مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
تماس اضطراری:021-22916114
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

افراد مبتلا به اختلالات رفتاری، معمولاً با رفتارهای خود حقوق دیگران را نقض می کنند. قوانین و هنجارهای اجتماعی را زیر پا می گذارند. و به همین دلیل در خانواده و جامعه اختلال ایجاد می کنند. اختلالات رفتاری غالباً در سنین کودکی و نوجوانی خود را نشان می دهد. و اگر به موقع درمان نشوند به خود فرد، خانواده و جامعه، ضربه می زنند. البته در این میان بیش از همه خود فرد آسیب می بیند. چرا که رفتارهای او مورد پسند جامعه نیست. و به همین خاطر به نوعی از جامعه طرد گشته و منزوی می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با اختلالات رفتاری آشنا کنیم. و در نهایت نیز خدمات مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب را تشریح نماییم. پس با ما همراه باشید.

اختلالات رفتاری چیست؟

در فرهنگ فارسی عمید اختلال به معنای تباه شدن و درهم‌و‌برهم شدن کار می باشد. یعنی به‌هم‌خوردگی؛ آشفتگی؛ نابسامانی؛ بی‌سروسامانی. با توجه به این تعریف می توان اختلالات رفتاری را چنین تعریف کرد: اختلالات رفتاری به مجموعه اختلال‌های روانشناختی گفته می شود که ویژگی اصلی آنها بروز رفتارهای خشک و غیرقابل انعطاف در فرد می باشد. از آنجا که این رفتارهای خشک و افراطی مانع سازگاری افراد با شرایط زندگی و موقعیت اجتماعی فرد می شود، او را در برقراری ارتابط با دیگران با مشکل مواجه می کند. اما برای آشنایی بیشتر با اختلالات رفتاری، ابتدا ویژگی های اصلی یک اختلال رفتاری را بررسی می کنیم.

چهار ویژگی یک اختلال رفتاری

اختلال رفتاری مانند هر نوع اختلال دیگری چند خصیصه و ویژگی مشترک دارد. ویژگی های کلی هر نوع اختلالی عبارتند از:

۱- ایجاد پریشانی: اختلال رفتاری باعث می شود فرد به لحاظ هیجانی یا جسمانی، به شکلی مستمر و متداول عذاب بکشد. و پریشان حال دیده شود.

۲- ایجاد اختلال در زندگی:  اختلال رفتاری موجب کم شدن توانایی فرد در انجام امور روزمره می شود. به گونه ای که فرد نمی تواند کارهایش را به شکلی مطلوب انجام دهد.

۳- آسیب زا و خطرناک بودن: یک اختلال رفتاری موجب می شود، فرد خود و دیگران را به مخاطره بیاندازد. و به خود و دیگران آسیب برساند.

۴- عدم مقبولیت اجتماعی: یک اختلال (شخصیتی، روانی یا رفتاری و...) اساساً به لحاظ اجتماعی و فرهنگی مقبولیت ندارد.

اختلال رفتاری چه زمانی به وجود می آید؟

معمولاً سوالی که درباره اختلالات رفتاری، خصوصاً برای پدر و مادرها مطرح می شود این است که آیا اختلال رفتاری ارثی می باشد؟ اختلال رفتاری چرا؟ چه موقع؟ و چگونه به وجود می آید؟ و چگونه می توان از به وجود آمدن اختلالات رفتاری جلوگیری کرد؟ چگونه می توان اختلالات رفتاری را درمان کرد؟

مطالعات روانشناسی نشان می دهد که در اغلب موارد، اختلال رفتاری در کودکی و نوجوانی شکل می گیرند. از آنجا که زمان شکل گیری اختلالات رفتاری، معمولاً دوران کودکی و نوجوانی است، به همین خاطر دوران کودکی نوجوانی در درمان اختلالات رفتاری و جلوگیری از آن اهمیت ویژه ای دارد. چرا که می توان خیلی سریع تر و پیش از آنکه این اختلال در کودک ریشه دار شود، آن را درمان نمود. در صورتی که اختلال رفتاری در دوران نوجوانی و جوانی درمان نشود، در طول زمان، پایدار می شود. و نهایتاً منجر به آسیب دیدگی روحی و روانی فرد می شود. در صورتی که اختلالات رفتاری به خوبی درمان نگردند، می توانند کاملاً زندگی فرد را مختل کرده. و او را در ارتباطات اجتماعی و خانوادگی و فردی با مشکلات جدی رو به رو نمایند.

اختلالات رفتاری چه ارتباطی با جنسیت دارند؟

جالب است بدانید که پسران در مقایسه با دختران بیشتر در معرض ابتلا به اختلالات رفتاری قرار دارند. مطالعات و پژوهش های روانشناسی نشان می دهد که در حدود 6 تا 16 درصد پسران و 2 تا 9 درصد دختران در معرض ابتلا اختلالات رفتاری قرار دارند. همچنین نسبت ابتلا به اختلالات رفتاری در جوامع شهری بیشتر از جوامع روستایی است. و این بیماری در جوامع شهری رو به افزایش می باشد.

اختلالات رفتاری چگونه به وجود می آیند؟

اختلالات رفتاری دلایل و عوامل مختلفی دارد که هر یک به نحوی بر رفتار فرد تأثیرگاذرند. مشکلات خانوادگی، مشکل در روابط زناشویی، بد رفتاری با کودک، اعتیاد، شرایط مادر در دوران بارداری و... از جمله مواردی هستند که ممکن است موجب به وجود آمدن اختلالات رفتاری شوند. مطالعات روانشناسی نشان می دهند که توارث و ژنتیک و همچنین داشتن اختلالات روانی مثل نقص توجه و بیش‌فعالی، اسکیزوفرنی، اختلال خلق و خو، سوء مصرف مواد در خانواده نیز به شکل چشمگیری خطر مبتلا به اختلالات رفتاری را افزایش می دهند. به صورت خلاصه می توان برخی از علل بروز اختلالات رفتاری را چنین برشمرد:

 • آسیب مغزی
 • مشکلات ژنتیکی
 • سیگاری بودن مادر در دوران بارداری
 • بی‌سرپرست بودن کودک
 • طرد شدن از سوی همسالان یا نزدیکی با همسالان بزهکار
 • بهره‌کشی جسمی یا جنسی

نشانه های افراد مبتلا به اختلالات رفتاری کدامند؟

همان طور که پیشتر نیز ذکر شد، پسران بیشتر از دختران در معرض ابتلا به اختلالات رفتاری قرار دارند. اختلالات رفتاری معمولاً فرد را در برقراری ارتباط با دیگران با مشکل مواجه می کنند. به طوری که رفتارها و کارهای فرد مبتلا به اختلال رفتاری از نظر اجتماع و جامعه مردود است. و با واکنش اطرافیان همراه است. اختلالات رفتاری در میان پسران بیشتر با پرخاشگری، رفتارهای قلدرمدارانه، زد و خورد، رفتارهای بیرحمانه نسبت به حیوانات و اطرافیان و... همراه است. در مورد دختران نیز اختلالات رفتاری به صورت دروغ، مصرف مواد مخدر و یا حتی فحشا و تن فروشی بروز می کند. مهمترین نشانه های ابتلا به اختلالات رفتاری را می توان چنین نام برد:

 • پرخاشگری
 • رفتار بیرحمانه نسبت به سایر مردم و حیوانات
 • فحاشی
 • تحمل کم در مقابل ناکامی
 • تحریک‌پذیری
 • دروغگویی
 • رفتارهای پرخطر و بی‌پروا (مانند روابط جنسی، نقض قانون)
 • سوء مصرف مواد
 • فوران خشم
 • مشکل در بیان یا احساس همدردی

همان طور که بالاتر هم گفته شد، اختلالات روانی و اختلالات رفتاری، روابطه تنگاتنگی با هم دارند، به همین دلیل ممکن است اختلالات رفتاری، با برخی از علائم اختلالات روانی بروز کند. علائم و نشانه هایی چون:

چرا باید مشاوره اختلالات رفتاری را جدی گرفت؟

معمولا مشکلات اختلالات رفتاری در شرایط بحرانی روحی و جسمی اتفاق می افتد. همچنین اختلالات رفتاری غالباً در کودکی و نوجوانی اتفاق می افتند. خصوصاً دوران نوجوانی که فرد با بلوغ و تحولات جسمی، جنسی و هورمونی نیز مواجه می شود. فرد نوجوان در دوران بلوغ یکی از بحرانی ترین شرایط را دارد. که تاثیرات محیطی به شدت او را تحت تاثیر قرار می دهند. از این رو گام اول برای درمان اختلالات رفتاری این است که تشخیص دهیم فرد دچار اختلالات رفتاری شده است. بهترین و مطمئن ترین راه شناسایی را می توان مشاوره اختلالات رفتاری بیان کرد.

اگر فرد مبتلا به اختلالات رفتاری در همان ابتدا شناسایی شود، از طریق تغذیه، مشاوره روانشناسی و مشاوره اختلالات رفتاری می توان خیلی سریع اقدام به درمان او نمود. چرا که رفتارها و اختلالات رفتاری هنوز در فرد نهادینه و ریشه دار نشده اند. و می توان به راحتی رفتارها و عملکرد فرد را تغییر داد. و اصلاح و درمان نمود. لذا مشاوره نوجوان برای افرادی که کمی در ایجاد روابط اجتماعی، دچار افراط یا تفریط هستند، می تواند کارساز باشد. و به شناسایی اختلالات رفتاری کمک کند.

افراد مبتلا به اختلالات رفتاری ، بسیار بیشتر از سایر افراد، دچار، اختلالات یادگیری، افت تحصیلی، اعتیاد ، بیماری ها و اختلالات روانی و... می شوند. لذا با یک مشاوره اختلالات رفتاری ساده می توان جلوی خیلی از اتفاقات ناگوار بعدی را گرفت.

مشاوره اختلالات رفتاری موثرترین راه حل برای درمان اختلالات رفتاری

مشاوره اختلالات رفتاری این امکان را فراهم می کند تا بتوان فرد را تا حدود زیادی بدون استفاده از دارو، درمان نمود. اختلالات رفتاری در اکثر موارد از طریق مشاوره درمان می شود. درمان اختلالات رفتاری جز از طریق مشاوره و اصلاح الگوهای رفتاری امکان پذیر نیست. چرا که داروها اساساً یک گزینه تکمیلی هستند. و صِرف مصرف دارو نمی تواند درمان قطعی را به دنبال داشته باشد. علاوه بر این به خاطر این که اکثر داروها با عوارض همراه هستند، دارودرمانی را باید آخرین راه حل برای درمان اختلالات رفتاری دانست.

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست

نقش مشاوره اختلالات رفتاری در درمان این اختلالات چه قدر است؟

درمان اختلالات رفتاری، چه از نظر شناسایی و چه روند درمانی، به مشاوره روانشناسی نیازمند است. اساساً موثرترین شیوه درمانی ( عوارض کم و تاثیرگذاری بالا) از طریق مراجعه به مشاور و شرکت در جلسات مشاوره اختلالات رفتاری میسر می شود. هرچند که این شیوه زمانبر و طولانی تر است. اما اثرگذاری آن نیز بیشتر است. مراجعان باید توجه داشته باشند که یک اختلالات رفتاری به صورت آنی و ناگهانی به وجود نیامده است. اختلالات رفتاری اغلب در طول زمان طولانی به وجود می آیند. پس برای درمان آن باید صبور بود. و برای شرکت در جلسات مشاوره و ارتباط داشتن با مشاور، استمرار و مداومت داشت. تا انشاءالله مشکل اختلالات رفتاری کاملاً برطرف گردد.

مشکلات موجود در مشاوره اختلالات رفتاری حضوری:

خیلی از خانواده ها برای تشخیص بیماری کودک و نوجوان خود لزومی در مراجعه به مراکز مشاوره روانشناسی نمی بینند. و احتمال می دهند که با گذشت زمان رفتارهای کودک و نوجوانشان اصلاح شود. چرا مشاوره حضوری غالباً وقت گیر و زمانبر است. و افراد برای حضور در مرکز مشاوره اختلالات رفتاری ، مخالفت می کنند. از این رو خیلی وقت ها این سهل انگاری ها باعث می شود که فرد در ادامه زندگی با مشکلات اساسی رو به رو شود.

با وجود همه مشکلات ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. که کار مشاوره را خیلی خیلی ساده کرده است. دیگر نیازی به نگرانی های استفاده از مشاوره اختلالات رفتاری حضوری نیست. اخیراً مراکز مشاوره روانشناسی تلفنی زیادی تاسیس شده اند. که برخی از آن ها از جمله مرکز مشاوره صدای رهیاب بخشی را به عنوان مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی راه اندازی کرده است. و شما می توانید با کمک مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی ، با کمترین مشکل، راهکارها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

چرا مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی را توصیه می کنیم؟

شما خانواده های عزیز می توانید برای گام اول در درمان اختلالات رفتاری یا همان شناسایی اختلال، از مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی استفاده کنید. با استفاده از مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی، در کوتاه ترین زمان ممکن، مشاوران اختلالات رفتاری در دسترس هستند. و شما خانواده های عزیز می توانید از مشاوران ما در زمینه های مختلف روانشناسی استفاده کنید. مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید در هر ساعت از شبانه روز، با مشاورن روانشناسی در تماس باشید. و نگران اتلاف وقت و هزینه اضافی موجود در مشاوره اختلالات رفتاری حضوری نباشید.

در مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی شما قادر خواهید بود مشکلاتتان را مطرح کرده و راهکارهای لازم را دریافت نمایید. چه بسا از طریق مشاوره تلفنی شما متوجه مشکل خود بشوید و به راحتی آن را درمان کنید. و نیازی به مشاوره اختلالات رفتاری حضوری نباشد. بنابراین مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی میتواند یک راهکار ارزان و ساده برای تشخیص اختلالات رفتاری باشد.

علاوه بر این با استفاده از مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. در مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی شما می توانید با هزینه های پایین تر، مشاوره ای با کیفیت مشابه مشاوره اختلالات رفتاری حضوری دریافت نمایید. با توجه به اینکه در خیلی از شهرها و روستاها مراکز مشاوره اختلالات رفتاری وجود ندارد، در مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی این مشکل حل شده است. و شما می توانید از سراسر ایران، از خدمات مشاوره استفاده نمایید.

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی، یک راه آسان و سریع جهت پیشگیری و حل مشکلات اختلالات رفتاری

خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدمات جدید مخابرات هستند. که در مدتی کوتاه جای خود را در میان خدمات مشاوره باز نموده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از خدمات مشاوره تلفنی باعث شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی - با استقبال خوبی مواجه شوند.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی

در کادر مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی استفاده می شود. اکثر مشاوران مرکز مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. که در حوزه های مختلف مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی تخصص دارند. و شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره ختلالات رفتاری تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

این مرکز همچنین با اساتید دانشگاه های بقیه الله، شهید بهشتی و برخی دیگر از دانشگاه های برجسته در ارتباط است. و از مشاوران زبده دانشگاه نیز در کادر مشاوران حضوری خود استفاده می کند.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است با پایین نگه داشتن هزینه های تماس، باری از دوش خانواده بردارد. تا آن ها با دغدغه مالی کمتری به دنبال درمان و مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی خود و عزیزانشان باشند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما خانواده های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس جهت مشاوره روانشناسی نسبت به سایر مراکز مشاوره تلفنی در حدود 30 درصد کمتر است.

جهت استفاده از خدمات مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

هموطنان عزیز می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب در ساعات مختلف شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرند. جهت تماس با مرکز مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب تنها به یک خط ثابت تلفن نیاز دارید. برای تماس با ما تنها کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در حوزه مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی در زمینه های زیر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

خدمات مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب - بخش اول

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و کودک

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع بیش فعالی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلال در روابط اجتماعی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلال هیجانی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات پرخاشگری

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلال دروغ گفتن

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اضطراب

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع استرس

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و اختلالات یادگیری

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و اختلالات ارتباطی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و اعتیاد

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و اختلالات شخصیتی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع رفتارهای افراطی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع تعصب و تحجر

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع افسردگی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلال ناسازگاری

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات روانی

خدمات مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب - بخش دوم

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و بی قانونی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع  اختلالات رفتاری و تقلب

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و نابه هنجاری های فردی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و مشکلات جنسی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و فحشا

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و روابط جنسی پر خظر

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و دزدی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و آزار جنسی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و آزار جسمی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و تجاوز جنسی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع پارانوئید (اختلال شخصیت بدبین)

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و دعوای خانوادگی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و کنترل خشم

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع بیماری های روانی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و شیزوفرنی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و اسکیزوفرنی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و اصلاح کودکان بیش فعال

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری و مدیریت خشم


مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران اختلال شخصیت ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت
۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره مهارت های زندگی تلفنی

مشاوره دانستنی های روانشناسی تلفنی

مشاوره روان تحلیلی تلفنی

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی

مشاوره اختلال روانی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی

مشاوره اختلالات یادگیری تلفنی

مشاوره اختلالات جسمی تلفنی

مشاوره استرس تلفنی

مشاوره افسردگی تلفنی

مشاوره اعتیاد تلفنی

مشاوره وسواس تلفنی

مشاوره ترس تلفنی

مشاوره انزوا تلفنی

مشاوره خشم تلفنی

مشاوره کاریزما و مدیریت تلفنی

مشاوره نوروفیدبک تلفنی

مشاوره بیوفیدبک تلفنی

مشاوره حریم خصوصی تلفنی


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف روانشناسی و اختلالات رفتاری استفاده کنید.


مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست  برای مشاوره اختلال شخصیت تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست  تلفن مرکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی - خدمات مرکز مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال اینجا کلیک نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی
×

دوره آموزش فن بیان و سخنوری

جزئیات دوره سخنوری