مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه دوم، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه دوم استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسطه دوم در نظام آموزشی

مقطع متوسطه دوم یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی و جوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (دهم، یازدهم و دوازدهم) برای وارد شدن به دانشگاه آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، مقطع متوسطه دوم مقطع شرکت در کنکور و تعیین شغل آینده فرد است. بنابراین آینده بسیاری از افراد با شرایط حاکم بر مدارس متوسطه دوم گره می خورد. سطح علمی معلمان و دانش آموزان مدارس متوسطه دوم نقش تعیین کننده ای در موفقیت یا شکست در کنکور دارد و از این رو می توان مقطع متوسطه دوم را مهمترین مقطع تحصیلی دانست.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس تحصیلی به موفقیت دست یافت. استفاده از این روش باعث می شود که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و او را در مسیر غلطی قرار دهند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در این خصوص دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم و خصوصاً پایه دوازدهم، میزان زمان مطالعه و فراهم کردن زمان کافی برای مطالعه، یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کنکور است. به همین خاطر هر روشی که بتواند برای داوطلبان کنکور زمان بخرد، می تواند یک امتیاز باشد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند.به جای مراجعه حضوری شما می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه دوم

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از همان پایه نهم و شروع دوره متوسطه دوم شروع می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران


آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی ابن سینا1

مدرسه پسرانه ابن سینا1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا1 دارای کد 10909813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابن سینا1 : تهرانسر فلکه اول جنب پارک *.

 • شماره تلفن تماس: 44504265

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام جعفرصادق (ع)

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع) دارای کد 10951906 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام جعفرصادق (ع) : میدان آزادی - خیابان محمدخانی - کوچه سراج زاده.

 • شماره تلفن تماس: 66003617

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امام خمینی 1

مدرسه پسرانه امام خمینی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی 1 دارای کد 10920302 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام خمینی 1 : تهرانسر خیابان یکم جنب پارک ریما.

 • شماره تلفن تماس: 44523461

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امام رضا (ع)

مدرسه پسرانه امام رضا (ع) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا (ع) دارای کد 13957207 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا (ع) : کرج وردآوردخیابان امام حسین ع کوچه توحید**.

 • شماره تلفن تماس: 44984414

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امام رضا (ع)

مدرسه پسرانه امام رضا (ع) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا (ع) دارای کد 13960803 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا (ع) : کرج وردآوردخیابان امام حسین ع کوچه توحید.

 • شماره تلفن تماس: 44984414

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه نمونه دولتی امام صادق (ع)1

مدرسه پسرانه امام صادق (ع)1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع)1 دارای کد 10910612 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی امام صادق (ع)1 : جاده قدیم کرج روبروی تولیددارو.

 • شماره تلفن تماس: 66631551

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام مهدی (عج )

مدرسه پسرانه امام مهدی (عج ) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام مهدی (عج ) دارای کد 10941709 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام مهدی (عج ) : سرآسیاب مهرآبادپایگاه یکم شکاری.

 • شماره تلفن تماس: 66691392

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیرکبیر

مدرسه پسرانه امیرکبیر که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرکبیر دارای کد 10949502 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیرکبیر : خ شمشیری خیابان تفرش شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 66601667

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دورغیرد جوادالائمه (ع)

مدرسه پسرانه جوادالائمه (ع) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه (ع) دارای کد 10956609 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد جوادالائمه (ع) : خ آزادی خیابان دکتر هوشیار جنب پارک.

 • شماره تلفن تماس: 66000977

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دورغیرد جوادالائمه (ع)

مدرسه پسرانه جوادالائمه (ع) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه (ع) دارای کد 10953603 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد جوادالائمه (ع) : خ آزادی خیابان دکترهوشیارجنب پارک.

 • شماره تلفن تماس: 66000977

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی حافظ

مدرسه پسرانه حافظ که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حافظ دارای کد 10940506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حافظ : سرآسیاب - روبروی پارك خیابان شهید ذوالقدر.

 • شماره تلفن تماس: 66602594

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حکیم نظامی

مدرسه پسرانه حکیم نظامی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکیم نظامی دارای کد 10949407 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حکیم نظامی : خ شمشیری خیابان تفرش.

 • شماره تلفن تماس: 66601667

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دورغیرد دانشمند

مدرسه پسرانه دانشمند که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشمند دارای کد 100038442 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد دانشمند : خ 20 متری شمشیری کوچه نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66608063

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه راه دورغیرد دانشمند

مدرسه پسرانه دانشمند که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشمند دارای کد 100052172 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد دانشمند : مهر آباد جنوبی - اول 20 متری شمشیری - کوچه نوروزی پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 66608063

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ره پویان صنعت

مدرسه پسرانه ره پویان صنعت که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ره پویان صنعت دارای کد 10953804 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ره پویان صنعت : بیست متری شمشیری شهرک توحید.

 • شماره تلفن تماس: 66648904

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهدای پارس الکتریک 1

مدرسه پسرانه شهدای پارس الکتریک 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای پارس الکتریک 1 دارای کد 10925005 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای پارس الکتریک 1 : تهرانسرغربی بلوار اول *.

 • شماره تلفن تماس: 44521965

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهدای هفتم تیر

مدرسه پسرانه شهدای هفتم تیر که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفتم تیر دارای کد 100028932 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای هفتم تیر : مهرآباد جنوبی خیابان دانشگاه هوایی خیابان عابدینی.

 • شماره تلفن تماس: 66690484

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه نمونه دولتی شهید فرجی

مدرسه پسرانه شهید فرجی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فرجی دارای کد 100040544 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی شهید فرجی : كیلوتر 4جاده مخصوص كرج - شهرك آزادی - بلوار محمدرسول اله (ص).

 • شماره تلفن تماس: 44502498

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه ایثار گران شهید ایمانی ( كاردانش )

مدرسه پسرانه شهید ایمانی ( كاردانش ) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ایمانی ( كاردانش ) دارای کد 100007988 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران شهید ایمانی ( كاردانش ) : خ قزوین کوچه نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66698371

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر

مدرسه پسرانه شهید باهنر که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 100001775 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر : بلوار استاد معین خیابان پورشمس.

 • شماره تلفن تماس: 66065118

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صبا

مدرسه پسرانه صبا که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبا دارای کد 100066497 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صبا : نهرانسر اصلی - خیابان خسرو پرویز روبروی باشگاه نفت پلاک63.

 • شماره تلفن تماس: 44523039

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی علامه حلی 2

مدرسه پسرانه علامه حلی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 2 دارای کد 10920006 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه حلی 2 : خ 20 متری شمشیری کوچه نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66691877

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی فردوسی 1

مدرسه پسرانه فردوسی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوسی 1 دارای کد 10914514 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوسی 1 : تهرانسر جاده کرج سه راه ارج بلوار گلها*.

 • شماره تلفن تماس: 44508100

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی كارآفرینان

مدرسه پسرانه كارآفرینان که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كارآفرینان دارای کد 100030814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی كارآفرینان : تهرانسراصلی جاده مخصوص *.

 • شماره تلفن تماس: 44563700

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیهان اندیشه

مدرسه پسرانه کیهان اندیشه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیهان اندیشه دارای کد 10941106 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیهان اندیشه : تهرانسر شرقی بلوار گلهابلواریاس جنب مسجد محسنی *.

 • شماره تلفن تماس: 44536007

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه ایثار گران مجتمع شهید ایمانی 2

مدرسه پسرانه مجتمع شهید ایمانی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع شهید ایمانی 2 دارای کد 10910115 بوده و از نوع مدارس ایثار گران محسوب می شود. آدرس مدرسه ایثار گران مجتمع شهید ایمانی 2 : خ قزوین کوچه شهیدنوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66698371

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مفید تهران

مدرسه پسرانه مفید تهران که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید تهران دارای کد 10955205 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مفید تهران : تهرانسر خیابان 18پلاك7*.

 • شماره تلفن تماس: 44507999

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی مهندس جعفرعلاقه مندان 1

مدرسه پسرانه مهندس جعفرعلاقه مندان 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهندس جعفرعلاقه مندان 1 دارای کد 10953000 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهندس جعفرعلاقه مندان 1 : تهرانسربلوار اصلی جنب پارك نرگس* .

 • شماره تلفن تماس: 44505600

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه مشارکت مردم مهندس علاقه مندان

مدرسه پسرانه مهندس علاقه مندان که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهندس علاقه مندان دارای کد 100002899 بوده و از نوع مدارس مشارکت مردم محسوب می شود. آدرس مدرسه مشارکت مردم مهندس علاقه مندان : تهرانسر بلوار لاله - خیابان قباد شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 44505600

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای اندیشه 1

مدرسه پسرانه ندای اندیشه 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای اندیشه 1 دارای کد 10925407 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای اندیشه 1 : تهرانسرخ قبادک شهید یاسر دمیرچیلوپ 32*.

 • شماره تلفن تماس: 44504294

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی نظام مافی 1

مدرسه پسرانه نظام مافی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نظام مافی 1 دارای کد 12504515 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نظام مافی 1 : سه راه راه شمشیری 20متری شمشیری.

 • شماره تلفن تماس: 66696109

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی نظام مافی 2

مدرسه پسرانه نظام مافی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نظام مافی 2 دارای کد 10932408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نظام مافی 2 : سرآسیاب مهرآبادخ تفرش.

 • شماره تلفن تماس: 66695488

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر (کاردانش )شبانه

مدرسه پسرانه ولیعصر (کاردانش )شبانه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولیعصر (کاردانش )شبانه دارای کد 10950301 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر (کاردانش )شبانه : تهرانسر – بلوار اصلی – تقاطع خیابان باشگاه کوچه 17 – پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 44533335

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر1

مدرسه پسرانه ولیعصر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولیعصر1 دارای کد 10917806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر1 : تهرانسر - بلوار اصلی - خیابان باشگاه – کوچه 23 غربی – پلاک 49.

 • شماره تلفن تماس: 44508485

آدرس مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولیعصر کاردانش

مدرسه پسرانه ولیعصرکاردانش که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولیعصرکاردانش دارای کد 10950100 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولیعصرکاردانش : تهرانسر – بلوار اصلی – تقاطع خیابان باشگاه کوچه 17 – پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 44533334

آدرس مدارس متوسط دوم پسرانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس متوسطه دوم پسرانه منطقه 9 تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس دبیرستان پسرانه منطقه 9 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: