مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
مرکز مشاوره پاسداران و دکتر روانشناس

مرکز مشاوره پاسداران و دکتر روانشناس

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

زندگی بدون چالش به ندرت وجود دارد. با وجود این، برخی چالش ها وجود دارند که می توانند سرنوشت ساز باشند و عبور ازآن ها غیرممکن به نظر برسد. ممکن است این چالش مرگ یک عزیز و فردی باشد که شما او را خیلی دوست داشتید یا احساس غم، اندوه و اضطراب باشد. مهم است بدانید که کمک و راه رهایی برای هر مشکلی در زندگی وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مشکلاتی که برای یافتن راه حل برای آن ها بایستی به مرکز مشاوره پاسداران و دکتر روانشناس مراجعه کنید، آشنا کنیم.

/// شماره های تماس ///

اگر غم مرگ عزیزی غیرقابل تحمل شده است، به مرکز مشاوره پاسداران و دکتر روانشناس مراجعه کنید

مرگ بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است، اما فهمیدن این امر این مقابله با آن را ساده نمی کند. عکس العمل هر کسی در غم از دست دادن یکی از عزیزانش چه پدر و مادر و چه حیوانات خانگی، متفاوت است. برخی از افراد ناراحتی و غم خود را آشکارا و برخی دیگر به صورت پنهانی نشان می ‎دهند. اما اجتناب از واقعیت از دست دادن، می تواند منجر به مشکلات طولانی تر و عمیق تر شود. یک دکتر روانشناس حاضر در مرکز مشاوره پاسداران می تواند به شما در پیدا کردن راه های مناسب برای مقابله با مرگ فردی که از نزدیکان شما بود، کمک کند.

مرکز مشاوره شریعتی

در صورت داشتن استرس و اضطراب به مرکز مشاوره و دکتر روانشناس مراجعه کنید

جنبه های خاصی از زندگی استرس زا هستند و بسیاری از موقعیت ها از مصاحبه شغلی تا مشکلات ارتباطی می توانند موجب اضطراب شما شوند. استرس و اضطراب، اگر با پرخوری همراه شود، می تواند منجر به انزوای اجتماعی، افسردگی و بسیاری از مشکلات دیگر شود. یک دکتر روانشناس حاضر در مرکز مشاوره پاسداران می تواند با پیدا کردن منبع یا علت مشکلات شما و همچنین راه های مناسب برای غلبه بر آنها، به شما در مدیریت استرس و اضطراب کمک کند.

در صورت احساس افسردگی به مرکز مشاوره و دکتر روانشناس مراجعه کنید

احساساتی همچون ناامیدی مفرط یا احساس تنهایی نشانه های رایج افسردگی هستند. در حالی که بسیاری معتقدند که فرد خود به خود از افسردگی بیرون می یاید ولی برخلاف باور عامه، این امر به ندرت اتفاق می افتد. افسردگی یک اختلال رایج است که در آن فرد علاقه خود به چیزاهای اطراف خود را از دست می دهد. زود احساس خستگی می کند و اغلب مشکلات، کنترل احساسات او را بر عهده دارند. دکتر روانشناس حاضر در مرکز مشاوره پاسداران می تواند به فرد افسرده کمک کند تا منبع افسردگی خود را پیدا کند که اغلب اولین قدم برای احساس بهتر شدن است.

/// شماره های تماس ///

در صورت داشتن فوبیا به مرکز مشاوره پاسداران و دکتر روانشناس مراجعه کنید

ترس از ارتفاعات و عنکبوت ها، ترس های رایج هستند. اما برخی از ترس های غیر معمول و بی اساس می توانند مشکلات زیادی را در زندگی شما ایجاد کنند. به عنوان مثال سیتوفوبیا (ترس از خوردن غذا) ممکن است به مشکلات جدی سلامتی منجر شود. دکتر روانشناس حاضر در مرکز مشاوره می تواند به شما کمک کند تا بر ترس های خود غلبه کنید تا بتوان بدون پلی فوبی (ترس از بسیاری از چیزها) یا فوبیفوبیا (ترس از ترس) زندگی کرد.

در صورت داشتن مشکل در مسائل خانوادگی و روابط به مرکز مشاوره و دکتر روانشناس مراجعه کنید

روابط چه خانوادگی، چه شخصی و یا مرتبط با کار، موجب افت و خیز و مسائل خاص خود می شوند. در حالی که روابط می توانند بهترین بخش از زندگی یک نفر باشند، می توانند منبع استرس و مشکلات نیز باشند. گرفتن مشاوره از یک دکتر روانشناس، به صورت جداگانه یا در قالب یک گروه، می تواند به کاهش مسائل خانوادگی و مشکلات کمک کند و حتی قوی ترین روابط را ایجاد کند.

دکتر روانشناس شریعتی

در صورت داشتن عادت های ناسالم و اعتیاد به مرکز مشاوره و دکتر روانشناس پاسداران مراجعه کنید

بعضی عادت های ناسالم مانند سیگار کشیدن، نوشیدن و مصرف مواد مخدر اغلب برای فرار از مشکلات اساسی یا خود درمانی استفاده می شوند. در حالی که دکتر روانشناس با تجربه حاضر در مرکز مشاوره پاسداران به شما کمک خواهد کرد که به این مشکلات غلبه کنید. دکتر روانشناس همچنین می تواند به حل مشکلاتی که در خصوص سلامتی شما نیز رخ داده کمک کند؛ مانند:

  • اعتیاد
  • اختلالات اشتها
  • مدیریت استرس
  • مشکلات خواب

به منظور افزایش عملکرد خود به مرکز مشاوره و دکتر روانشناس مراجعه کنید

بعضی از موفق ترین افراد در دستیابی به اهدافشان، ابتدا آنها را تجسم می کنند. ورزشکاران اغلب به لحاظ ذهنی برای رقابت با همان شدت آماده می شوند که برای تمرینات بدنی خود را آماده می کنند. دیگران از این تکنیک برای رویارویی با رویدادهای چالش برانگیز زندگی استفاده می کنند. همانطور که قبل از ارائه یک سخنرانی تمرین می کنید، دکتر روانشناس حاضر در مرکز مشاوره پاسداران می تواند به شما در آماده سازی رویدادهای بزرگ کمک کند تا بتوانید به بهترین نحو انجام دهید، چه این امر امتحان کنکور باشد و چه مصاحبه شغلی.

منبع: healthline.com

نویسنده: ماندانا کلاهدوز

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مرکز مشاوره پاسداران و دکتر روانشناس» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: