مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی استادشهریار

مدرسه پسرانه استادشهریار که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادشهریار دارای کد 15734903 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استادشهریار : خلیج شهرک طالقانی خیابان ابوسعید خیابان حیدری کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 66255757

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه نمونه دولتی اسوه

مدرسه پسرانه اسوه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسوه دارای کد 11848001 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی اسوه : سه راه فلاح خیابان ش حمیدی.

 • شماره تلفن تماس: 66206474

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه نمونه دولتی امام حسین (ع)نمونه دولتی

مدرسه پسرانه امام حسین (ع)نمونه دولتی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین (ع)نمونه دولتی دارای کد 11824001 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی امام حسین (ع)نمونه دولتی : بلوار معلم - مجتمع انقلاب اسلامی - جنب راهنمایی شاهد.

 • شماره تلفن تماس: 66222565

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد

مدرسه پسرانه امام سجاد که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد دارای کد 11813415 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد : جاده قدیم کرج - شادآبادضلع شمالی بازارآهن - روبروی پست برق.

 • شماره تلفن تماس: 66699376

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امام صادق (ع)

مدرسه پسرانه امام صادق (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 11847105 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام صادق (ع) : شهرک ولی عصرانتهای خیابان سپیده جنوبی کوچه مرزبان.

 • شماره تلفن تماس: 66229375

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه هیات امنایی امام علی (ع)1

مدرسه پسرانه امام علی (ع)1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع)1 دارای کد 11826904 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی امام علی (ع)1 : شهرک ولی عصرانتهای سپیده جنوبی - خیابان پژاند.

 • شماره تلفن تماس: 66237925

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امام محمدباقر (ع)

مدرسه پسرانه امام محمدباقر (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام محمدباقر (ع) دارای کد 100028860 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام محمدباقر (ع) : تهران - میدان معلم - بلوار مدائن - خیابان چهارده معصوم.

 • شماره تلفن تماس: 66609617

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی باهنر2

مدرسه پسرانه باهنر2 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باهنر2 دارای کد 100072049 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی باهنر2 : آیت اله سعیدی روبروی سه راه فلاح نبش كوچه شهید بنایی.

 • شماره تلفن تماس: 66221665

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی تلاش

مدرسه پسرانه تلاش که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تلاش دارای کد 11846103 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تلاش : میدان معلم خیابان تختی کوچه ش رشوانلوپور .

 • شماره تلفن تماس: 66690576

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه مشارکت مردم جهاد

مدرسه پسرانه جهاد که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهاد دارای کد 11859200 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم جهاد : میدان معلم خیابان تختی کوچه ش رشوانلوپور.

 • شماره تلفن تماس: 66690576

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی جوادموفقیان

مدرسه پسرانه جوادموفقیان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادموفقیان دارای کد 11851005 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جوادموفقیان : میدان معلم بلوار مدائن خیابان جهارده معصوم نبش رشوانلوپور.

 • شماره تلفن تماس: 66602829

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی جوکار (1)

مدرسه پسرانه جوکار (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوکار (1) دارای کد 11855901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جوکار (1) : یافت آبادخیابان عادل خیابان محمدحسن سلطانی.

 • شماره تلفن تماس: 66797722

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی حافظ

مدرسه پسرانه حافظ که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حافظ دارای کد 11855605 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حافظ : شهرک ولی عصرانتهای زاهدی خیابان سیدالشهداپ 2222.

 • شماره تلفن تماس: 66210621

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حکمت

مدرسه پسرانه حکمت که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکمت دارای کد 11818901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حکمت : یافت اباد - ابتدای خیابان شهیدرجائی - - کوچه شهیدکرمیاری - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 66222160

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سمائیان (کاردانش )

مدرسه پسرانه سمائیان (کاردانش ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمائیان (کاردانش ) دارای کد 11818605 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمائیان (کاردانش ) : شادآباد15متری اول روبروی پارک شهریور.

 • شماره تلفن تماس: 66804658

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهدای گمنام

مدرسه پسرانه شهدای گمنام که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای گمنام دارای کد 11847200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای گمنام : یافت آباد - بلوار الغدیر شمالی - م جانبازان - خیابان شادمان - شماره6.

 • شماره تلفن تماس: 66790010

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهدای هفت تیر

مدرسه پسرانه شهدای هفت تیر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفت تیر دارای کد 15731009 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای هفت تیر : خلیج شهرک طالقانی خیابان ابوسعید خیابان حیدری کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 66269400

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر1

مدرسه پسرانه شهید باهنر1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر1 دارای کد 11821408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر1 : جاده ساوه - سه راه فلاح - اول خیابان باغستان.

 • شماره تلفن تماس: 66221665

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی علی نقی غیاثی (کاردانش )

مدرسه پسرانه علی نقی غیاثی (کاردانش ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علی نقی غیاثی (کاردانش ) دارای کد 11852102 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علی نقی غیاثی (کاردانش ) : شهرک ولی عصرخ سپیده جنوبی روبروامام زاده زیدپ 12.

 • شماره تلفن تماس: 66224071

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب الصادق (ع)

مدرسه پسرانه مکتب الصادق (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الصادق (ع) دارای کد 11821207 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب الصادق (ع) : بلوار معلم شهرک صاحب الزمان خیابان اتشبارنبش کوچه نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66249609

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی فارابی

مدرسه پسرانه فارابی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فارابی دارای کد 15738701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فارابی : انتهای خلیج شهرک مفید خیابان المهدی.

 • شماره تلفن تماس: 66258833

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی نیكان

مدرسه پسرانه نیكان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیكان دارای کد 100054808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیكان : یافت آباد - بلوار معلم - ایستگاه مدرسه - مجتمع آموزشی نیکان.

 • شماره تلفن تماس: 66298889

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی هنرستان شهید رجائی

مدرسه پسرانه هنرستان شهید رجائی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرستان شهید رجائی دارای کد 12502111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هنرستان شهید رجائی : بلوار معلم - میدان معلم - بلوار مدائن - خیابان 14معصوم.

 • شماره تلفن تماس: 66600328

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 18 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 18 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: