مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ادب وعلم

مدرسه پسرانه ادب وعلم که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ادب وعلم دارای کد 10682300 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ادب وعلم : خ سیدجمال الدین اسدآبادی خیابان 26خ شهیدباریکانی پلاک 53.

 • شماره تلفن تماس: 88005464

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی استاد شهریار

مدرسه پسرانه استاد شهریار که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استاد شهریار دارای کد 100038418 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد استاد شهریار : بالاترازمیدان ولیعصر (عج ) - روبروی سینمااستقلال کوچه فخاری پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88899109

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی البرزنو

مدرسه پسرانه البرزنو که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه البرزنو دارای کد 10615819 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی البرزنو : کریم خان خردمندشمالی کوچه هشتم پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 88300890

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی انرژی اتمی

مدرسه پسرانه انرژی اتمی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انرژی اتمی دارای کد 10609619 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی انرژی اتمی : امیرآباد شمالی خیابان جانبازان خیابان 24غربی پلاک 90.

 • شماره تلفن تماس: 88334122

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی آیت اله سعیدی 1

مدرسه پسرانه آیت اله سعیدی 1 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله سعیدی 1 دارای کد 10609312 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی آیت اله سعیدی 1 : بلوار کشاورزخیابان حجاب دبیرستان شهیدایت اله سعیدی.

 • شماره تلفن تماس: 88956699

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی آیت اله سعیدی(فرهنگ)

مدرسه پسرانه آیت اله سعیدی(فرهنگ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله سعیدی(فرهنگ) دارای کد 100012622 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله سعیدی(فرهنگ) : بلوار کشاورزخیابان حجاب دبیرستان شهیدایت اله سعیدی.

 • شماره تلفن تماس: 88956699

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی برآیند

مدرسه پسرانه برآیند که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه برآیند دارای کد 100013029 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی برآیند : بلوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - کوچه شاهد - پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 88961331

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهاردانش

مدرسه پسرانه بهاردانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهاردانش دارای کد 10647304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهاردانش : خ فاطمی خیابان پروین اعتصامی دست چپ کوچه اول.

 • شماره تلفن تماس: 88964088

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پژوهش

مدرسه پسرانه پژوهش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهش دارای کد 10674001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پژوهش : بزرگراه کردستان خیابان 23 غربی پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 88001005

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی جابرابن حیان

مدرسه پسرانه جابرابن حیان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جابرابن حیان دارای کد 12513404 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جابرابن حیان : میدان فردوسی - ایرانشهر جنوبی - پلاک 58.

 • شماره تلفن تماس: 88828391

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه نمونه دولتی جاویدان

مدرسه پسرانه جاویدان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جاویدان دارای کد 100059820 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی جاویدان : خیابان شهیدبهشتی خیابان شهید خالداسلامبولی خیابان یكم پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 88719822

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی جاویدان

مدرسه پسرانه جاویدان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جاویدان دارای کد 10609418 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جاویدان : خیابان شهیدبهشتی خیابان شهید خالداسلامبولی خیابان یكم پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 88719822

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جهان دانش

مدرسه پسرانه جهان دانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهان دانش دارای کد 10636507 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جهان دانش : خیابان فاطمی روبروی وزارت كشور خیابان سوم پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 88959258

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جهان دانش (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه جهان دانش (بزرگسالان ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهان دانش (بزرگسالان ) دارای کد 10671207 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جهان دانش (بزرگسالان ) : خیابان فاطمی روبروی وزارت كشور خیابان سوم پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 88959258

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت موسی بن عمران

مدرسه پسرانه حضرت موسی بن عمران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت موسی بن عمران دارای کد 10675807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت موسی بن عمران : بلوار کشاورزخ فلسطین شمالی خیابان مرتضی زاده پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 88955869

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خاتم

مدرسه پسرانه خاتم که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خاتم دارای کد 10677208 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خاتم : خ جمالزاده - بالاتراز خیابان فرصت - کوچه اعتماد - تقاطع پیام آوران - پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 66927638

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه مشارکت مردم خواجه نصیرالدین طوسی (کاردانش )

مدرسه پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی (کاردانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی (کاردانش ) دارای کد 10660600 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم خواجه نصیرالدین طوسی (کاردانش ) : خیابان کریم خان زندخ حافظپ 733همکف.

 • شماره تلفن تماس: 88904015

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی (کاردانش )

مدرسه پسرانه خوارزمی (کاردانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی (کاردانش ) دارای کد 10638701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی (کاردانش ) : خ ولی عصر (عج ) نرسیده به خیابان طالقانی خیابان رشت جنب دبیرستان مبتکران.

 • شماره تلفن تماس: 66912235

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی بزرگسالان (کاردانش )

مدرسه پسرانه خوارزمی بزرگسالان (کاردانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی بزرگسالان (کاردانش ) دارای کد 10640904 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی بزرگسالان (کاردانش ) : خ ولی عصر (عج) نرسیده به خیابان طالقانی خیابان رشت جنب دبیرستان مبتکران.

 • شماره تلفن تماس: 66405608

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی پویا

مدرسه پسرانه خوارزمی پویا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی پویا دارای کد 10673306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خوارزمی پویا : خ ولی عصر (عج )نرسیده به خیابان طالقانی خیابان رشت جنب دبیرستان مبتکران.

 • شماره تلفن تماس: 66405608

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشگاه امیرکبیر

مدرسه پسرانه دانشگاه امیرکبیر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشگاه امیرکبیر دارای کد 10610111 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشگاه امیرکبیر : بلوار کشاورز خیابان فلسطین کوچه شهید ذاکری پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 88801709

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه وابسته بهیاری نیروی زمینی ارتش

مدرسه پسرانه بهیاری نیروی زمینی ارتش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهیاری نیروی زمینی ارتش دارای کد 10635505 بوده و از نوع مدارس وابسته محسوب می شود. آدرس مدرسه وابسته بهیاری نیروی زمینی ارتش : انتهای خیابان فاطمی ضلع جنوبی دژبان مرکز.

 • شماره تلفن تماس: 66428129

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی ماندگارالبرز

مدرسه پسرانه ماندگارالبرز که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ماندگارالبرز دارای کد 10630601 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ماندگارالبرز : خیابان انقلاب چهارراه کالج کوچه البرز.

 • شماره تلفن تماس: 66461414

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی

مدرسه پسرانه دکترحسابی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 10619700 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی : خ ولی عصر بالاتر ازقدس مركزی کوچه جاوید پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 88899123

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی

مدرسه پسرانه دکترهشترودی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترهشترودی دارای کد 10638902 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی : ضلع شمالی میدان انقلاب کوچه شهیدحسینعلی پورپلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 66486095

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه دکترهشترودی (بزرگسالان ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترهشترودی (بزرگسالان ) دارای کد 10659209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی (بزرگسالان ) : ضلع شمالی میدان انقلاب کوچه شهیدحسینعلی پورپ 25.

 • شماره تلفن تماس: 66486095

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی (کاردانش )بزرگسالان

مدرسه پسرانه دکترهشترودی (کاردانش )بزرگسالان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترهشترودی (کاردانش )بزرگسالان دارای کد 10670501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی (کاردانش )بزرگسالان : خیابان كارگرشمالی خیابان ادوارد براون پلاك 17.

 • شماره تلفن تماس: 66419415

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی (هنرستان کاردانش )

مدرسه پسرانه دکترهشترودی (هنرستان کاردانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترهشترودی (هنرستان کاردانش ) دارای کد 10666707 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترهشترودی (هنرستان کاردانش ) : خیابان كارگرشمالی خیابان ادواردبراون پلاك 17.

 • شماره تلفن تماس: 66419415

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 100036259 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رازی : خ یوسف اباد خیابان 9 پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 88714698

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 10637107 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رازی : خ یوسف اباد خیابان 9 پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 88714698

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه سعادت

مدرسه پسرانه راه سعادت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه سعادت دارای کد 10659008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه سعادت : خیابان مفتح جنوبی روبروی دانشگاه تربیت معلم خیابان نیک پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 88830075

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه نمونه دولتی رسالت

مدرسه پسرانه رسالت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت دارای کد 100012110 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی رسالت : خ - ولیعصر - نرسیده به طالقانی - نبش دانشگاه شاهد.

 • شماره تلفن تماس: 66353068

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سرزمین پارس

مدرسه پسرانه سرزمین پارس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرزمین پارس دارای کد 100072080 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سرزمین پارس : خیابان ولیعصربالاتراززرتشت كوچه شهید پزشك پورپلاك 15.

 • شماره تلفن تماس: 88927903

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سلام 3

مدرسه پسرانه سلام 3 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلام 3 دارای کد 10673401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سلام 3 : خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی خیابان 9 پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 88725542

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سما

مدرسه پسرانه سما که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سما دارای کد 10648105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سما : امیرآبادشمالی نبش خیابان هفدهم جنب مسجدالنبی پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 88028233

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی سیدجمال الدین اسدآبادی

مدرسه پسرانه سیدجمال الدین اسدآبادی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدجمال الدین اسدآبادی دارای کد 12638601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیدجمال الدین اسدآبادی : میدان سیدجمال الدین اسدآبادی.

 • شماره تلفن تماس: 88030194

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سینماگران جوان

مدرسه پسرانه سینماگران جوان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سینماگران جوان دارای کد 100067778 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سینماگران جوان : میدان آرژانیتین خیابان احمدقصیر(بخارست )ک 9پ 4.

 • شماره تلفن تماس: 88104538

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهدای هفتم تیر

مدرسه پسرانه شهدای هفتم تیر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفتم تیر دارای کد 10668700 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهدای هفتم تیر : خیابان کریم خان زند مقابل حافظ پلاک 733.

 • شماره تلفن تماس: 88904015

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهدای هفتم تیر (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه شهدای هفتم تیر (بزرگسالان ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفتم تیر (بزرگسالان ) دارای کد 10659103 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شهدای هفتم تیر (بزرگسالان ) : بلوار کشاورزخیابان حجاب دبیرستان شهیدایت اله سعیدی.

 • شماره تلفن تماس: 88956699

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید مطهری

مدرسه پسرانه شهید مطهری که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مطهری دارای کد 100012621 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید مطهری : بلوار کشاورز خیابان فلسطین جنوبی روبروی خیابان دمشق پلاك 158.

 • شماره تلفن تماس: 88966955

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه ایثار گران شهید رجائی 1

مدرسه پسرانه شهید رجائی 1 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجائی 1 دارای کد 10612612 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران شهید رجائی 1 : خیابان حافظ چهارراه كالج کوچه شیرین.

 • شماره تلفن تماس: 88935200

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صاحب کوثر

مدرسه پسرانه صاحب کوثر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صاحب کوثر دارای کد 10617908 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صاحب کوثر : خ انقلاب روبروی لاله زارکوچه شهیدفریدکریمی پلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 88825769

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عرفان

مدرسه پسرانه عرفان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عرفان دارای کد 10641800 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عرفان : خیابان وصال خیابان بزرگمهر پلاك 83.

 • شماره تلفن تماس: 66404554

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 5

مدرسه پسرانه علامه حلی 5 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 5 دارای کد 100042737 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 5 : خیابان ولعیصر نرسیده به چهارراه طالقانی كوچه رحیم زاده.

 • شماره تلفن تماس: 66952414

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی دارای کد 10628601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی : کارگرشمالی خیابان یکم (ش شکرا000 )پلاک 65.

 • شماره تلفن تماس: 88023502

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی شماره 2

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی شماره 2 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی شماره 2 دارای کد 10600105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبائی شماره 2 : خ کارگرشمالی بین نصرت و بلوار کشاورزپ 1541.

 • شماره تلفن تماس: 88954960

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ جوان

مدرسه پسرانه فرهنگ جوان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ جوان دارای کد 10668806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهنگ جوان : خ کارگرشمالی خیابان جواهری پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66933963

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی قدس

مدرسه پسرانه قدس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس دارای کد 12503714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس : میدان آرژانتین ابتدای بزرگراه آفریقا روبروی ساختمان مركزی راه آهن.

 • شماره تلفن تماس: 88774015

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کانون سینماگران جوان

مدرسه پسرانه کانون سینماگران جوان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کانون سینماگران جوان دارای کد 10680901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کانون سینماگران جوان : میدان آرژانیتین خیابان احمدقصیر(بخارست )ک 9پ 4.

 • شماره تلفن تماس: 88104538

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کوثر

مدرسه پسرانه کوثر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر دارای کد 10609915 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کوثر : خیابان ایرانشهرجنوبی پایین تراز سمیه کوچه نمازی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 88826172

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مبتکران (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه مبتکران (بزرگسالان ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مبتکران (بزرگسالان ) دارای کد 10665208 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مبتکران (بزرگسالان ) : خیابان حافظ پایین ازطالقانی خیابان رشت پلاك 31.

 • شماره تلفن تماس: 66406874

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مبتکران

مدرسه پسرانه مبتکران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مبتکران دارای کد 10638807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مبتکران : خیابان حافظ پایین ازطالقانی خیابان رشت پلاك 31.

 • شماره تلفن تماس: 66406874

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی معراج اندیشه

مدرسه پسرانه معراج اندیشه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج اندیشه دارای کد 10679201 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد معراج اندیشه : خ انقلاب بعداز میدان فردوسی خیابان موسوی بن بست نیکپورپ 82.

 • شماره تلفن تماس: 88327574

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ممتازحنان

مدرسه پسرانه ممتازحنان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ممتازحنان دارای کد 10626606 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ممتازحنان : خ فلسطین پائین ترازبلوار - کوچه شهیدحجت دوست پلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 88961994

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نوآوران توسعه

مدرسه پسرانه نوآوران توسعه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآوران توسعه دارای کد 10683704 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد نوآوران توسعه : م انقلاب - خیابان کارگر شمالی - خیابان نصرت - پلاک 67.

 • شماره تلفن تماس: 66561869

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نوآوران توسعه (کاردانش )

مدرسه پسرانه نوآوران توسعه (کاردانش ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآوران توسعه (کاردانش ) دارای کد 10683801 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد نوآوران توسعه (کاردانش ) : م انقلاب - خیابان کارگر شمالی - خیابان نصرت - پلاک 67.

 • شماره تلفن تماس: 66561869

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوید صالحین

مدرسه پسرانه نوید صالحین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوید صالحین دارای کد 100040463 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوید صالحین : خ شیخ بهایی جنوبی شهرك والفجرمیدان شقایق خیابان 5.

 • شماره تلفن تماس: 88065324

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دور غیرانتفاعی نیكان

مدرسه پسرانه نیكان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیكان دارای کد 100050750 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد نیكان : ابتدای جمالزاده شمالی نبش فرصت پلاك 37.

 • شماره تلفن تماس: 66923457

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هگمتانه

مدرسه پسرانه هگمتانه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هگمتانه دارای کد 100003842 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هگمتانه : م انقلاب –خیابان کارگر شمالی - خیابان نصرت - پلاک 67.

 • شماره تلفن تماس: 66561869

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 6 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 6 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: