مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(21 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران,آدرس مدارس منطقه 5 تهران,آدرس مدارس منطقه پنج تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 5 تهران,لیست مدارس منطقه پنج تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 5 تهران,معرفی مدارس منطقه پنج تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام علی (ع)هنرستان

مدرسه پسرانه امام علی (ع)هنرستان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع)هنرستان دارای کد 10589700 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام علی (ع)هنرستان : بزرگراه ایرانپارس نبش خیابان شاهین شمالی.

  • شماره تلفن تماس: 44404547

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام علی (ع)

مدرسه پسرانه امام علی (ع) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع) دارای کد 100008780 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام علی (ع) : بلوار فردوس غرب لاله جنوبی بعدازشقایق.

  • شماره تلفن تماس: 44145999

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه نمونه دولتی امام مهدی(عج)

مدرسه پسرانه امام مهدی(عج) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام مهدی(عج) دارای کد 100041827 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی امام مهدی(عج) : تهران میدان اذادی شهرک اپادانا.

  • شماره تلفن تماس: 44667980

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام هادی 1

مدرسه پسرانه امام هادی 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام هادی 1 دارای کد 10534509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام هادی 1 : صادقیه اشرفی اصفهانی اول باغ فیض خیابان ابراهیم نوری.

  • شماره تلفن تماس: 44413666

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی اندیشه 1

مدرسه پسرانه اندیشه 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه 1 دارای کد 10533708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اندیشه 1 : بلوار دهکده المپیک سه راه شهرک چشمه *.

  • شماره تلفن تماس: 44712236

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه فكور (بزرگسال)

مدرسه پسرانه اندیشه فكور (بزرگسال) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه فكور (بزرگسال) دارای کد 100008785 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه فكور (بزرگسال) : تهران خیابان آیت الله كاشانی نبش شاهین كوچه عزتی پور پلاك 54.

  • شماره تلفن تماس: 44086041

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه فکور

مدرسه پسرانه اندیشه فکور که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه فکور دارای کد 12834402 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه فکور : آیت اله کاشانی نبش شاهین جنوبی کوچه عزتی پورپ 50.

  • شماره تلفن تماس: 44086041

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ایران زمین

مدرسه پسرانه ا

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 5 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: