائی

مدرسه پسرانه شهید رجائی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجائی دارای کد 11346206 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود.

آدرس مدرسه هیات امنایی شهید رجائی : میدان امامت - نیشابورغربی - پلاک 53 .

 • شماره تلفن تماس: 77410872

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهید آوینی

مدرسه پسرانه شهید آوینی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آوینی دارای کد 11330600 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید آوینی : میدان امامت - نیشابورغربی - پلاک37.

 • شماره تلفن تماس: 77475252

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهید مطهری

مدرسه پسرانه شهید مطهری که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مطهری دارای کد 11309417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید مطهری : اول سیمتری نیروی هوائی - روبروی برق فشارقوی - پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 77475454

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 11317801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : تهران نو - منصورآباد - 27متری اشراقی - کوچه صانعی - پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 77829293

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ظفر

مدرسه پسرانه ظفر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ظفر دارای کد 11341302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی ظفر : پیروزی - چهارم نیروی هوایی - نبش 23 - 4 - پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77407584

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی عرفان

مدرسه پسرانه عرفان که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عرفان دارای کد 100000593 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی عرفان : تهران نو - داخل فلكه اطلاعات - پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 77417688

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 7

مدرسه پسرانه علامه حلی 7 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 7 دارای کد 100064336 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 7 : تهران - خیابان دماوند - چهارراه سبلان - خیابان اشراقی - 8متری اول.

 • شماره تلفن تماس: 77267588

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران

مدرسه پسرانه علوی تهران که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی تهران دارای کد 100067543 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران : خیابان پیروزی - خیابان ششم نیرو هوایی - خیابان نهاوندی پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی مالك اشتر

مدرسه پسرانه مالك اشتر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالك اشتر دارای کد 100071515 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مالك اشتر : میدان امام حسین (ع) خیابان شهید منتظری جنب پارک خیام.

 • شماره تلفن تماس: 33347943

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی مالک اشتر 1

مدرسه پسرانه مالک اشتر1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالک اشتر1 دارای کد 12503811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مالک اشتر1 : شهیدمحمدمنتظری - جنب پارک خیام - پلاک 362.

 • شماره تلفن تماس: 33347943

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه شاهد مهدیون

مدرسه پسرانه مهدیون که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدیون دارای کد 11344202 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود.

آدرس مدرسه شاهد مهدیون : ابتدای سیمتری نیروی هوایی - روبروی دبیرستان شهیدمطهری.

 • شماره تلفن تماس: 77402277

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هدایت رضوی

مدرسه پسرانه هدایت رضوی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت رضوی دارای کد 11314605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی هدایت رضوی : تهران نو - فلکه چایچی - انتهای شورا - پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77477284

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 13 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: