مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی استاد شهید دکتر مفتح

مدرسه پسرانه استاد شهید دکتر مفتح که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استاد شهید دکتر مفتح دارای کد 100064167 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استاد شهید دکتر مفتح : بلوار جوانه - خیابان انقلاب - هنرستان شهید مفتح.

 • شماره تلفن تماس: 55851000

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی ایران تایر1

مدرسه پسرانه ایران تایر1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران تایر1 دارای کد 11935101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایران تایر1 : عبدل آبادخ انقلاب - جنب هنرستان افشارنادری.

 • شماره تلفن تماس: 55825928

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی ایساکو

مدرسه پسرانه ایساکو که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایساکو دارای کد 11927805 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی ایساکو : خ شریعتی - خیابان شهیدنیکوبین - جنب ورزشگاه مطهری.

 • شماره تلفن تماس: 55862887

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی سعیدی 1

مدرسه پسرانه سعیدی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعیدی 1 دارای کد 11912503 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی سعیدی 1 : عبدل آباد - 30متری گل گشت.

 • شماره تلفن تماس: 55824459

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید نصیرزاده

مدرسه پسرانه شهید نصیرزاده که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نصیرزاده دارای کد 100035981 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید نصیرزاده : خ ماهان بلوار مطهری جنب مدرسه زمانی.

 • شماره تلفن تماس: 55854232

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید همت 1

مدرسه پسرانه شهید همت 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید همت 1 دارای کد 11915308 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید همت 1 : خانی آبادنو - خیابان میثاق - خیابان شقایق - کوچه نیلوفرمجتمع 7تیر.

 • شماره تلفن تماس: 55002828

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید افشارنادری 1

مدرسه پسرانه شهید افشارنادری 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید افشارنادری 1 دارای کد 11915107 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید افشارنادری 1 : بیست متری خیابان انقلاب مقابل مخابرات شهید.

 • شماره تلفن تماس: 58439395

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی 1

مدرسه پسرانه شهید بهشتی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی 1 دارای کد 11908911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی 1 : خانی ابادنو - مجتمع 7تیر.

 • شماره تلفن تماس: 55001600

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید چمران 2

مدرسه پسرانه شهید چمران 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران 2 دارای کد 11906228 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید چمران 2 : خانی آبادنو - خیابان شقایق - مجتمع 7تیر.

 • شماره تلفن تماس: 55002827

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید یارجانی 1

مدرسه پسرانه شهید یارجانی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید یارجانی 1 دارای کد 12503016 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید یارجانی 1 : یاغچی آبادتقاطع خیابان. بهمنیاروآموزگار .

 • شماره تلفن تماس: 55012022

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه

مدرسه پسرانه علامه که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه دارای کد 11940308 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه : خانی آباد نو خیابان میعاد کوچه 24 انتهای کوچه دبیرستان غیردولتی علامه.

 • شماره تلفن تماس: 55034541

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی موفقیان 2

مدرسه پسرانه موفقیان 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه موفقیان 2 دارای کد 11923004 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی موفقیان 2 : شهرک دولتخواه - انتهای خیابان شهیدشریفی.

 • شماره تلفن تماس: 55875418

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی میرمیران

مدرسه پسرانه میرمیران که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میرمیران دارای کد 11938602 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی میرمیران : نعمت آباد - شهرک احمدیه.

 • شماره تلفن تماس: 55844637

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 19 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 19 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: