مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی الهی

مدرسه پسرانه الهی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الهی دارای کد 11610410 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی الهی : خ شهید رجایی - خیابان شهیداحمدعراقی كوچه شهید نوروزی پلاک 59.

 • شماره تلفن تماس: 55061401

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام خمینی (ره )

مدرسه پسرانه امام خمینی (ره ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی (ره ) دارای کد 11618119 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام خمینی (ره ) : نازی آبادانتهای خیابان - ش اکبرمشهدی بعدازمسجدامام حسن (ع )پ 456.

 • شماره تلفن تماس: 55055520

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی امیرکبیر ( هنرستان )

مدرسه پسرانه امیرکبیر ( هنرستان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرکبیر ( هنرستان ) دارای کد 12500719 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرکبیر ( هنرستان ) : نازی اباد بازار دوم جنب پارک17شهریور خیابان شهید دولت آبادی.

 • شماره تلفن تماس: 55010530

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه مشارکت مردم امیرکبیر (فنی وحرفه ای بزرگسالان )

مدرسه پسرانه امیرکبیر (فنی وحرفه ای بزرگسالان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرکبیر (فنی وحرفه ای بزرگسالان ) دارای کد 11648901 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم امیرکبیر (فنی وحرفه ای بزرگسالان ) : نازی آبادبازاردوم جنب پارک 17شهریورخ دولت آبادی پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 55010530

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه مشارکت مردم بعثت ( كاردانش بزرگسالان )

مدرسه پسرانه بعثت ( كاردانش بزرگسالان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت ( كاردانش بزرگسالان ) دارای کد 100001839 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم بعثت ( كاردانش بزرگسالان ) : میدان بهمن - اول بزرگراه بعثت - هنرستان کاردانش بعثت.

 • شماره تلفن تماس: 55667625

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی بعثت (کاردانش )

مدرسه پسرانه بعثت (کاردانش ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت (کاردانش ) دارای کد 12500317 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت (کاردانش ) : بزرگراه بعثت نرسیده به میدان بهمن.

 • شماره تلفن تماس: 55644984

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی پانزده خرداد

مدرسه پسرانه پانزده خرداد که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پانزده خرداد دارای کد 100012750 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پانزده خرداد : میدان بهمن ابتدای شهید تند گویان پلاك9.

 • شماره تلفن تماس: 55643100

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پورجوادی

مدرسه پسرانه پورجوادی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پورجوادی دارای کد 11654202 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پورجوادی : بزرگراه بعثت بخارایی شمالی پلاک 595.

 • شماره تلفن تماس: 55056171

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پورجوادی

مدرسه پسرانه پورجوادی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پورجوادی دارای کد 11653306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پورجوادی : بزرگراه بعثت بخارایی شمالی پلاک 595.

 • شماره تلفن تماس: 55056171

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی توحید

مدرسه پسرانه توحید که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید دارای کد 11611116 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی توحید : خزانه بخارائی علی ابادشمالی خیابان همدانی پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 55068044

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توسعه صنعت

مدرسه پسرانه توسعه صنعت که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توسعه صنعت دارای کد 100072082 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توسعه صنعت : میدان ابریشم خیابان شهید همدانی کوچه شهید باقری پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 55308677

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی رشدپسران ( نمونه )

مدرسه پسرانه رشدپسران ( نمونه ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشدپسران ( نمونه ) دارای کد 11610918 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی رشدپسران ( نمونه ) : خیابان رجایی ـ سه راه اتكا ـ خیابان صیاد ی ـ خیابان  شریعتی ـ پلاك 12.

 • شماره تلفن تماس: 55001065

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد سروش شاهد

مدرسه پسرانه سروش شاهد که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش شاهد دارای کد 11610717 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد سروش شاهد : یاغچی آبادخ شریعتی مجتمع آموزشی شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55001060

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شریعتی

مدرسه پسرانه شریعتی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریعتی دارای کد 11610611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شریعتی : یاغچی آباد میدان باربری خیابان شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55001069

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید فولادوند ( هنرستان )

مدرسه پسرانه شهید فولادوند ( هنرستان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فولادوند ( هنرستان ) دارای کد 12503312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فولادوند ( هنرستان ) : خیابان رجائی سه راه علی آبادخ ابریشم خیابان همدانی خیابان سمندر - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55061166

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی

مدرسه پسرانه شهید بهشتی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 11611211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی : انتهای سکوی نظامی اول 20 متری جوادیه.

 • شماره تلفن تماس: 55640821

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید چمران

مدرسه پسرانه شهید چمران که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران دارای کد 11646506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید چمران : خیابان شهیدرجائی خیابان ابریشم روبروی سازمان گوشت.

 • شماره تلفن تماس: 55052530

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهید مدرس (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه شهید مدرس (بزرگسالان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مدرس (بزرگسالان ) دارای کد 11640600 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شهید مدرس (بزرگسالان ) : یاخچی آباد خیابان شریعتی مجتمع شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55001069

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی صادق نوبخت (فنی )

مدرسه پسرانه صادق نوبخت (فنی ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صادق نوبخت (فنی ) دارای کد 11648404 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صادق نوبخت (فنی ) : علی اباد شمالی - خیابان شهید همدانی - خیابان شهید سمندر - پلاک 42.

 • شماره تلفن تماس: 55335433

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 2

مدرسه پسرانه علامه حلی 2 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 2 دارای کد 100028963 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 2 : خیابان شوش غربی خیابان دشتبانی زاده ـ خیابان رضایی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 55331331

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی علم و تزكیه

مدرسه پسرانه علم و تزكیه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم و تزكیه دارای کد 100038305 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد علم و تزكیه : خ شوش غربی جنب پمپ بنزین خیابان شهید مرسلی کوچه رسول عالی.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی علم و تزكیه

مدرسه پسرانه علم و تزكیه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم و تزكیه دارای کد 100049816 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد علم و تزكیه : خ شوش غربی جنب پمپ بنزین خیابان مرسلی کوچه رسول عالی.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی فرهنگ (شهید شریفی ) (نمونه )

مدرسه پسرانه فرهنگ (شهید شریفی ) (نمونه ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ (شهید شریفی ) (نمونه ) دارای کد 11632206 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی فرهنگ (شهید شریفی ) (نمونه ) : خ ابریشم خیابان شهید فلاحتی چهارراه اول - خیابان شهید احمدی.

 • شماره تلفن تماس: 55331616

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی فضیلت ( کاردانش )

مدرسه پسرانه فضیلت ( کاردانش ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فضیلت ( کاردانش ) دارای کد 11639401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فضیلت ( کاردانش ) : خیابان شهیدرجایی سه راه علی آبادانتهای ابریشم خیابان فلاحتی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55324645

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مجتمع حاج بابایی

مدرسه پسرانه مجتمع حاج بابایی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع حاج بابایی دارای کد 12647003 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع حاج بابایی : فلكه چهارم خزانه بخارایی (بین سوم و چهارم ) - كوچه یاری ـ پلاك 1.

 • شماره تلفن تماس: 55324600

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه نمونه دولتی معرفت (نمونه دولتی )

مدرسه پسرانه معرفت (نمونه دولتی ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معرفت (نمونه دولتی ) دارای کد 11649607 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی معرفت (نمونه دولتی ) : علی آبادشمالی خیابان شهیدهمدانی.

 • شماره تلفن تماس: 55313432

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نوآوران اندیشه

مدرسه پسرانه نوآوران اندیشه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآوران اندیشه دارای کد 11654701 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد نوآوران اندیشه : نازی آباد - خیابان ش رجایی خیابان ش عراقی کوچه ش نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 55325852

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نوآوران اندیشه (كاردانش)

مدرسه پسرانه نوآوران اندیشه (كاردانش) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآوران اندیشه (كاردانش) دارای کد 100002179 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد نوآوران اندیشه (كاردانش) : نازی آباد خیابان ش رجایی خیابان ش عراقی کوچه ش نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 55325852

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 16 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 16 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: