مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 8 تهران,لیست مدارس منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی ابوریحان

مدرسه پسرانه ابوریحان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوریحان دارای کد 10829907 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوریحان : نارمک - خیابان:گلستان - جنب پارک فدک - پلاک:126.

 • شماره تلفن تماس: 77812003

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی احسان (فنی )

مدرسه پسرانه احسان (فنی ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احسان (فنی ) دارای کد 10866103 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی احسان (فنی ) : 45 متری رسالت ضلع جنوب غربی چهارراه سرسبز پلاک 656.

 • شماره تلفن تماس: 77802529

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی ارشاد

مدرسه پسرانه ارشاد که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارشاد دارای کد 10814213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارشاد : خ:تهران نو - خیابان:وحیدیه - خیابان بخت آزاد - کوچه ش محمدی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 77998838

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی الغدیر

مدرسه پسرانه الغدیر که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الغدیر دارای کد 100070075 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی الغدیر : پردیس فاز 3 پشت مجتمع زنبق جنب كتابخانه شهرداری.

 • شماره تلفن تماس: 76289901

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی امام مهدی (عج )

مدرسه پسرانه امام مهدی (عج ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام مهدی (عج ) دارای کد 10845807 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام مهدی (عج ) : نارمک - خیابان:دردشت - خیابان:ش ثابتی - پلاک:68.

 • شماره تلفن تماس: 77901009

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع)

مدرسه پسرانه امیرالمومنین (ع) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرالمومنین (ع) دارای کد 10852607 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع) : شهرک پردیس - فاز1روبروی شرکت عمران پردیس.

 • شماره تلفن تماس: 76278181

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایران نوین

مدرسه پسرانه ایران نوین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران نوین دارای کد 10866600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایران نوین : مجیدیه جنوبی استاد حسن بنا کوچه مهدوی پلاک 54.

 • شماره تلفن تماس: 88458600

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پردیس نوین

مدرسه پسرانه پردیس نوین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پردیس نوین دارای کد 100042901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پردیس نوین : بومهن - بومهن - بلوار امام خمینی(ره).

 • شماره تلفن تماس: 76226390

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیشرو

مدرسه پسرانه پیشرو که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیشرو دارای کد 10855401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیشرو : خ رسالت بین اتوبان شهیدباقری وخ رشید.

 • شماره تلفن تماس: 77878800

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی تربیت (کاردانش )

مدرسه پسرانه تربیت (کاردانش ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت (کاردانش ) دارای کد 10849709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تربیت (کاردانش ) : خ:گلبرگ غربی - خیابان:ش رحمتی - پلاک:17.

 • شماره تلفن تماس: 77841100

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی خوارزمی

مدرسه پسرانه خوارزمی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوارزمی دارای کد 100013017 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خوارزمی : نارمك میدان شقایق خیابان كیاشمشكی.

 • شماره تلفن تماس: 77911740

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی دانش

مدرسه پسرانه دانش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش دارای کد 10875002 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دانش : مجیدیه - مسیل باختر پلاک 194 جنب مسجد.

 • شماره تلفن تماس: 88409373

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه نمونه دولتی دانشمند

مدرسه پسرانه دانشمند که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشمند دارای کد 100053441 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی دانشمند : 46متری غربی خیابان دینمحمدی دبیرستان نمونه دولتی دانشمند.

 • شماره تلفن تماس: 77933965

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی دانشمند

مدرسه پسرانه دانشمند که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشمند دارای کد 10813814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دانشمند : نارمک - خیابان:ش آیت - ایستگاه داروخانه - کوچه دین محمدی.

 • شماره تلفن تماس: 77933965

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی دکترحسابی (1)

مدرسه پسرانه دکترحسابی (1) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی (1) دارای کد 10839406 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترحسابی (1) : نارمک - 46متری غربی - سه راه سمنگان - پلاک:428.

 • شماره تلفن تماس: 77937111

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روش

مدرسه پسرانه روش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روش دارای کد 100000097 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روش : تهران بزرگراه رسالت خیابان رشید خیابان 154 غربی پلاک 83.

 • شماره تلفن تماس: 77860741

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سبحان

مدرسه پسرانه سبحان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سبحان دارای کد 10832308 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سبحان : نارمک - 46متری شرقی خیابان:نکونامیان شرقی - پلاک:50و 48.

 • شماره تلفن تماس: 77934422

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی سوقومونیان

مدرسه پسرانه سوقومونیان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوقومونیان دارای کد 10813911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوقومونیان : خ:دماوند - اول وحیدیه - پشت برق نارمک - پلاک:3.

 • شماره تلفن تماس: 77816936

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیدالشهداء (ع)

مدرسه پسرانه سیدالشهداء (ع) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدالشهداء (ع) دارای کد 10828006 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیدالشهداء (ع) : گلبرگ غربی كرماتن جنوبی 12 متری ش احمدی پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 77828478

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهدای انقلاب

مدرسه پسرانه شهدای انقلاب که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای انقلاب دارای کد 10831200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای انقلاب : بومهن - خیابان ش زاهدی جنب دبستان سادات.

 • شماره تلفن تماس: 76231666

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید دکترچمران (کاردانش )

مدرسه پسرانه شهید دکترچمران (کاردانش ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکترچمران (کاردانش ) دارای کد 10849603 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دکترچمران (کاردانش ) : جاده تهران آبعلی - شهرک پردیس - فاز1 -.

 • شماره تلفن تماس: 76274420

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صنعت وعلوم (بزرگسالان )

مدرسه پسرانه صنعت وعلوم (بزرگسالان ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صنعت وعلوم (بزرگسالان ) دارای کد 10865704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صنعت وعلوم (بزرگسالان ) : تهرانپارس - خیابان رشید 150غربی پلاک 135.

 • شماره تلفن تماس: 77299575

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صنعت وعلوم (کاردانش )

مدرسه پسرانه صنعت وعلوم (کاردانش ) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صنعت وعلوم (کاردانش ) دارای کد 10864205 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صنعت وعلوم (کاردانش ) : تهرانپارس خیابان رشید انتهای 150 غربی پلاک 135.

 • شماره تلفن تماس: 77299575

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عرفان

مدرسه پسرانه عرفان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عرفان دارای کد 10820614 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عرفان : نارمک - بین میدان هلال احمر و اتوبان امام علی(ع) پلاک175.

 • شماره تلفن تماس: 77452816

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فجر خاتم

مدرسه پسرانه فجر خاتم که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجر خاتم دارای کد 100012773 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فجر خاتم : خیابان گل برگ شرقی - نرسیده به چهارراه رشید - پلاك 96.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی كمیل

مدرسه پسرانه كمیل که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كمیل دارای کد 10834703 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی كمیل : نارمك 46 متری غربی نبش خیابان شهید بختیاری.

 • شماره تلفن تماس: 77900977

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی کارآموز

مدرسه پسرانه کارآموز که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کارآموز دارای کد 12504113 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کارآموز : نارمک - خیابان:گلستان جنب پارک فدک -.

 • شماره تلفن تماس: 77819494

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیر دولتی کمال

مدرسه پسرانه کمال که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمال دارای کد بوده و از نوع مدارس غیر دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیر دولتی کمال : تهران - نارمک - خیابان سمنگان - خیابان شهید رمضانی زاده لتحری.

 • شماره تلفن تماس:  77261112-16

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ناوک

مدرسه پسرانه ناوک که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ناوک دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ناوک :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نبی اکرم

مدرسه پسرانه نبی اکرم که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نبی اکرم دارای کد 10827903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نبی اکرم : نارمك خیابان 46 متری غربی سه راه سمنگان کوچه اختصاصی پلاک 510.

 • شماره تلفن تماس: 77810553

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه مشارکت مردم هجرت بزرگسالان

مدرسه پسرانه هجرت بزرگسالان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هجرت بزرگسالان دارای کد 10867708 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم هجرت بزرگسالان : نظام آباد شمالی میدان تسلیحات پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 77812161

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی وحدت

مدرسه پسرانه وحدت که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه وحدت دارای کد 10875501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی وحدت : پردیس فاز 4بهشت 1.

 • شماره تلفن تماس: 76281185

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه 8 تهران,آدرس مدارس منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 8 تهران,لیست مدارس منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 8 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: