مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

شرط اول موفقیت رابطه زوجین در هر کاری داشتن اطلاعات و آگاهی است. زوجین می توانند به راحتی این اطلاعات را از مشاوران ازدواج و زناشویی بدست آورند. جامعه ای که می خواهد از هر نوع آسیب جنسی در امان باشد باید مشاوره های رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه را در اختیار مردم قرار دهد. هر چقدر آگاهی افراد یک جامعه بیشتر باشد به همان میزان آن جامعه سالم تر خواهد بود. در همه رابطه ها مرد و زن خواسته هایی دارند که در صورت برآورده شدن آن ها میزان رضایت زوجین بیشتر می شود و در این صورت صمیمیت بیشتری خواهند داشت.

مشاور جنسی

مشاوران افرادی متخصص و با تجربه هستند که زوجین می توانند راه کار هایی برای زندگی مشترک خود و همچنین اطلاعات زیادی از آن ها کسب کنند. در مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران مشاوران متخصص برای زوجینی که دچار مشکلات جنسی هستند راه کار های زیادی ارائه می کنند. ارتباط و رابطه ی همه زوجین مانند هم نیست به همین دلیل مشکلات آن ها هم متفاوت خواهد بود که شما می توانید با در مین گذاشتن آن ها با مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران بهترین راه کار ها را دریافت کنید.

روابط موفق از نظر مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران

هر زوجی به دنبال یک رابطه موفق در زندگی خود هست به همین دلیل در صورت بروز هر مشکلی از افراد دیگر کمک گرفته و سعی دارند از تجربه های آن ها استفاده کنند که در این صورت امکان حل نشدن مشکل وجود دارد زیرا در هر رابطه ای افراد هدف و نیاز های خاص خود را دارند. علی رغم مسائلی مانند عشق، علاقه و وفاداری که جز مسائل روانی می باشد مسائل و روابط جنسی نیاز به تنوع دارند تا زوجین از روابط خود رضایت داشته باشند. مشاور جنسی تهران بر این باور است که فقط زوجین با صحبت کردن می توانند از نیاز ها و خواسته های همدیگر اطلاع داشته باشند.

آموزش روابط زناشویی توسط مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران یادگیری مسائل زناشویی برای هر زوجی بسیار ضروری و مهم است زیرا بسیاری از مشکلاتی که در زندگی مشترک پیش می آید ناشی از عدم آگاهی صحیح از مسائل زناشویی است. امروزه با پیشرفت امکانات و تکنولوژی زوج ها می توانند به طور کاملاً غیر حضوری از انواع مشاوره ها استفاده کنند. مشاوره جنسی یکی از مشاوره های مهم است که از خیلی از مشکلات جلوگیری کرده همچنین راه حل های زیادی برای مشکلات زوجین ارائه می کند.

مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران مختص چه کسانی است؟

وقتی صحبت از مشاوره جنسی می شود اکثر افراد فکر می کنند که فقط شامل کسانی می شود که ازدواج کرده اند درحالی که چنین نیست و مشاوره جنسی محدود به زوجین نمی شود. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و افزایش سطح آگاهی برای نوجوانان هم نیز ضروری است. دختر و پسر هایی که به سن بلوغ می رسند بلوغ آن ها اکثراً با تغییر در اندام آن ها آغاز می شود که بهتر است با رعایت عرف و بدون پرده دری توسط مشاوران آموزش ببینند.

مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران برای والدین توصیه می شود

والدین برای افزایش سطح آگاهی و اطلاعات خود ضروری است با مشاوره جنسی در ارتباط باشند در این میان مشاوره تلفنی یکی از بهترین راه ها است زیرا همیشه و در همه جا در دسترس است و طوری کودکان و والدین آموزش می بینند که احترام و حیای آن ها حفظ شود. در بیشتر مواقع والدین و فرزندان خجالت می کشند راجع به مسائل جنسی باهم صحبت کنند که در این صورت ارتباط با مشاور بهترین راه است.

اهمیت مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران در روابط زناشویی زوجین

برخی از زوجین در روابط زناشویی خود دچار مشکل می شود که عوامل مختلفی باعث ایجاد این مشکلات می شود. یکی از این عوامل متفاوت بودن اخلاق و رفتار زوجین است که می توانند برای حل آن ها از مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران کمک بگیرند. مشاوران با ارائه راه کار های مختلف برخی از عادت های بد و رفتار های نامناسب زوجین را اصلاح می کنند. دیگر عاملی که باعث ایجاد اختلاف بین زوجین می شود متفاوت بودن مزاج آن ها می باشد، اگر مزاج زن و شوهر به هم نزدیک باشد آن ها دچار مشکل جدی نخواهند شد ولی در غیر این صورت می توانند با کمک مشاور و با رژیم های غذایی برخی از مشکلات مزاجی را حل کنند.

برخی از مشکلات جنسی

رایج ترین مشکل هم در بین زنان و هم در بین مردان مشکل نعوظ است که می تواند انواع مشکلات روحی و روانی در زوجین ایجاد کند. این مشکل بیشتر در مردان میان سال دیده می شود که استرس، اختلالات روحی و افسردگی می تواند عامل به وجود آورنده این بیماری شود که در بیشتر موارد قابل درمان است. کمبود میل جنسی هم یکی دیگر از مشکلاتی است که در بین زوجین وجود دارد، با توجه به رواج آن برخی از زن و شوهر ها به دارو ها و درمان های غیر مجاز رو می آورند که اکثراً نتیجه نمی گیرند بلکه دچار بیماری های جسمی دیگر می شوند زیرا بیشتر این دارو ها فقط جنبه تبلیغاتی دارند.

مشاوران در مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران به زوجین پیشنهاد می کنند که به پزشک متخصص مراجعه کنند و مشکل خود را درمان کنند. برخی دیگر از مشکلات جنسی عبارت اند از: دیر انزالی، زودانزالی، بی میلی جنسی، خیانت و دگرخواهی، هم جنس گرایی، تجاوز جنسی و تنوع طلبی که در صورت درمان نکردن هر یک از این بیماری ها و اختلالات مشکلات روحی و جسمی دیگری ممکن است رخ دهد و اختلاف های زیادی در زندگی زناشویی زوجین به وجود بیاورد.

برخی از سوالاتی که زوجین از مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران می پرسند:

  • رابطه زناشویی در دوران بارداری چگونه باید باشد؟
  • آیا روابط جنسی در سه ماه اول بارداری خطرناک است؟
  • اگر پس از آمیزش جنسی، درد کمر ایجاد شود نشانه چیست؟
  • روابط زناشویی در دوران عقد چگونه باید باشد؟

ویژگی های مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران

بسیاری از افراد به صورت حضوری نمی توانند مشکلات خود را به راحتی بیان کنند در این صورت می توانند از مشاوره جنسی تلفنی استفاده کنند. مشاوران ما در مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران با ارائه انواع راه کار ها دغدغه زن و شوهر ها را کاهش می دهند و باعث می شوند زوجین از رابطه خود راضی باشند.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مرکز مشاوره جنسی خوب در شمال تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: