مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(26 رای)

اختلالات روانی یکی از شایع ترین بیماری های جامعه ی کنونی می باشد. که به موجب آن رفتار انسان با برخورد با محیط اطراف و حتی خود دچار  مشکل میشود. در درمان اختلالات روانی، مشاوره نقشی کلیدی دارد. ساده ترین و سریع ترین راه مشاوره، استفاده از مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی می باشد. که شما می توانید به سریعترین شکل ممکن با مشاور و متخصص روانشناسی در ارتباط باشید. علائم عمده اختلالات روانی را می توان چنین برشمرد:

 • کناره گيري از ديگران و گرايش به انزواطلبي
 • تغيير سريع در وزن اعم از كاهش يا افزايش وزن شديد
 • پرخاشگري و حالت‌هاي تهاجمي بيشتر از حد طبيعي
 • هذيان‌گويي و باورهاي غلط
 • دشواري و ناتواني در تمرکز
 • غمگيني و دلتنگي
 • فقدان علاقه و عدم لذت بردن از كارهايي كه در گذشته براي بيمار بسيار لذت بخش و خوشايند بوده‌اند.
 • تحريک پذيري و حساسيت بالا
 • اضطراب و بي قراري

اختلال اعصاب و روان چیست؟

در فرهنگ فارسی عمید اختلال به معنای تباه شدن و درهم‌و‌برهم شدن کار می باشد. یعنی به‌هم‌خوردگی؛ آشفتگی؛ نابسامانی؛ بی‌سروسامانی. در حوزه روانشناسی اختلالات مختلفی وجود دارد. که از آن جمله می توان به اختلال شخصیت، اختلال رفتاری، اختلال یادگیری، اختلال جسمی و اختلال اعصاب و روان اشاره کرد.

برای اختلال اعصاب و روان تعاریف مختلفی ذکر شده است. قابل قبولترین تعریف اختلال اعصاب و روان را می توان به صورت زیر توصیف کرد: هر یک از اختلالات روانی به صورت یک سندرم یا الگوی رفتاری یا روانشناختی مهم بالینی در نظر گرفته می شود. وجود اختلال اعصاب و روان در یک فرد موجب ناراحتی (یک علامت دردناک) یا ناتوانی (تخریب در یک یا چند زمینه مهم عملکرد) یا افزایش قابل ملاحظه خطر مرگ، درد، ناراحتی و ناتوانی یا فقدان مهم آزادی، می شود.

چهار ویژگی عمده یک اختلال اعصاب و روان

اختلال اعصاب و روان مانند هر نوع اختلال دیگری چهار خصیصه و ویژگی مشترک دارد. ویژگی های کلی هر نوع اختلالی را می توان به این صورت برشمرد:

۱- ایجاد پریشانی: اختلال اعصاب و روان موجب می شود فرد به لحاظ هیجانی یا جسمانی، به شکلی مستمر و متداول عذاب بکشد. و پریشان حال به نظر برسد.

۲- ایجاد اختلال در زندگی: اختلال اعصاب و روان موجب کم شدن توانایی فرد در انجام امور روزمره می شود. به گونه ای که فرد قادر نیست کارهایش را به شکل مطلوب انجام دهد.

۳- آسیب زا و خطرناک بودن: یک اختلال اعصاب و روان موجب می گردد، فرد خود و دیگران را به مخاطره بیاندازد. یا به خود و دیگران آسیب برساند.

۴- عدم مقبولیت اجتماعی: یک اختلال (شخصیتی، روانی یا رفتاری و...) اساساً به لحاظ اجتماعی و فرهنگی مقبولیت ندارد.

اختلال اعصاب و روان چه زمانی به وجود می آید؟

یکی از سوالاتی که برای افراد مبتلا به اختلال اعصاب و روان و خانواده های آن ها به وجود می آید این می باشد که آیا اختلال اعصاب و روان ارثی می باشد؟ اختلال اعصاب و روان چرا؟ چه موقع؟ و چگونه به وجود می آید؟

در افراد مبتلا به اختلال اعصاب و روان، صفات ناسازگار به قدری ژرف و عمیق شکل گرفته اند که در برابر هرگونه تغییر مقاومت می کنند. به همین دلیل این افراد معتقدند که دیگران باید تغییر کنند. نه آنها. دیگران باید با آن ها انطباق و تطابق پیدا کنند. همین موضوع باعث می شود که دنیا برای آنها زجر آور شود. چرا که تقریباً همه را مخالف خود می بینند. چرا که از نگاه دیگران آنها منزجر کننده و عذاب آورند.

عوامل اصلی به وجود آوردن اختلال اعصاب و روان کدامند؟

به وجود آمدن اختلال اعصاب و روان می تواند عوامل و زمینه های مختلفی داشته باشد. به همین دلیل زمینه های به وجود آمدن اختلالات روانی را می تواند از دیدگاه های مختلفی بررسی نمود. در این میان از چهار دیدگاه عمده می توان اختلالات روانی را بررسی نمود: دیدگاه زیست شناختی. دیدگاه روانکاوی. دیدگاه یادگیری. دیدگاه شناختی.

دیدگاه زیست شناختی در یک اختلال اعصاب و روان

در این دیدگاه، آشفتگیهای بدنی را علت اختلال اعصاب و روان می‌دانند. بی‌نظمی در ژنها می تواند باعث بروز برخی رفتارهای غیرانطباقی باشد. دیگر تعیین کننده زیست شناختی رفتار، مغز و دستگاه عصبی می باشد. وجود آشفتگی در بخش های معینی از مغز می‌تواند زمینه ساز و عامل به وجود آمدن اختلالات روانی گردد. غدد مختلف بدن و عملکرد آنها هم می‌تواند در به وجود آمدن اختلالات روانی موثر باشد.

دیدگاه روانکاوی در یک اختلال اعصاب و روان

از دیدگاه روانکاوی، افکار و هیجانات علل اصلی بروز یک رفتار هستند. در سبب شناسی اختلالات روانی بر این باورند که افکار و هیجانات ناآشکار، مسبب اساسی اختلالات روانی هستند. به همین خاطر روانشناسان معتقدند که پنج سال اول زندگی از لحاظ رشد سالم شخصیت یا بروز اختلالات روانی حائز اهمیت می باشد.

دیدگاه یادگیری در یک اختلال اعصاب و روان

در این دیدگاه بر اهمیت یادگیری تاکید می شود. از این رو صاحبان این دیدگاه معتقدند که اختلالات روانی با پیوندهای یادگیری قابل توضیح هستند. در این دیدگاه سرمشق گیری، تقویت کننده‌های مثبت و منفی و شرطی سازی ها در بروز رفتارهای غیر عادی موثرند.

دیدگاه شناختی در یک اختلال اعصاب و روان

در دیدگاه شناختی بر شناخت فرد از محیط پیرامون خود تاکید می شود. بر اساس این دیدگاه دلیل ناتوانی فرد در تشکیل شناختها و طرحواره‌های مناسب از ارتباط خود را باید در مشکلات فرد با محیط دنبال کرد. از دیگر دیدگاه های رایج دیدگاه های انسان گرایی ، هستی گرایی و دیدگاه اجتماعی می باشد.

باید توجه داشت که تنوع دیدگاه ها نسبت به اختلالات روانی، دلیلی بر نقصان آنها نیست. بلکه یک روانشناس متناسب با نوع اختلال اعصاب و روان و دلایل به وجود آورنده آن، روش درمان را تعیین می کند. به همین خاطر امروزه روانشناسان معمولا از ترکیبی از این دیدگاه ها، برای درمان افراد استفاده می کنند.

طبقه بندی اختلالات اعصاب و روان

طبقه بندی های مختلفی برای اختلال اعصاب و روان ذکر شده است. این طبقه بندی ها بیشتر بر اساس عامل ایجاد اختلال اعصاب و روان تعیین می شوند. که جامع ترین آنها عبارتند از:

 • عقب ماندگی ذهنی
 • اختلالات یادگیری (اختلال خواندن، اختلال در ریاضیات، اختلال در بیان کتبی)
 • اختلالات نافذ مربوط به رشد (اختلال اوتیستیک، اختلال رت، اختلال آسپرگر)
 • اختلالات کمبود توجه
 • اختلالات تغذیه‌ای و خوردن شیرخوارگی واوان کودکی (هرزه خواری، اختلال نشخوار)
 • اختلالات تیک (تیک توره، تیک حرکتی یا صوتی مزمن، تیک گداز)
 • اختلالات ارتباطی (اختلال زبان بیانی، اختلال زبان دریافتی بیان مختلط، لکنت زبان)
 • اختلالات دفعی (بی‌اختیاری ادراری، بی‌اختیاری مدفوع)
 • سایر اختلالات دوران شیرخوارگی، کودکی و نوجوانی (اختلال اضطراب جدایی ‌، گنگی انتخابی، اختلال دلبستگی واکنشی، اختلال حرکتی کلیشه‌ای)
 • اختلالات نسیانی، دلیریوم و دمانس
 • اختلالات مربوط به مصرف مواد مخدر

اختلالات اعصاب و روان خاص

 • اسکیزوفرنی و سایر اختلالات سایکوتیک
 • اختلالات خلقی (افسردگی اساسی، اختلالات دو قطبی و...)
 • اختلالات اضطرابی (اختلال هراس، جمع هراسی، اختلال وسواسی ، جبری، اختلال استرس پس از سانحه و...)
 • اختلالات شبه جسمی (اختلال جسمانی کردن، اختلال تبدیلی، خود بیمار انگاری، اختلال بدریختی بدن)
 • اختلالات ساختگی
 • اختلالات تجزیه‌ای (فراوموشی تجزیه ای، گریز تجزیه‌ای، اختلال شخصیت چند گانه و اختلال مسخ شخصیت)
 • اختلالات هویت جنسی و جنسیتی
 • اختلالات خواب
 • اختلالات کنترل تکانه (اختلال انفجار دوره‌ای، جنون دزدی، جنون آتش افروزی، قمار بازی بیمار گونه و وسواس کندن مو)
 • اختلال انطباقی
 • اختلالات شخصیتی (پارانوئید ، اسکیزوئید ، اسکیزوتایپی، ضداجتماعی، مرزی، نمایشی، خودشیفته، دوری گزین، وابسته و اختلال شخصیت وسواسی و جبری)

نشانه های افراد مبتلا به اختلال اعصاب و روان کدامند؟

همان طور که در ویژگی ها و ماهیت اختلالات بیان شد، اختلال اعصاب و روان در واقع فرد را در برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل می کند. اختلالات روانی معمولاً منجر به رفتارهای آسیب زا یا مختل کننده، مستمر و مداوم می شوند. و زندگی فرد مبتلا به را مختل می نمایند. یکی دیگر از راه های تشخیص یک اختلال این می باشد که معمولاً رفتارها و کارهای فرد مبتلا به اختلال اعصاب و روان، به لحاظ اجتماعی و از نظر جامعه مورد قبول نیست. و غیر عادی به نظر می رسد.

چرا باید مشاوره اختلال اعصاب و روان را جدی گرفت؟

عوامل به وجود آمدن اختلال اعصاب و روان بسیار متنوع و گوناگون می باشد. اما با این حال اگر عوامل ژنتیکی را کنار بگذاریم، اغلب اختلالات روانی به هنگام بروز موقعیت های بحرانی روحی و جسمی اتفاق می افتند. از این رو غالباً شروع اختلال اعصاب و روان را باید در کودکی و نوجوانی جستجو کرد. خصوصاً دوران نوجوانی که با بلوغ و تحولات جسمی، جنسی و هورمونی همراه می باشد. نوجوانی یکی از بحرانی ترین مقاطع زندگی هر فرد می باشد. که عوامل محیطی به شدت او را تحت تاثیر قرار می دهند. از این رو برای درمان اختلال اعصاب و روان باید در گام اول وجود اختلال را شناسایی کرد. شناسایی اختلال اعصاب و روان هم جز از طریق مشاوره اختلال اعصاب و روان امکان پذیر نیست.

اگر فرد مبتلا به اختلال اعصاب و روان در همان ابتدا شناسایی شود، از طریق مشاوره روانشناسی و مشاوره اختلال اعصاب و روان می توان به شکل موثرتری او را درمان کرد. چرا که خیلی از رفتارها و اختلالات هنوز به صورت کامل شکل نگرفته اند و پیشرفت نکرده اند. بنابراین مشاوره نوجوان کمک می کند تا افرادی که کمی در ایجاد روابط اجتماعی، دچار افراط یا تفریط هستند، شناسایی شوند. و روند درمان سریع تر شود.

مشاوره اختلال اعصاب و روان موثرترین راه حل برای درمان اختلال اعصاب و روان

مشاوره اختلال روانی,مشاوره اختلالات روانی,اختلالات روانی,مشاوره تلفنی اختلال روانی,مشاوره اختلال روانی تلفنی,مشاوره اختلال روانی حاد,اختلال روانی مذمن,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

مشاوره اختلال اعصاب و روان کمک می کند تا بتوان فرد را تا حد زیادی بدون نیاز به دارو، درمان نمود. اختلال اعصاب و روان در اکثر موارد از طریق مشاوره درمان پذیر می باشد. هر چند که برخی از روانشناسان و روان پزشکان برای درمان اختلال اعصاب و روان از داور استفاده می کنند اما باید به این نکته توجه داشت که داروها اساساً یک گزینه تکمیلی هستند. و صِرف مصرف دارو نمی تواند درمان قطعی را به دنبال داشته باشد.

علاوه بر این افراد مبتلا به اختلال اعصاب و روان، بسیار بیشتر از سایر افراد، دچار، اختلالات یادگیری، افت تحصیلی، اعتیاد ، بیماری های روانی و... می شوند. لذا با یک مشاوره اختلال اعصاب و روان ساده می توان جلوی خیلی از بیماری ها و اختلالات روانی ناگوار را گرفت.

نقش مشاوره اختلال اعصاب و روان در درمان اختلال اعصاب و روان چه قدر است؟

در درمان اختلال اعصاب و روان ایجاد ارتباط موثر بین مشاور و بیمار بسیار ضروری است. همراهی خانواده ها و کمک گرفتن از آنها نیز می تواند روند مشاوره و درمان را بهبود بخشد. (پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با روش های درمان در روانشناسی به مقاله روش های درمان روانشناسی مراجعه کنید. )

همان طور که مشاهده می شود درمان اختلال اعصاب و روان، چه در مرحله شناسایی و چه مرحله درمانی، به مشاوره روانشناسی نیازمند است. اساساً موثرترین روش درمانی ( عوارض کم و تاثیرگذاری بالا) از طریق مراجعه به مشاور و شرکت در جلسات مشاوره اختلال اعصاب و روان است. هرچند که این شیوه زمانبر و طولانی تر می است. اما اثرگذاری آن نیز بیشتر است. درمانجویان باید توجه داشته باشند که یک اختلال اعصاب و روان به صورت آنی و ناگهانی به وجود نیامده است. یک اختلال اعصاب و روان غالبا در طول زمان و طی سالیان به وجود می آید. پس برای درمان آن هم باید صبور بود. و هم بایستی استمرار و مداومت داشت.

مشکلات مشاوره اختلال اعصاب و روان حضوری

خیلی از خانواده ها برای تشخیص بیماری کودک و نوجوان خود حاضر نیستند به مراکز مشاوره روانشناسی مراجعه کنند. یکی از دلایلی که باعث می شود خانواده ها این طور فکر کنند این است که آنها گمان می کنند با گذشت زمان رفتارهای کودک و نوجوانشان بهبود می یابد. دلیل دیکر عدم مراجعه به مراکز مشاوره روانشناسی این است مشاوره حضوری غالباً وقت گیر و زمانبر است. و افراد برای حضور در مرکز مشاوره اختلال اعصاب و روان، واکنش منفی از خود نشان می دهند.

علاوه براین برخی از افراد در جلسات مشاوره اختلال اعصاب و روان حضوری، خود را سانسور می کنند. و رسیدن به نتیجه مطلوب ممکن است چندین جلسه به طول انجامد. لذا برای اینگونه افراد، جلسات مشاوره حضوری در همان گام اول چندان موثر نیستند.

یک اتفاق ویژه: اخیراً مراکز مشاوره روانشناسی تلفنی زیادی تاسیس شده اند. مرکز مشاوره صدای رهیاب به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر مشاوره، اقدام به راه اندازی بخش مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی نموده است. و شما می توانید با کمک مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی ، با کمترین مشکل، راهکارها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

چرا مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی را توصیه می کنیم؟

شما خانواده های عزیز می توانید برای شروع کار، و جهت شناسایی اختلال اعصاب و روان، از مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی استفاده کنید. با استفاده از مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی، در کوتاه ترین زمان ممکن، مشاوران اختلال اعصاب و روان در دسترس هستند. و شما خانواده های عزیز می توانید از مشاوران ما در زمینه های مختلف روانشناسی استفاده کنید. مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید در هر ساعت از شبانه روز، با مشاورن روانشناسی در تماس باشید. ضمن اینکه مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد.

در مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی شما می توانید به راحتی مشکلاتتان را مطرح کرده و راهکارهای لازم را دریافت نمایید. چه بسا از طریق مشاوره تلفنی شما متوجه مشکل خود بشوید و به راحتی آن را درمان کنید. و نیازی به مشاوره اختلال اعصاب و روان حضوری نباشد. بنابراین مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی میتواند یک راهکار ارزان و ساده برای تشخیص اختلال اعصاب و روان باشد.


بسیار مهم: مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی راهکاری برای کاهش هزینه های مشاوره


با استفاده از مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. در مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی شما می توانید با هزینه های پایین تر، مشاوره ای با کیفیت مشابه مشاوره اختلال اعصاب و روان حضوری دریافت نمایید. با توجه به اینکه در خیلی از شهرها و روستاها مراکز مشاوره اختلال اعصاب و روان وجود ندارد، در مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی این مشکل حل شده است. و شما می توانید از سراسر ایران، از خدمات مشاوره استفاده نمایید.

مشاوره اختلال روانی,مشاوره اختلالات روانی,اختلالات روانی,مشاوره تلفنی اختلال روانی,مشاوره اختلال روانی تلفنی,مشاوره اختلال روانی حاد,اختلال روانی مذمن,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی، یک راه آسان و سریع جهت پیشگیری و حل مشکلات اختلالات روانی

خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدمات جدید مخابرات هستند. که مراکز مشاوره روانشناسی نیز از آن برای ارتقاء سطح خدمات استفاده می کنند. این شیوه مشاوره در مدتی کوتاه جای خود را در میان خدمات مشاوره باز نموده است. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از خدمات مشاوره تلفنی باعث شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی - با استقبال خوبی مواجه شود.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی

در کادر مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی استفاده می شود. اکثر مشاوران مرکز مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. که در حوزه های مختلف مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی تخصص دارند. و شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است با پایین نگه داشتن هزینه های تماس، باری از دوش خانواده بردارد. تا آن ها با دغدغه مالی کمتری به دنبال درمان و مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی خود و عزیزانشان باشند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما خانواده های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس جهت مشاوره روانشناسی بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی در حدود 30 درصد کمتر از سایر مراکز مشاوره تلفنی می باشد.

جهت استفاده از خدمات مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

هموطنان عزیز می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب در ساعات مختلف شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرند. جهت تماس با مرکز مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب تنها به یک خط ثابت تلفن نیاز دارید. برای تماس با ما تنها کافی می باشد شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در حوزه مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی در زمینه های زیر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

خدمات مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب - بخش اول

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع عقب ماندگی ذهنی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات یادگیری

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال در بیان کتبی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال در ریاضیات

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات احساساتی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال خواندن

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال آسپرگر

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال رت

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال اوتیستیک

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات نافذ مربوط به رشد

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات تغذیه‌ای

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع استرس

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع واوان کودکی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع هرزه خواری

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع افسردگی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال نشخوار

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات تیک

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال تیک توره

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات تیک حرکتی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال تیک گداز

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات تیک صوتی مزمن

خدمات مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب - بخش دوم

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال لکنت زبان

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات شخصیت مرزی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات دو قطبی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع منفعل - مهاجم ( پرخاشگری منفعلانه )

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال شخصیت وسواس جبری

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال وابستگی (اختلال شخصیت وابسته)

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال خود شیفتگی (نارسیستیک)

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال شخصیت نمایشی (هیستریک)

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال شخصیت ضداجتماعی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات خلقی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع پارانوئید (اختلال شخصیت بدبین)

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اسکیزوئید (اختلال شخصیت منزوی)

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اسکیزوتایپال

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع بیماری های روانی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع شیزوفرنی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اسکیزوفرنی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال شخصیت دوری گزین (اجتنابی)

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال شخصیت وابسته

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات مربوط به مصرف مواد مخدر

خدمات مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب - بخش سوم

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات کنترل تکانه

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال انفجار دوره‌ای

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع جنون دزدی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع جنون آتش افروزی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع قمار بازی بیمار گونه

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع وسواس کندن مو

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال انطباقی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات هویت جنسی و جنسیتی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع گریز تجزیه‌ای

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع فراوموشی تجزیه ای

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات تجزیه‌ای

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال شخصیت چند گانه

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال مسخ شخصیت

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلالات ساختگی

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی با موضوع اختلال بدریختی بدن


مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران اختلال روانی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت
۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره مهارت های زندگی تلفنی

مشاوره دانستنی های روانشناسی تلفنی

مشاوره روان تحلیلی تلفنی

مشاوره اختلال روانی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی

مشاوره اختلالات یادگیری تلفنی

مشاوره اختلالات جسمی تلفنی

مشاوره استرس تلفنی

مشاوره افسردگی تلفنی

مشاوره اعتیاد تلفنی

مشاوره وسواس تلفنی

مشاوره ترس تلفنی

مشاوره انزوا تلفنی

مشاوره خشم تلفنی

مشاوره کاریزما و مدیریت تلفنی

مشاوره نوروفیدبک تلفنی

مشاوره بیوفیدبک تلفنی

مشاوره حریم خصوصی تلفنی


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف روانشناسی و اختلال روانی استفاده کنید.


مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی,مشاوره اختلالات اعصاب و روان,مشاوره اختلال اعصاب و روان,اختلالات اعصاب و روان,اختلال اعصاب و روان,مشاوره اختلال روانی,مشاوره اختلالات روانی,اختلالات روانی,مشاوره تلفنی اختلال روانی,مشاوره اختلال روانی تلفنی,مشاوره اختلال روانی حاد,اختلال روانی مذمن,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  برای مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی,مشاوره اختلالات اعصاب و روان,مشاوره اختلال اعصاب و روان,اختلالات اعصاب و روان,اختلال اعصاب و روان,مشاوره اختلال روانی,مشاوره اختلالات روانی,اختلالات روانی,مشاوره تلفنی اختلال روانی,مشاوره اختلال روانی تلفنی,مشاوره اختلال روانی حاد,اختلال روانی مذمن,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  تلفن مرکز مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی,مشاوره اختلالات اعصاب و روان,مشاوره اختلال اعصاب و روان,اختلالات اعصاب و روان,اختلال اعصاب و روان,مشاوره اختلال روانی,مشاوره اختلالات روانی,اختلالات روانی,مشاوره تلفنی اختلال روانی,مشاوره اختلال روانی تلفنی,مشاوره اختلال روانی حاد,اختلال روانی مذمن,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره اختلالات اعصاب و روان تلفنی - مرکز مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
فرهاد
پاسخ به این نظر
23:23 - 16 مرداد 98

سلام من 20 سال دارم و از سن 18سالگی کم کم استرس میگرفتم که کسی در مورد من چی میگه یا هنگام راه رفتن تعادل نداشتم و بعد از این که از دانشگاه قبول شدم این بیماری مزمن شد ومن صداهایی میشنیدم که احساس میکردم این صداها از من هست و هرجا میرفتم نگاهم به طرف مقابل بود که آیا او هم میشنود بعدا دیگه توهم گرفتم احساس میکردم وقتی من میرم بیرون کسی داخل خانه ما هست و همه جا را میگشتم و میرفتم و بعد از رفتن فکرم فقط مشغول بود بعدش خیلی مزمن تر شده بود تا این که یه شب قبل از خواب آنقدر در مورد این کسی امشب میوفته خونه ی ما فکر کردم و بعد خوابیدم شب خواب دیدم که از من سوء استفاده جنسی میشه انگار واقعیت بود بعد از این که از خواب بیدار شدم چیزی احساس نمیکردم و صبح شد و من آنقدر به خودم گفتم که نکنه واقعیت باشه و بعد سوزش مقعدی گرفتم و این باعث شد باورم در مورد واقعیت این امر بیشتر بشه و من الان 2 سال است افسردگی اون موضوع رو دارم و دانشگاهم انصراف دادم زندگیم ریخت به هم چند بار خواستم خودکشی کنم ولی نمیتونم تنها در این دنیا یک مادر دارم لطفا کمکم کنید نمیخوام امید الکی بهم بدید

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: