مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ابن سینا

مدرسه پسرانه ابن سینا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا دارای کد 10339900 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ابن سینا : خ.نونهالان خ.دانشگر بن بست صفا پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 22634046-8

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی استادشهریار

مدرسه پسرانه استادشهریار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادشهریار دارای کد 10325401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی استادشهریار : خ ولی عصر - روبه روی پارک ملت - کوچه مهیار - پلاک 61.

 • شماره تلفن تماس: 22047957

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه نمونه دولتی امام صادق (ع)

مدرسه پسرانه امام صادق (ع) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 100066010 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی امام صادق (ع) : تهران میدان اختیاریه خیابان شهیدلطیفی روبروی تره باراختیاریه.

 • شماره تلفن تماس: 22599292

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی آزادی

مدرسه پسرانه آزادی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی دارای کد 12501118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی : خیابان ولیعصرنرسیده به میدان ونک روبروی خیابان ظفر.

 • شماره تلفن تماس: 88770230

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهارعلم آموزان

مدرسه پسرانه بهارعلم آموزان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهارعلم آموزان دارای کد 10375507 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهارعلم آموزان : میردامادنفت شمالی خیابان سوم پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 22256705

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بینش سلمان

مدرسه پسرانه بینش سلمان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بینش سلمان دارای کد 10395203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بینش سلمان : خیابان شریعتی دوراهی قلهک خیابان شهیدفکوریان کوچه مشایخی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 22002169

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پارس افزار

مدرسه پسرانه پارس افزار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پارس افزار دارای کد 10351602 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پارس افزار : میدان ونک خیابان ملاصدراخیابان شیخ بهائی کوچه طالقانی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 88054563

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پژوهش

مدرسه پسرانه پژوهش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهش دارای کد 10382307 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پژوهش : خ گل نبی خیابان زمردشمالی پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 22847211

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پویا نمایی تهران

مدرسه پسرانه پویا نمایی تهران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویا نمایی تهران دارای کد 100072867 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پویا نمایی تهران : خ شریعتی نبش كوچه معتقد پلاک 82.

 • شماره تلفن تماس: 22608550

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام امام

مدرسه پسرانه پیام امام که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام امام دارای کد 10385101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام امام : خ ش کلاهدوز(دولت) دیباجی جنوبی - سنجابی - میرفرشی، کوچه آزاده پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22766576

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تبیان

مدرسه پسرانه تبیان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تبیان دارای کد 100013935 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تبیان : خ شریعتی خیابان یخچال کوچه کی نژاد خیابان اسلامیه شرقی پلاک 37.

 • شماره تلفن تماس: 22604419

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توسعه

مدرسه پسرانه توسعه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توسعه دارای کد 100037883 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توسعه : بزرگراه شهید چمران - خیابان سئول - ضلع جنوب غربی نمایشگاه.

 • شماره تلفن تماس: 22014428

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه

مدرسه پسرانه ثامن الائمه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن الائمه دارای کد 10383108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه : پاسداران - اختیاریه جنوبی - بعد از کوچه آزاده - پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 22780472

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حامد

مدرسه پسرانه حامد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حامد دارای کد 100003484 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حامد : خیابان دولت کوچه صراف بن بست اول سمت چپ دبیرستان حامد پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22601424

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانای جوان

مدرسه پسرانه دانای جوان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانای جوان دارای کد 100009615 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانای جوان : خیابان شریعتی پایین ترازمیرداماد خیابان کوشا پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 22229412

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش وحید

مدرسه پسرانه دانش وحید که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش وحید دارای کد 10391608 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش وحید : خ شریعتی روبروی ایستگاه متروی قلهك کوچه اختصاصی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22602692

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی

مدرسه پسرانه دکترحسابی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 10316912 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی : اول پاسدران خیابان گل نبی پلاک 52.

 • شماره تلفن تماس: 22853151

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی دکترمحمودافشار

مدرسه پسرانه دکترمحمودافشار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمحمودافشار دارای کد 10341807 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی دکترمحمودافشار : خ ولیعصرنرسیده میردامادخ دامن افشار.

 • شماره تلفن تماس: 88791975

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 10310213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رازی : خ ولی عصربالاترازمیردامادجنب خانه معلم پلاک 555.

 • شماره تلفن تماس: 88889111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه نمونه دولتی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 100056042 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی رازی : خ ولیعصر بالاتر از میرداماد جنب خانه معلم پلاک 555.

 • شماره تلفن تماس: 88889111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روزبه

مدرسه پسرانه روزبه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روزبه دارای کد 10317110 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روزبه : خ ونک خیابان شیخ بهائی شمالی کوچه یازدهم.

 • شماره تلفن تماس: 88030258

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سبحان

مدرسه پسرانه سبحان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سبحان دارای کد 10365500 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سبحان : تهران - بزرگراه صدر - میدان پیروز - خیابان رحمانی - کوچه دلجو - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 22549494

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سبحان (2)

مدرسه پسرانه سبحان (2) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سبحان (2) دارای کد 10384004 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سبحان (2) : خ پاسداران نبش بهستان نهم.

 • شماره تلفن تماس: 22541999

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش

مدرسه پسرانه سرای دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرای دانش دارای کد 100070071 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سرای دانش : خیابان جلفا جنب فرهنکسرای ارسباران کوچه عقاب.

 • شماره تلفن تماس: 22872113

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش

مدرسه پسرانه سروش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش دارای کد 10315413 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش : پاسداران نیستان هفتم م احتشامیه خیابان ش اکبرراستوان پلاک 164.

 • شماره تلفن تماس: 22581737

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سعادت

مدرسه پسرانه سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 100036224 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سعادت : دکترشریعتی خیابان ش کلاهدوزبعدازچهارراه قنات پلاک 216.

 • شماره تلفن تماس: 22548145

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سعادت

مدرسه پسرانه سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 10349304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سعادت : دکترشریعتی خیابان ش کلاهدوزبعدازچهارراه قنات پلاک 216.

 • شماره تلفن تماس: 22548145

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سلام (2)

مدرسه پسرانه سلام (2) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلام (2) دارای کد 10369201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سلام (2) : بزرگراه صدرضلع جنوبی م پیروزک ش رحمانی بن بست میرافضل پلاک 138.

 • شماره تلفن تماس: 22592363

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیاوش

مدرسه پسرانه سیاوش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیاوش دارای کد 100071399 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیاوش : خ ظفر خیابان اطلسی خیابان رستگار خیابان اربابی نبش سهیل پلاك 1.

 • شماره تلفن تماس: 22257349

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهدای هسته ای

مدرسه پسرانه شهدای هسته ای که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هسته ای دارای کد 100066008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای هسته ای : خ ولی عصر بالاتر از جام جم روبروی باشگاه خبرنگاران جوان كوی رامین.

 • شماره تلفن تماس: 26217220

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید اندرزگو

مدرسه پسرانه شهید اندرزگو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اندرزگو دارای کد 10356908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اندرزگو : میدان اختیاریه خیابان شهیدتسلیمی کوچه نماززاده.

 • شماره تلفن تماس: 22549884

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد شهید آوینی

مدرسه پسرانه شهید آوینی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آوینی دارای کد 10361408 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید آوینی : پاسداران نیستان پنجم پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 22588429

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید دانش

مدرسه پسرانه شهید دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دانش دارای کد 10310118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دانش : خیابان شریعتی قلهک خیابان شهیدسرافرازپلاک 26.

 • شماره تلفن تماس: 22601914

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید دانش

مدرسه پسرانه شهید دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دانش دارای کد 10315318 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید دانش : اتوبان صدرمیدان پیروزمنظریه جنوبی نبش گل دوم پلاک 41.

 • شماره تلفن تماس: 22573465

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالح

مدرسه پسرانه صالح که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالح دارای کد 10359702 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالح : خ ش کلاهدوز چهار راه قنات خیابان ش آقامیری خیابان چیذری خیابان حسینی پلاک 61.

 • شماره تلفن تماس: 22595013

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 10392208 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : خ شهید کلاهدوز خیابان وارسته خیابان شهید حجت سوری پلاک 87.

 • شماره تلفن تماس: 22559829

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صدر

مدرسه پسرانه صدر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدر دارای کد 10340509 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صدر : بزرگراه آیت اله صدرمیدان پیروزمنظریه جنوبی آریایی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22541876

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه راه دورغیرد صدرا

مدرسه پسرانه صدرا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدرا دارای کد 100001877 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد صدرا : بزرگراه صدر - میدان پیروز - خیابان قیطریه جنوبی - کوچه دلجو - آریاشرقی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22557183

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه راه دورغیرد صدرا

مدرسه پسرانه صدرا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدرا دارای کد 100037983 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد صدرا : بزرگراه صدر - خیابان رحمانی - دلجو - آریا شرقی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22541876

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه مشارکت مردم عصرانقلاب

مدرسه پسرانه عصرانقلاب که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصرانقلاب دارای کد 10369901 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم عصرانقلاب : میردامادمیدان مادرخیابان بهروزخیابان پنجم.

 • شماره تلفن تماس: 22228157

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی عصرانقلاب

مدرسه پسرانه عصرانقلاب که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصرانقلاب دارای کد 12502712 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصرانقلاب : میردامادمیدان مادرخیابان بهروزخیابان پنجم.

 • شماره تلفن تماس: 22228157

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 8

مدرسه پسرانه علامه حلی 8 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 8 دارای کد 100065884 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 8 : تهران - میرداماد - میدان مادر - خیابان بهروز - خیابان سوم - پلاک 92.

 • شماره تلفن تماس: 22221087

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی دارای کد 10381601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی : خیابان ملاصدراخیابان پردیس پلاک 39.

 • شماره تلفن تماس: 88773463

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی (1)

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی (1) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی (1) دارای کد 10389003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی (1) : خیابان دکتر شریعتی بالاتر از دستگردی کوچه صادقیان پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22854054

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران

مدرسه پسرانه علوی تهران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی تهران دارای کد 100064316 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی تهران : سید خندان - خیابان ارسباران جنب فرهنگسرا کوچه دانش پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 22872437

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد فتح

مدرسه پسرانه فتح که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فتح دارای کد 10310615 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد فتح : پاسداران نیستان هفتم میدان احتشامیه ش راستوان پلاک 58.

 • شماره تلفن تماس: 22541337

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرجاد

مدرسه پسرانه فرجاد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرجاد دارای کد 10373101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرجاد : شریعتی خیابان شهید کلاهدوز (دولت) خیابان دیباجی جنوبی کوچه کیوان پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 22549778

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ

مدرسه پسرانه فرهنگ که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 10315614 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ : پل سیدخندان کوچه پیشدادشماره 16.

 • شماره تلفن تماس: 22869490

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کارآمدان

مدرسه پسرانه کارآمدان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کارآمدان دارای کد 10334002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کارآمدان : میدان ونک - خیابان ونک - پلاک 69.

 • شماره تلفن تماس: 88033185

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مبین

مدرسه پسرانه مبین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مبین دارای کد 100034603 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مبین : خیابان شریعتی بالاتر از 2 راهی قلهك پلاك1400.

 • شماره تلفن تماس: 22263031

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه پسرانه مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 100014491 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : میرداماد خیابان - شاهنظری کوچه دهم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22229021

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مصباح علم

مدرسه پسرانه مصباح علم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مصباح علم دارای کد 100040995 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مصباح علم : خ.دولت خ.اختیاریه جنوبی ک. ایران پ.12.

 • شماره تلفن تماس: 22774781

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مفیدشماره 3

مدرسه پسرانه مفیدشماره 3 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفیدشماره 3 دارای کد 10375105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مفیدشماره 3 : میدان ونک خیابان ملاصدراخ پردیس شمالی جنب هتل پردیس پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 88787908

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهددانش نو

مدرسه پسرانه مهددانش نو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهددانش نو دارای کد 10387909 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهددانش نو : خیابان آفریقابلورارمغان شرقی نبش مازیار پلاک1.

 • شماره تلفن تماس: 26202977

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نخبگان علامه طباطبایی

مدرسه پسرانه نخبگان علامه طباطبایی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نخبگان علامه طباطبایی دارای کد 10396205 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نخبگان علامه طباطبایی : خ آفریقابالاترازچهارراه جهان کودک خیابان کثیرپ 53.

 • شماره تلفن تماس: 88771523

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی والعصر

مدرسه پسرانه والعصر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والعصر دارای کد 10383002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی والعصر : آفریقا خیابان سعیدی پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 22053362

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 3 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 3 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: