مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(29 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه پانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 15 تهران,لیست مدارس منطقه پانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 15 تهران,معرفی مدارس منطقه پانزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه نمونه دولتی 17 شهریور 1

مدرسه پسرانه 17شهریور1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 17شهریور1 دارای کد 11557108 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی 17شهریور1 : خ خاوران جنب شهرداری منطقه 15.

 • شماره تلفن تماس: 33143706

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام جعفرصادق (ع).2.م.پ

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع).2.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع).2.م.پ دارای کد 11540405 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام جعفرصادق (ع).2.م.پ : سه راه افسریه ابتدای اتوبان بسیج نبش کوچه نهم.

 • شماره تلفن تماس: 33147183

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام جعفرصادق (ع).م.پ

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع).م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع).م.پ دارای کد 11538805 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام جعفرصادق (ع).م.پ : سه راه افسریه ابتدای اتوبان بسیج نبش کوچه نهم.

 • شماره تلفن تماس: 33147183

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی امام حسن مجتبی (ع).1.م.پ

مدرسه پسرانه امام حسن مجتبی (ع).1.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن مجتبی (ع).1.م.پ دارای کد 11540500 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسن مجتبی (ع).1.م.پ : شهرک مسعودیه خیابان ابومسلم خیابان شیرازی.

 • شماره تلفن تماس: 33878585

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیروان امام علی (ع)

مدرسه پسرانه پیروان امام علی (ع) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیروان امام علی (ع) دارای کد 11565206 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیروان امام علی (ع) : اتوبان بعثت شهرک سعیدیه وحمیدیه.

 • شماره تلفن تماس: 33892926

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی جابرابن حیان

مدرسه پسرانه جابرابن حیان که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جابرابن حیان دارای کد 100018843 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جابرابن حیان : مسعودیه چهارراه دوم خیابان ابومسلم کوچه 9.

 • شماره تلفن تماس: 33860703

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه مشارکت مردم جابرابن حیان 2

مدرسه پسرانه جابرابن حیان2 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جابرابن حیان2 دارای کد 100018714 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم جابرابن حیان2 : مسعودیه چهارراه دوم خیابان ابومسلم کوچه 9.

 • شماره تلفن تماس: 33860703

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی رازی.1.م.پ

مدرسه پسرانه رازی.1.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی.1.م.پ دارای کد 11526509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رازی.1.م.پ : مسعودیه خیابان مظاهرخ شیرازی.

 • شماره تلفن تماس: 33864700

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه مشارکت مردم رهبرانقلاب

مدرسه پسرانه رهبرانقلاب که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهبرانقلاب دارای کد 100018723 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم رهبرانقلاب : خ خاوران پمپ بنزین دوم خیابان شهید عزیزی .

 • شماره تلفن تماس: 33685002

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی رهبرانقلاب 1 (کاردانش )

مدرسه پسرانه رهبرانقلاب 1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهبرانقلاب 1(کاردانش ) دارای کد 11539701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رهبرانقلاب 1(کاردانش ) : خ خاوران پمب بنزین دوم خیابان شهیدنباتی خیابان ش عزیزی.

 • شماره تلفن تماس: 33685002

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی سوم شعبان.1.م.پ

مدرسه پسرانه سوم شعبان.1.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوم شعبان.1.م.پ دارای کد 11534808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوم شعبان.1.م.پ : کیانشهرشهرک جمهوری ورودی 10.

 • شماره تلفن تماس: 33887930

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهداء 15 خرداد 1 (کاردانش )

مدرسه پسرانه شهداء15خرداد1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهداء15خرداد1(کاردانش ) دارای کد 13145200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهداء15خرداد1(کاردانش ) : مشیریه چهاراه اول خیابان بوعلی شرقی جنب مدرسه دانشمند.

 • شماره تلفن تماس: 33871474

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهدای کارگر

مدرسه پسرانه شهدای کارگر که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای کارگر دارای کد 13131207 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهدای کارگر : مشیریه روبروی سازمان آب جنب فنی حرفه ای.

 • شماره تلفن تماس: 33247710

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید اتقائی

مدرسه پسرانه شهید اتقائی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اتقائی دارای کد 100034711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اتقائی : كیانشهر - ابتدای خیابان شهیدابراهیمی مجتمع شهیداتقائی.

 • شماره تلفن تماس: 33888222

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید کاظمی

مدرسه پسرانه شهید کاظمی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کاظمی دارای کد 100040677 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کاظمی : كیانشهر شهرك جمهوری ورودی7.

 • شماره تلفن تماس: 33880738

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید خدائی

مدرسه پسرانه شهید خدائی که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید خدائی دارای کد 100018719 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید خدائی : خ خاوران خیابان شهید ناصری کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 33706699

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید علیزاده

مدرسه پسرانه شهید علیزاده که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید علیزاده دارای کد 100018724 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید علیزاده : خیابان خاوران خیابان شهیدانورزاده جنوبی نرسیده به اتوبان بعثت.

 • شماره تلفن تماس: 33703308

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید مجتهدی 1

مدرسه پسرانه شهید مجتهدی 1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مجتهدی 1 دارای کد 11561600 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مجتهدی 1 : بلوار ابوذرپل پنجم خیابان مسلم کوچه 11.

 • شماره تلفن تماس: 33838886

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی شهید مجتهدی 2

مدرسه پسرانه شهید مجتهدی 2 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مجتهدی 2 دارای کد 11567400 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد شهید مجتهدی 2 : بلوار ابوذرپل پنجم خیابان مسلم کوچه 11.

 • شماره تلفن تماس: 33838886

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شهید محمدعلی رجایی 1(کاردانش )

مدرسه پسرانه شهید محمدعلی رجایی 1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمدعلی رجایی 1(کاردانش ) دارای کد 11550909 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمدعلی رجایی 1(کاردانش ) : کیانشهرشهرک جمهوری ورودی 6.

 • شماره تلفن تماس: 33895111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی شیخ مفید 1

مدرسه پسرانه شیخ مفید 1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ مفید 1 دارای کد 11550708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ مفید 1 : افسریه 15متری اول نبش خیابان 18.

 • شماره تلفن تماس: 33158483

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه نمونه دولتی صنیعی فر.1.م.پ

مدرسه پسرانه صنیعی فر.1.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صنیعی فر.1.م.پ دارای کد 11538403 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی صنیعی فر.1.م.پ : خ خاوران پمپ بنزین دوم انتهای خیابان شهیدنباتی.

 • شماره تلفن تماس: 33142900

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی علامه امینی 1.م.پ

مدرسه پسرانه علامه امینی 1.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه امینی 1.م.پ دارای کد 11543305 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه امینی 1.م.پ : ابتدای کیانشهرخ کیخسرو.

 • شماره تلفن تماس: 33889171

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی علی ابن الحسین 1

مدرسه پسرانه علی ابن الحسین 1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علی ابن الحسین 1 دارای کد 11568804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علی ابن الحسین 1 : مشیریه خیابان بوعلی شرقی روبروی هنرستان چمران.

 • شماره تلفن تماس: 33860030

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی فردوسی.م.پ

مدرسه پسرانه فردوسی.م.پ که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوسی.م.پ دارای کد 11526604 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوسی.م.پ : خاوران انتهای خیابان هاشم آبادجنب خانه کتاب.

 • شماره تلفن تماس: 33738831

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ ودانش

مدرسه پسرانه فرهنگ ودانش که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ ودانش دارای کد 11565005 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ ودانش : افسریه شهرک والفجرخ شهیدغلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33801501

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی قدس 1 (کاردانش )

مدرسه پسرانه قدس 1(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس 1(کاردانش ) دارای کد 11544000 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس 1(کاردانش ) : مسعودیه خیابان ش مظاهری خیابان شیرازی.

 • شماره تلفن تماس: 33871177

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی قدس 2

مدرسه پسرانه قدس2 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس2 دارای کد 100071407 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس2 : مسعودیه خیابان شیرازی.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی مجتمع اندیشه

مدرسه پسرانه مجتمع اندیشه که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع اندیشه دارای کد 12630406 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع اندیشه : اتوبان بعثت جاده سوم شهرری نبش کیانشهر.

 • شماره تلفن تماس: 33887435

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی مجتمع اندیشه

مدرسه پسرانه مجتمع اندیشه که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع اندیشه دارای کد 11573801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع اندیشه : اتوبان بعثت جاده سوم شهرری نبش کیانشهر.

 • شماره تلفن تماس: 33887435

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی مجتهدی 2(کاردانش )

مدرسه پسرانه مجتهدی 2(کاردانش ) که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتهدی 2(کاردانش ) دارای کد 11573907 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد مجتهدی 2(کاردانش ) : بلوار ابوذرپل پنجم خیابان مسلم کوچه 11.

 • شماره تلفن تماس: 33838886

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معراج

مدرسه پسرانه معراج که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج دارای کد 11562602 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معراج : بلوار ابوزرخ مسلم کوچه چهارم پلاک 41.

 • شماره تلفن تماس: 33140762

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معراج

مدرسه پسرانه معراج که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج دارای کد 11570806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معراج : بلوار ابوذرخ مسلم کوچه چهارم پلاک 41.

 • شماره تلفن تماس: 33140762

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی مقداد 1

مدرسه پسرانه مقداد1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مقداد1 دارای کد 11566601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مقداد1 : مشیریه چهارراه اول بوعلی شرقی 8متری سیدالشهداء.

 • شماره تلفن تماس: 33477374

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی میثم

مدرسه پسرانه میثم که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم دارای کد 100038504 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد میثم : خ خاوران خیابان تفرشی اهل بن علی.

 • شماره تلفن تماس: 33017170

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی میثم 1

مدرسه پسرانه میثم 1 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم 1 دارای کد 11568307 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثم 1 : خ خاوران خیابان تفرشی اهل ابن علی.

 • شماره تلفن تماس: 33017170

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی میثم 2

مدرسه پسرانه میثم2 که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم2 دارای کد 100050818 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد میثم2 : خ خاوران خیابان تفرشی اهل بن علی.

 • شماره تلفن تماس: 33017170

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران - مدرسه دولتی هفتم تیر

مدرسه پسرانه هفتم تیر که در منطقه 15 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفتم تیر دارای کد 12504314 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفتم تیر : والفجرخ ابومسلم خراسانی.

 • شماره تلفن تماس: 33868186

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه 15 تهران,آدرس مدارس منطقه پانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 15 تهران,لیست مدارس منطقه پانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 15 تهران,معرفی مدارس منطقه پانزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 15 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 15 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: