مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه چهارده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 14 تهران,لیست مدارس منطقه چهارده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 14 تهران,معرفی مدارس منطقه چهارده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ابوریحان

مدرسه پسرانه ابوریحان که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوریحان دارای کد 11415019 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوریحان : 17 شهریور خیابان آیت الله سعیدی نرسیده به چهارراه عارف.

 • شماره تلفن تماس: 33435744

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی احسان

مدرسه پسرانه احسان که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احسان دارای کد 11455300 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی احسان : م شهداخ آریایی پور پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 33799084

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام رضا (ع)

مدرسه پسرانه امام رضا (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا (ع) دارای کد 11478806 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا (ع) : انتهای خیابان پیروزی - بعداز بلوار ابوذر - جنب مسجد امام محمد تقی (ع).

 • شماره تلفن تماس: 33074545

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امیرمسعودکمال

مدرسه پسرانه امیرمسعودکمال که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرمسعودکمال دارای کد 11443903 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرمسعودکمال : خ افسریه 15متری چهارم نبش خیابان 42.

 • شماره تلفن تماس: 33144861

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه راه دورغیرد آموزش از راه دور تهران

مدرسه پسرانه آموزش از راه دور تهران که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آموزش از راه دور تهران دارای کد 100002608 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد آموزش از راه دور تهران : خ 17 شهریور - جنب ورزشگاه 17 شهریور.

 • شماره تلفن تماس: 33325525

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام غدیر

مدرسه پسرانه پیام غدیر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام غدیر دارای کد 11455406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام غدیر : م محلاتی جنب پارک سوار مجتمع گلها.

 • شماره تلفن تماس: 33718814

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حافظ

مدرسه پسرانه حافظ که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حافظ دارای کد 11481408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حافظ : تهران منطقه 14.

 • شماره تلفن تماس: 33197072

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت امام علی (ع)2

مدرسه پسرانه حضرت امام علی (ع)2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت امام علی (ع)2 دارای کد 11450206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت امام علی (ع)2 : خیابان پیروزی بلوار ابوذربین پل دوم وسوم روبرو پمپ گاز.

 • شماره تلفن تماس: 33171719

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه نمونه دولتی دكتر حسابی

مدرسه پسرانه دكتر حسابی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دكتر حسابی دارای کد 100047521 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی دكتر حسابی : خیابان پیروزی خیابان نبردخ شاهد6.

 • شماره تلفن تماس: 33167003

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی دکترمحمودحسابی

مدرسه پسرانه دکترمحمودحسابی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمحمودحسابی دارای کد 11427918 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترمحمودحسابی : خیابان پیروزی خیابان نبردخ شاهد6.

 • شماره تلفن تماس: 33167003

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی دهخدا

مدرسه پسرانه دهخدا که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دهخدا دارای کد 11416010 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دهخدا : خیابان پیروزی بلوار ابوذرقبل ازپل دوم کوچه شهیدناصری.

 • شماره تلفن تماس: 33190000

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی رسالت

مدرسه پسرانه رسالت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت دارای کد 11415114 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت : اتوبان افسریه قصرفیروزه شماره 1.

 • شماره تلفن تماس: 33235925

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رضا

مدرسه پسرانه رضا که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضا دارای کد 11483803 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رضا : خ غیاثی میدان آیت ا..سعیدی خیابان آل آقا پلاک 78.

 • شماره تلفن تماس: 33013348

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رضا (کاردانش )بزرگسال

مدرسه پسرانه رضا (کاردانش )بزرگسال که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضا (کاردانش )بزرگسال دارای کد 11485500 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رضا (کاردانش )بزرگسال : میدان آیت اله سعیدی - خیابان شهیدآل آقاپ 78.

 • شماره تلفن تماس: 33013348

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سادات موسوی

مدرسه پسرانه سادات موسوی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سادات موسوی دارای کد 11478605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سادات موسوی : خ 17شهریورجنب ورزشگاه پلاک 812.

 • شماره تلفن تماس: 3799940

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شریف

مدرسه پسرانه شریف که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریف دارای کد 11428317 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شریف : خ - پیروزی انتهای خیابان پرستارخ شهیدنساجی پلاک 182.

 • شماره تلفن تماس: 33197103

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهدا

مدرسه پسرانه شهدا که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدا دارای کد 11415717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدا : خ آیت الله سعیدی کوی شهیدبهزادی بخش.

 • شماره تلفن تماس: 33706780

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید رجایی

مدرسه پسرانه شهید رجایی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجایی دارای کد 11478404 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجایی : خ شکوفه جنب پارک گلزار پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33302485

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه شاهد شهید مصطفی احمدی روشن

مدرسه پسرانه شهید مصطفی احمدی روشن که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی احمدی روشن دارای کد 100062308 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید مصطفی احمدی روشن : اتوبان شهید محلاتی - چهارراه میثم - خیابان شهید کیانی - کوچه میرمحمدی.

 • شماره تلفن تماس: 33433545

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه ایثار گران شهید حاج همت

مدرسه پسرانه شهید حاج همت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حاج همت دارای کد 11470505 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران شهید حاج همت : خیابان پیروزی بلوار ابوذر بین پل دوم وسوم روبروی پمپ گاز.

 • شماره تلفن تماس: 33052200

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید فکوری

مدرسه پسرانه شهید فکوری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فکوری دارای کد 11466901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فکوری : قصرفیروزه 2 روبروی مسجد.

 • شماره تلفن تماس: 33808899

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید کلاهدوز1

مدرسه پسرانه شهید کلاهدوز1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کلاهدوز1 دارای کد 11462502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کلاهدوز1 : میدان شهیدکلاهدوز - خیابان حبیبی.

 • شماره تلفن تماس: 33222063

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 9

مدرسه پسرانه علامه حلی 9 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 9 دارای کد 100062445 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 9 : بلوار ابوذر بین پل دوم وسوم.

 • شماره تلفن تماس: 33006475

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی علامه طباطبائی 1

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی 1 دارای کد 12502913 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه طباطبائی 1 : خ 17شهریور - انتهای خیابان شهیدعجب گل روبروی پارک جهانپناه.

 • شماره تلفن تماس: 33705321

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه شاهد فروغ شهادت

مدرسه پسرانه فروغ شهادت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فروغ شهادت دارای کد 11439305 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد فروغ شهادت : اتوبان محلاتی خیابان میثم خیابان شهیدکیانی - کوچه شهید شریعت.

 • شماره تلفن تماس: 33685858

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فلسفی

مدرسه پسرانه فلسفی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فلسفی دارای کد 11420217 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فلسفی : خیابان پیروزی مقابل تسلیحات ارتش پلاک 151.

 • شماره تلفن تماس: 3348672

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی گل وگیاه خضراء

مدرسه پسرانه گل وگیاه خضراء که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل وگیاه خضراء دارای کد 11471401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گل وگیاه خضراء : سه راه تختی نبش بلوار هجرت روبروی پادگان 01.

 • شماره تلفن تماس: 33217111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مدرس

مدرسه پسرانه مدرس که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مدرس دارای کد 11473109 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مدرس : اتوبان شهید محلاتی جنب مسجدشهدا پلاک 170.

 • شماره تلفن تماس: 33023749

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مدرس (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه مدرس (بزرگسالان ) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مدرس (بزرگسالان ) دارای کد 11474809 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مدرس (بزرگسالان ) : اتوبان شهید محلاتی جنب مسجدشهدا170.

 • شماره تلفن تماس: 33023749

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی معراج (کاردانش )

مدرسه پسرانه معراج (کاردانش ) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج (کاردانش ) دارای کد 11461902 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معراج (کاردانش ) : سه راه تختی بلوار هجرت روبروی پادگان 01.

 • شماره تلفن تماس: 33217111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مكتبی

مدرسه پسرانه مكتبی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مكتبی دارای کد 100024966 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مكتبی : بلوار ابوذرپل چهارم خیابان آهنگ.

 • شماره تلفن تماس: 33680404

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه نمونه دولتی ملاصدرا 2

مدرسه پسرانه ملاصدرا 2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملاصدرا 2 دارای کد 100041770 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی ملاصدرا 2 : نبرجنوبی زمزم غربی خیابان شمشادپشت فروشگاه شهروند.

 • شماره تلفن تماس: 33723090

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه هیات امنایی ملاصدرا1

مدرسه پسرانه ملاصدرا1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملاصدرا1 دارای کد 100054097 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ملاصدرا1 : بلوار ابوذر بین پل دوم و سوم روبروی خیابان بوستان.

 • شماره تلفن تماس: 33161469

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ملاصدرا2

مدرسه پسرانه ملاصدرا2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملاصدرا2 دارای کد 11416317 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ملاصدرا2 : نبردجنوبی زمزم غربی خیابان شمشادپشت فروشگاه شهروند.

 • شماره تلفن تماس: 33723090

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی نمونه رشد

مدرسه پسرانه نمونه رشد که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نمونه رشد دارای کد 11416116 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نمونه رشد : نرسیده به میدان بروجردی - خیابان محبی - كوچه فراهانی.

 • شماره تلفن تماس: 33347155

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی هنرستان شهید كمال وجودی

مدرسه پسرانه هنرستان شهید كمال وجودی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرستان شهید كمال وجودی دارای کد 100062304 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هنرستان شهید كمال وجودی : پاسدارگمنام خیابان تكیه اكبرآبادی.

 • شماره تلفن تماس: 33171717

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی یاران ثقلین

مدرسه پسرانه یاران ثقلین که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاران ثقلین دارای کد 11477901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی یاران ثقلین : افسریه (15متری چهارم )نبش خیابان 38پ 432.

 • شماره تلفن تماس: 33141578

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه چهارده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 14 تهران,لیست مدارس منطقه چهارده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 14 تهران,معرفی مدارس منطقه چهارده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 14 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 14 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: