مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(23 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی احمدیه

مدرسه پسرانه احمدیه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احمدیه دارای کد 10744800 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی احمدیه : خ دماوند خیابان شهید كیائی خیابان انصارالحسین ـ پلاك 208.

 • شماره تلفن تماس: 77541033

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیر

مدرسه پسرانه امیر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیر دارای کد 10722603 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیر : پیچ شمیران - ابتدای خیابان شریعتی - کوچه یونسی زاده - پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 77522111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه راه دورغیرد امیر كبیر

مدرسه پسرانه امیر كبیر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیر كبیر دارای کد 100053429 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد امیر كبیر : خ شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 88404064

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه راه دورغیرد امیركبیر

مدرسه پسرانه امیركبیر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیركبیر دارای کد 100036313 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد امیركبیر : خ شریعتی کوچه ساری.

 • شماره تلفن تماس: 88404064

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه صفا

مدرسه پسرانه اندیشه صفا که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه صفا دارای کد 10746603 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه صفا : م امام حسین خیابان مدنی خیابان خواجه نصیر.

 • شماره تلفن تماس: 77647111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه نمونه دولتی آزادی فلسطین

مدرسه پسرانه آزادی فلسطین که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی فلسطین دارای کد 10727803 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی آزادی فلسطین : م امام حسین ابتدای خیابان دماوند روبه روی خیابان اقبال.

 • شماره تلفن تماس: 77559070

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بحرالعلوم

مدرسه پسرانه بحرالعلوم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بحرالعلوم دارای کد 10719705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بحرالعلوم : خ شهیدمفتح کوچه شهیدبخشی پلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 88829246

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه مشارکت مردم شهید رجایی بزرگسالان

مدرسه پسرانه شهید رجایی بزرگسالان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجایی بزرگسالان دارای کد 100011593 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم شهید رجایی بزرگسالان : خیابان استاد مطهری - خیابان سلیمان خاطر - نبش خیابان نوبخت - پلاک89.

 • شماره تلفن تماس: 88307335

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حسام

مدرسه پسرانه حسام که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حسام دارای کد 10745601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حسام : شریعتی بالاتر از مطهری بن بست رخسانا پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 88407818

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حیان (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه حیان (بزرگسالان ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حیان (بزرگسالان ) دارای کد 10750302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حیان (بزرگسالان ) : خ شریعتی خیابان شهیدطاهریان کوچه تیموریان پلاک 155.

 • شماره تلفن تماس: 77502058

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ساهاکیان

مدرسه پسرانه ساهاکیان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساهاکیان دارای کد 10750207 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ساهاکیان : خیابان بهار شیراز خیابان جوار نیل پلاك 9.

 • شماره تلفن تماس: 77536065

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی سیدرضی (ره )

مدرسه پسرانه سیدرضی (ره ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدرضی (ره ) دارای کد 10759605 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیدرضی (ره ) : خ خرمشهر - خیابان عشقیار - نرسیده به میدان نیلوفر کوچه ششم.

 • شماره تلفن تماس: 88750985

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهدای انقلاب اسلامی

مدرسه پسرانه شهدای انقلاب اسلامی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای انقلاب اسلامی دارای کد 10753509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای انقلاب اسلامی : خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی خیابان شهید كارگر پلاك 6.

 • شماره تلفن تماس: 77646633

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید احمدی روشن

مدرسه پسرانه شهید احمدی روشن که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید احمدی روشن دارای کد 100061487 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید احمدی روشن : خیابان شهید اجاره دار - پایین تر از چهارراه شیخان - پلاک258.

 • شماره تلفن تماس: 77552855

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید چمران

مدرسه پسرانه شهید چمران که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران دارای کد 12501615 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید چمران : خیابان شریعتی نرسیده به خیابان شهید مطهری نبش کوچه ناژ( 63).

 • شماره تلفن تماس: 88401279

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید رجایی

مدرسه پسرانه شهید رجایی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجایی دارای کد 10712617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجایی : خیابان استاد مطهری - خیابان سلیمان خاطر - پلاک89.

 • شماره تلفن تماس: 88307335

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالح

مدرسه پسرانه صالح که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالح دارای کد 10712014 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالح : تقاطع طالقانی خیابان بهارشمالی کوی یزدان نیاز پلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 77507708

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صدیقین

مدرسه پسرانه صدیقین که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدیقین دارای کد 10753308 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صدیقین : خ حقوقی کوچه مستوفی الممالک پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 77656047

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه امینی

مدرسه پسرانه علامه امینی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه امینی دارای کد 10733802 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه امینی : میدان 7تیر - خیابان بهارمستیان - پلاك 76.

 • شماره تلفن تماس: 88810102

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم صنعت (کاردانش )

مدرسه پسرانه علم صنعت (کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم صنعت (کاردانش ) دارای کد 10746901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم صنعت (کاردانش ) : شریعتی نرسیده به سید خندان کوچه بسطامی شماره7.

 • شماره تلفن تماس: 88520995

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم وتکنیک (هنرستان فنی )

مدرسه پسرانه علم وتکنیک (هنرستان فنی ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم وتکنیک (هنرستان فنی ) دارای کد 10752306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم وتکنیک (هنرستان فنی ) : خ مطهری خیابان سلیمان خاطر كوچه اصلی پور پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 88832024

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم وصنعت

مدرسه پسرانه علم وصنعت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم وصنعت دارای کد 10747901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم وصنعت : شریعتی نرسیده به سید خندان بسطامی شماره 7.

 • شماره تلفن تماس: 88759034

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم نوری

مدرسه پسرانه علوم نوری که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم نوری دارای کد 100070843 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم نوری : تهران - خیابان مطهری - بعداز ترکمنستان - کوچه آرمان پلاک3.

 • شماره تلفن تماس: 88477522

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم وفنون (کاردانش )

مدرسه پسرانه علوم وفنون (کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم وفنون (کاردانش ) دارای کد 10735108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم وفنون (کاردانش ) : خ طالقانی بعدازچهارراه بهارکوچه آفتاب پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 77502592

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوم وفنون (کاردانش )

مدرسه پسرانه علوم وفنون (کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوم وفنون (کاردانش ) دارای کد 10735002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوم وفنون (کاردانش ) : خ طالقانی بعدازچهارراه بهارکوچه آفتاب پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 77502592

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی غدیر

مدرسه پسرانه غدیر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه غدیر دارای کد 100012934 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی غدیر : خ شهید مدنی روبروی بیمارستان امام حسین (ع) کوچه شهید با انصاف.

 • شماره تلفن تماس: 77628215

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی

مدرسه پسرانه فراگیران مرزی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراگیران مرزی دارای کد 10760002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی : طالقانی.بهار شمالی.روبروی خیابان جواد کارگر. پلاک 186.

 • شماره تلفن تماس: 88825879

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرزانگان تهران

مدرسه پسرانه فرزانگان تهران که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان تهران دارای کد 100005817 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرزانگان تهران : خیابان سهروردی شمالی - خیابان باسقی - پلاک17.

 • شماره تلفن تماس: 88751238

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرگام

مدرسه پسرانه فرگام که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرگام دارای کد 10757506 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرگام : سهروردی شمالی - هویزه شرقی - پلاک8.

 • شماره تلفن تماس: 88761544

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه هیات امنایی فرهنگ

مدرسه پسرانه فرهنگ که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دارای کد 10753805 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فرهنگ : تهران خیابان شریعتی خیابان معلم خیابان گوهری خیابان شاه ملکی پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 88406651

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کارواندیشه (کاردانش )

مدرسه پسرانه کارواندیشه (کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کارواندیشه (کاردانش ) دارای کد 10748903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کارواندیشه (کاردانش ) : خ شریعتی خیابان خواجه نصیر کوچه مفیدی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 77600053

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کاظمیه

مدرسه پسرانه کاظمیه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاظمیه دارای کد 10722402 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کاظمیه : خ بهار شیرازی خیابان خداپرست پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 77647758

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مدبر

مدرسه پسرانه مدبر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مدبر دارای کد 100038350 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مدبر : خیابان دماوند استگاه فتحنایی کوچه شریفی پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 77541793

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی مدرس (هنرستان کاردانش )

مدرسه پسرانه مدرس (هنرستان کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مدرس (هنرستان کاردانش ) دارای کد 12502617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مدرس (هنرستان کاردانش ) : خیابان دماوند کوچه عاشقباه هنرستان شهید مدرس.

 • شماره تلفن تماس: 77549797

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی ملاصدرا

مدرسه پسرانه ملاصدرا که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملاصدرا دارای کد 10712712 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ملاصدرا : نظام آباد کوچه یزدی کوچه دهقان.

 • شماره تلفن تماس: 77568584

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هاتف

مدرسه پسرانه هاتف که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاتف دارای کد 100010277 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هاتف :  خیابان شریعتی، پایین تر از سه راه طالقانی، خیابان آمل، کوچه طاهریان، پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس:  77627130-32

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هنرستان مدبر (کاردانش )

مدرسه پسرانه هنرستان مدبر (کاردانش ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هنرستان مدبر (کاردانش ) دارای کد 10749408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هنرستان مدبر (کاردانش ) : خیابان تهران نو بین خیابان حسینی وكهن خیابان شریفی پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 77541793

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 7 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 7 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: