مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(26 رای)

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی از جمله خدماتی می باشد که مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب ارائه می دهد. در کنار مشاوره اختلال شخصیت تلفنی، مرکز مشاوره صدای رهیاب در زمینه های مشاوره زندگی مشترک تلفنی ، مشاوره طلاق تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت همسر و … نیز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هم میهنان عزیز می باشد.

آيا تا به حال کسي را ديده‌ايد که در برابر يک انتقاد ساده، واکنش خشمگينانه شديدي داشته باشد؟ آيا از خود پرسيده‌ايد که: چرا بعضي از افراد انواع "خال کوبي" را روي پوست خود دارند؟ چرا بعضي از افراد براي خود، خانواده و... برنامه ريزي سختگيرانه دارند، به صورتي که در شرايط بحراني هم حاضر به تغيير آن نيستند؟

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اختلال شخصیت چیست؟

در فرهنگ فارسی عمید اختلال به معنای تباه شدن و درهم‌و‌برهم شدن کار است. یعنی به‌هم‌خوردگی؛ آشفتگی؛ نابسامانی؛ بی‌سروسامانی. با توجه به این تعریف می توان اختلالات شخصیت را چنین تعریف کرد: اختلالات شخصیت به مجموعه اختلال‌های روانشناختی گفته می شود که ویژگی اصلی آنها بروز رفتارهای خشک و غیرقابل انعطاف در فرد است. از آنجا که این رفتارهای خشک مانع سازگاری افراد با ضرورت های زندگی روزانه می‌شود. و در روابط افراد اختلال ایجاد می کنند، آسیب رسان هستند. و باید درمان شوند.

چهار ویژگی یک اختلال شخصیت

اختلال شخصیت مانند هر نوع اختلال دیگری چند خصیصه و ویژگی مشترک دارد. ویژگی های کلی هر نوع اختلالی عبارتند از:

۱- ایجاد پریشانی: اختلال شخصیت باعث می شود فرد به لحاظ هیجانی یا جسمانی، به شکلی مستمر و متداول عذاب بکشد. و پریشان حال دیده شود.

۲- ایجاد اختلال در زندگی: کم شدن توانایی فرد در انجام امور روزمره. به گونه ای که فرد قادر نیست کارهایش را به شکلی مطلوب انجام دهد.

۳- آسیب زا و خطرناک بودن: یک اختلال شخصیت باعث می شود، فرد خود و دیگران را به مخاطره بیاندازد. یا به خود و دیگران آسیب برساند.

۴- عدم مقبولیت اجتماعی: یک اختلال (شخصیتی، روانی یا رفتاری و...) اساساً به لحاظ اجتماعی و فرهنگی مقبولیت ندارد.

مشاوره اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت,مشاوره تلفنی اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیت تلفنی,مشاوره اختلال رفتاری,اختلال رفتاری,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

اختلال شخصیت چه زمانی به وجود می آید؟

یکی از سوالاتی که برای افراد مبتلا به اختلال شخصیت و خانواده های آن ها به وجود می آید این است که آیا اختلال شخصیت ارثی است؟ اختلال شخصیت چرا؟ چه موقع؟ و چگونه به وجود می آید؟

مطالعات روانشناسی نشان می دهد که در اغلب موارد، اختلال شخصیت در دوران بلوغ و نوجوانی شکل می گیرد. در صورتی که اختلال شخصیت در دوران نوجوانی و جوانی درمان نشود، در طول زمان، پایدار می شود. و نهایتاً منجر به آسیب دیدگی روحی و روانی فرد می شود. با توجه به این که اختلالات شخصیت از جمله اختلالات مزمن و جدی به شمار می آیند، اگر به خوبی درمان نشوند، می توانند کاملاً زندگی فرد را مختل کرده. و او در ارتباطات اجتماعی و خانوادگی و فردی با مشکلات جدی رو به رو کند.

در افراد مبتلا به اختلال شخصیت، صفات شخصیتی ناسازگار به قدری ژرف و عمیق شکل گرفته اند که در برابر هرگونه تغییر مقاومت می کنند. و اعتقاد دارند که دیگران باید تغییر کنند. نه آنها. دیگران باید با آن ها انطباق و تطابق پیدا کنند. همین موضوع باعث می شود که دنیا برای آنها زجر آور شود. چرا که تقریباً همه را مخالف خود می بینند.

اختلال شخصیت چگونه به وجود می آید؟

برای ریشه های اختلال شخصیت، ریشه ها و علت های متعددی بیان شده است. و از این علل اختلال شخصیت، هنوز هم در میان روانشناسان محل بحث و اختلاف نظر است. برخی روانشناسان بر این باورند که اختلال شخصیت به خاطر تجربیات اولیه‌ای که مانع رشد عادی الگوهای فکری و رفتاری شده‌اند به وجود می‌آیند. برخی دیگر از پژوهشگران روانشناسی معتقدند که تأثیرات بیولوژیکی یا ژنتیکی ریشه پیدایش اختلالات شخصیت هستند. با این حال احتمالاً ریشه های پدید آمدن اختلال شخصیت را در ترکیبی از عوامل ژنتیکی و متغیرهای محیطی جستجو کرد.

نشانه های افراد مبتلا به اختلال شخصیت کدامند؟

نشانه های اختلال شخصیت را در واقع بایستی در همان ویژگی های اختلال شخصیت جستجو کرد. اختلال شخصیت معمولاً فرد را در برقراری ارتباط با دیگران با مشکل مواجه می کند. معمولاً رفتارهای آسیب زا یا مختل کننده، مستمر و مداوم هستند. و زندگی فرد مبتلا به را مختل می کند. نهایتاً هم باید به این نکته اشاره کرده که رفتارها و کارهای فرد مبتلا به اختلال شخصیت از نظر اجتماع و جامعه مورد قبول نیست. و غیر عادی به نظر می رسد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

چرا باید مشاوره اختلال شخصیت را جدی گرفت؟

معمولا مشکلات اختلال شخصیت در شرایط بحرانی روحی و جسمی اتفاق می افتد. از این غالباً شروع اختلال شخصیت را باید در کودکی و نوجوانی جستجو کرد. خصوصاً دوران نوجوانی که با بلوغ و تحولات جسمی، جنسی و هورمونی مواجه است. فرد نوجوان در دوران بلوغ یکی از بحرانی ترین شرایط را دارد. که تاثیرات محیطی به شدت او را تحت تاثیر قرار می دهند. از این رو گام اول شناسایی وجود اختلال شخصیت است. و شناسایی آن از طریق مشاوره اختلال شخصیت ممکن می شود.

اگر فرد مبتلا به اختلال شخصیت در همان ابتدا شناسایی شود، از طریق تغذیه، مشاوره روانشناسی و مشاوره اختلال شخصیت، قابل درمان است. چرا که رفتارها هنوز در فرد نهادینه و ریشه دار نشده اند. و می توان به راحتی رفتارها و عملکرد فرد را تغییر داد. و اصلاح و درمان نمود. لذا مشاوره نوجوان برای افرادی که کمی در ایجاد روابط اجتماعی، دچار افراط یا تفریط هستند، می تواند کارساز باشد.

مشاوره اختلال شخصیت موثرترین راه حل برای درمان اختلال شخصیت

از سوی دیگر مشاوره اختلال شخصیت کمک می کند تا بتوان فرد را تا حد زیادی بدون دارو درمان نمود. اختلال شخصیت در اکثر موارد از طریق مشاوره درمان می شود. درمان اختلال شخصیت جز از طریق مشاوره و اصلاح الگوهای رفتاری امکان پذیر نیست. چرا که داروها اساساً یک گزینه تکمیلی هستند. و صِرف مصرف دارو نمی تواند درمان قطعی را به دنبال داشته باشد.

علاوه بر این افراد مبتلا به اختلال شخصیت، بسیار بیشتر از سایر افراد، دچار، اختلالات یادگیری، افت تحصیلی، اعتیاد ، بیماری های روانی و... می شوند. لذا با یک مشاوره اختلال شخصیت ساده می توان جلوی خیلی از اتفاقات ناگوار بعدی را گرفت.

خانواده درمانی,روش درمان روانشناسی,درمان روانشناسی,روش درمان شناختی,مرکز مشاوره,مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت,مشاوره تلفنی اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیت تلفنی,مشاوره اختلال رفتاری,اختلال رفتاری,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

نقش مشاوره اختلال شخصیت در درمان این بیماری چه قدر است؟

در درمان اختلال شخصیت ایجاد ارتباط موثر بین مشاور و بیمار بسیار ضروری است. از جمله موثرترین شیوه های درمان اختلال شخصیت، 1- خانواده درمانی و درمان روانشناختی و 2- درمان دارویی است. (پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با روش های درمان در روانشناسی به مقاله روش های درمان روانشناسی مراجعه کنید. )

همان طور که مشاهده می شود درمان اختلال شخصیت، چه از نظر شناسایی و چه روند درمانی، به مشاوره روانشناسی نیازمند است. اساساً موثرترین شیوه درمانی ( عوارض کم و تاثیرگذاری بالا) از طریق مراجعه به مشاور و شرکت در جلسات مشاوره اختلال شخصیت است. هرچند که این شیوه زمانبر و طولانی تر است. اما اثرگذاری آن نیز بیشتر است. مراجعان باید توجه داشته باشند که یک اختلال شخصیتی به صورت آنی و ناگهانی به وجود نیامده است. اختلال شخصیتی غالبا در طول زمان و طی سالیان به وجود می آید. پس برای درمان آن هم باید صبور بود. و بایستی از طریق استمرار و مداومت آن را درمان نمود.

مشکلی که در مشاوره اختلال شخصیت حضوری وجود دارد!!

خیلی از خانواده ها برای تشخیص بیماری کودک و نوجوان خود حاضر نیستند به مراکز مشاوره روانشناسی مراجعه کنند. و احتمال می دهند که با گذشت زمان رفتارهای کودک و نوجوانشان بهبود می یابد. مشاوره حضوری غالباً وقت گیر و زمانبر است. و افراد برای حضور در مرکز مشاوره اختلال شخصیت، واکنش منفی از خود نشان می دهند. علاوه براین در اولین جلسه مشاوره اختلال شخصیت، فرد خیلی از رفتارهای خود را سانسور می کند. لذا جلسات مشاوره حضوری در همان گام اول چندان موثر نیستند.

ما به شما این نوید را می دهیم که این مشکل مراکز مشاوره اختلال شخصیت حضوری حل شده است. اخیراً مراکز مشاوره روانشناسی تلفنی زیادی تاسیس شده اند. که برخی از آن ها از جمله مرکز مشاوره صدای رهیاب بخشی را به عنوان مشاوره اختلال شخصیت تلفنی راه اندازی کرده است. و شما می توانید با کمک مشاوره اختلال شخصیت تلفنی ، با کمترین مشکل، راهکارها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

چرا مشاوره اختلال شخصیت تلفنی را توصیه می کنیم؟

شما خانواده های عزیز می توانید برای گام اول در درمان اختلال شخصیت که همان، شناسایی اختلال است، از مشاوره اختلال شخصیت تلفنی استفاده کنید. با استفاده از مشاوره اختلال شخصیت تلفنی، در کوتاه ترین زمان ممکن، مشاوران اختلال شخصیت در دسترس هستند. و شما خانواده های عزیز قادر خواهید بود از مشاوران ما در زمینه های مختلف روانشناسی استفاده کنید. مشاوره اختلال شخصیت تلفنی این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید در هر ساعت از شبانه روز، با مشاورن روانشناسی در تماس باشید. ضمن اینکه مشاوره اختلال شخصیت تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد.

در مشاوره اختلال شخصیت تلفنی شما قادر خواهید بود مشکلاتتان را مطرح کرده و راهکارهای لازم را دریافت نمایید. چه بسا از طریق مشاوره تلفنی شما متوجه مشکل خود بشوید و به راحتی آن را درمان کنید. و نیازی به مشاوره اختلال شخصیت حضوری نباشد. بنابراین مشاوره اختلال شخصیت تلفنی میتواند یک راهکار ارزان و ساده برای تشخیص اختلال شخصیت باشد.

علاوه بر این با استفاده از مشاوره اختلال شخصیت تلفنی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. در مشاوره اختلال شخصیت تلفنی شما می توانید با هزینه های پایین تر، مشاوره ای با کیفیت مشابه مشاوره اختلال شخصیت حضوری دریافت نمایید. با توجه به اینکه در خیلی از شهرها و روستاها مراکز مشاوره اختلال شخصیت وجود ندارد، در مشاوره اختلال شخصیت تلفنی این مشکل حل شده است. و شما می توانید از سراسر ایران، از خدمات مشاوره استفاده نمایید.

مشاوره اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت,مشاوره تلفنی اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیت تلفنی,مشاوره اختلال رفتاری,اختلال رفتاری,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی، یک راه آسان و سریع جهت پیشگیری و حل مشکلات اختلال شخصیت

خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدمات جدید مخابرات هستند. که در مدتی کوتاه جای خود را در میان خدمات مشاوره باز نموده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از خدمات مشاوره تلفنی باعث شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره اختلال شخصیت تلفنی - با استقبال خوبی مواجه شوند.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی

در کادر مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره اختلال شخصیت تلفنی استفاده می شود. اکثر مشاوران مرکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. که در حوزه های مختلف مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی تخصص دارند. و شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره ختلال شخصیت تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است با پایین نگه داشتن هزینه های تماس، باری از دوش خانواده بردارد. تا آن ها با دغدغه مالی کمتری به دنبال درمان و مشاوره ختلال شخصیت تلفنی خود و عزیزانشان باشند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما خانواده های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس جهت مشاوره روانشناسی بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی در حدود 30 درصد کمتر از سایر مراکز مشاوره تلفنی می باشد.

جهت استفاده از خدمات مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

هموطنان عزیز می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب در ساعات مختلف شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرند. جهت تماس با مرکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب فقط به یک خط ثابت تلفن نیاز دارید. برای تماس با ما تنها کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در حوزه مشاوره اختلال شخصیت تلفنی در زمینه های زیر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

خدمات مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب - بخش اول

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلالات رفتاری

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلال حسادت

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلال در روابط اجتماعی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلال هیجانی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلالات احساساتی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلال دمدمی بودن

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع پریشانی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع عصبانیت

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع انزوا

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع کم رویی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اضطراب

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع استرس

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع رفتارهای افراطی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع تعصب و تحجر

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع افسردگی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلال ناسازگاری

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی با موضوع اختلالات روانی

خدمات مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب - بخش دوم

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال شخصیت افسرده یا افسردگی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلالات شخصیت مرزی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلالات دو قطبی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع منفعل - مهاجم ( پرخاشگری منفعلانه )

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال شخصیت وسواس جبری

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال وابستگی (اختلال شخصیت وابسته)

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال خود شیفتگی (نارسیستیک)

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال شخصیت نمایشی (هیستریک)

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال شخصیت ضداجتماعی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلالات نامتعارف

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع پارانوئید (اختلال شخصیت بدبین)

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اسکیزوئید (اختلال شخصیت منزوی)

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اسکیزوتایپال

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع بیماری های روانی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع شیزوفرنی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اسکیزوفرنی

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال شخصیت دوری گزین (اجتنابی)

مشاوره اختلالات شخصیتی تلفنی با موضوع اختلال شخصیت وابسته

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران اختلال شخصیت ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت
۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره مهارت های زندگی تلفنی

مشاوره دانستنی های روانشناسی تلفنی

مشاوره روان تحلیلی تلفنی

مشاوره اختلال شخصیت تلفنی

مشاوره اختلالات یادگیری تلفنی

مشاوره اختلالات جسمی و معلولیت تلفنی

مشاوره استرس تلفنی

مشاوره افسردگی تلفنی

مشاوره اعتیاد تلفنی

مشاوره وسواس تلفنی

مشاوره ترس و کابوس تلفنی

مشاوره انزوا و تنهایی تلفنی

مشاوره خشم و پرخاشگری تلفنی

مشاوره کاریزما و مدیریت تلفنی

مشاوره نوروفیدبک و بیوفیدبک تلفنی

مشاوره حریم خصوصی تلفنی


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف روانشناسی و اختلال شخصیت استفاده کنید.


مشاوره اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت,مشاوره تلفنی اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیت تلفنی,مشاوره اختلال رفتاری,اختلال رفتاری,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  برای مشاوره اختلال شخصیت تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت,مشاوره تلفنی اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیت تلفنی,مشاوره اختلال رفتاری,اختلال رفتاری,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  تلفن مرکز مشاوره اختلال شخصیت تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت,مشاوره تلفنی اختلال شخصیت,مشاوره اختلال شخصیت تلفنی,مشاوره اختلال رفتاری,اختلال رفتاری,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره اختلال شخصیت تلفنی - خدمات مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: