خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در نظر دارد، با معرفی مطالب مفید و کاربردی در زمینه‌های مشاوره افسردگی تلفنی ، مشاوره جنسی تلفنی ، مشاوره زناشویی تلفنی ، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره خیانت و … در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

اهمیت افسردگی

به گزارش مهر طبق اعلام مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت در فروردین 96 طبق آمار مشاوران روانشناسی 12.5 درصد از جمعیت 15 تا 64 سال ایران دچار افسردگی است. همچنین طبق آمار روانشناسان افسردگی رو به افزایش است و می تواند به یکی از مشکلات روانشناسی مهم کشور تبدیل شود. طبق نظر مشاوران روانشناس، افسردگی می تواند به صورت مقطعی و یا مزمن (تکرار شونده) باشد.

افسردگی مقطعی می تواند در یک مقطع خاص و به دلایلی چون آسیب های روحی ناشی از از دست دادن عزیزان و یا شکست های عشقی و یا کاری و ... پدید بیاید. براساس تجربه روانشناسان، افسردگی مزمن می تواند ناشی از سبک زندگی نامناسب، شرایط محیطی نامناسب، عادات غذایی نامناسب و ... رخ دهد. با توجه به اهمیت این مشکل روانشناسی، بهتر است. که از نشانه های افسردگی آگاهی پیدا کنیم تا در صورتی که دچار افسردگی شدیم، به مشاوران روانشناس رجوع کنیم و قبل از وخیم شدن وضعیت روانی، آن را درمان کنیم تا بتوانیم زندگی پرنشاط تر و موفق تری داشته باشیم. مشاوره تلفنی صدای رهیاب با کادری مجرب و متخصص از مشاوران روانشناسی آمادگی ارائه خدمات روانشناسی به هموطنان عزیز است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

افسردگی چه علائم دارد؟

افسردگی نیز مانند بسیاری از بیماری های جسمی و روانی علائم زیادی دارد که آگاهی از آن می تواند در پیشگیری از حاد شدن آن و درمان سریع و به موقع آن مؤثر باشد. به همین دلیل مشاوران روانشناسی توصیه می کنند که از این علائم آگاهی داشته باشیم تا در صورت ابتلا به آن، به مشاوران روانشناس مراجعه کنیم. علائم مهم افسردگی عبارتند از:

تغییرات خواب

تجربه مشاوران روانشناس نشان می دهد که بسیاری از افرادی که دچار افسردگی می شوند، دچار تغییرات در خواب می شوند. این کمبود خواب می تواند به صورت بی خوابی و یا پرخوابی بیش از حد باشد. صبح خیلی زود بیدار شدن از علائم افراد دارای افسردگی حاد است. توصیه مشاوران روانشناس این است که توجه داشته باشید که افرادی که زود از خواب بیدار می شوند لزوماً افسرده نیستند. و به همین دلیل باید به علائم دیگر افسردگی نیز توجه داشته باشیم.

تغییرات اشتها

مطالعات روانشناسی نشان داده است که گاهی اوقات افراد افسرده در قالب مکانیزم مقابله عادت غذایی خود را تغییر می دهند و دچار کم خوری یا پر خوری می شوند.

عدم تمرکز

طبق مطالعات روانشناسی افرادی که دارای افسردگی حاد می شوند، تمرکز خود در دنبال کردن موضوعی کتابی که مطالعه می کنند. روزنامه ای که می خوانند و یا سریالی که نگاه می کنند، از دست می دهند. همچنین تجربه مشاوران روانشناس نشان داده است. که افراد دارای افسردگی حاد در تصمیم گیری ها و حتی بعضاً تصمیم های پیش پا افتاده خود نیز دچار مشکل می شوند.

کم شدن انرژی

براساس مطالعات روانشناسی انجام شده، افراد افسرده احساس خستگی می کنند و به هر میزان که مقدار افسردگی حادتر باشد، احساس خستگی بیشتر می شود. و بعضاً به میزانی می رسد که حتی فرد افسرده به دلیل کمبود انرژی از عهده کارهای روزمره خود نیز بر نمی آید. همچنین طبق تجربه مشاوره های روانشناسی خستگی، تنها خستگی جسمی نیست. و افراد دارای افسردگی در فکر کردن نیز کند می شوند و به سختی مسائل مختلف درک و هضم می کنند.

بی علاقگی

تجربه روانشناسان نشان داده است که افراد دچار افسردگی، ممکن است علاقه به انجام کارهای روزمره را از دست بدهند. و حتی از تجربه های لذت بخش و شادی آور احساس لذت نکنند و علاقه خود را نسبت به کارهای مورد علاقه گذشته از دست بدهند. و بی اشتهایی و کاهش میل جنسی نیز از مواردی از این دست است. طبق گزارش روانشناسان چنانچه بی علاقگی افراد افسرده حاد شود، ممکن است منجر به بی علاقگی کلی نسبت به زندگی و انجام کارهای خطرناک چون خودکشی شود.

کمبود اعتماد به نفس

طبق نظر مشاوران روانشناس، افراد مبتلا به افسردگی مدام به فکر ناکامی ها و شکست های خود هستند. و بیشتر نقاط تاریک زندگی خود را در نظر می گیرند و به همین دلیل احساس درماندگی و ضعف شدید می کنند. براساس گزارش های مشاوران روانشناسی افراد دچار افسردگی مدام جمله هایی مانند «من یک بازنده ام.» و «من هیچ کاری نمی تونم درست انجام بدم.» و «دنیا جای خیلی ترسناکیه.» را در ذهن خود تکرار می کنند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

ناامیدی

تجربه مشاوران روانشناسی نشان داده است که افراد دارای افسردگی احساس می کنند. که هیچ راه حلی برای خروج از مشکلات و وضع موجود وجود ندارد. این حس ناامیدی ناشی از افسردگی بسیار خطرناک است. و می تواند عواقب خطرناکی چون خودکشی داشته باشد و به همین دلیل باید علائم افسردگی را جدی بگیریم.

در چه زمینه هایی می توان از مشاوره تلفنی افسردگی استفاده کرد؟

همان طور که گفتیم افسردگی می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد و عوامل گوناگونی در ایجاد افسردگی نقش دارند. برخی از این عوامل عبارتند از:

ضربه روحی

ضربه روحی یا تروما در سنین پایین و کودکی می تواند اثرات درازمدت در واکنش های مغزی داشته باشد. این اثرات می تواند واکنش ها به استرس و ترس را تغییر دهد و در مواقع فشار روحی مشکلات فرد را حادتر کند. افرادی که در کودکی ضربات روحی مثل از دست دادن عزیزان و یا ترس شدید و ... را تجربه کرده اند بسیار در معرض افسردگی هستند. به همین دلیل توصیه می شود که افرادی که ضربه روحی خورده اند حتماً به مشاوران روانشناس مراجعه کنند تا از عواقب آن جلوگیری شود.

ژنتیک

به طور معمول برخی از افراد به دلایل ارثی و شرایط اقلیمی استعداد افسردگی دارند. پیشنهاد روانشناسان این است که در صورتی که در نزدیکان سابقه افسردگی وجود دارد حتماً به مشاوران روانشناس مراجعه کنید. و وضعیت خود را بررسی کنید تا بتوانید زندگی آرام تر و شادتری برای خود و اطرافیان ایجاد کنید. توجه داشته باشید که تجربه روانشناسان نشان داده است. که علائم افسردگی در افرادی که استعداد ژنتیکی افسردگی را دارند، در سنین پایین تری ظاهر می شود.

شرایط زندگی

شرایط مختلفی چون موقعیت مالی، شرایط محل زندگی و مشکلات خانوادگی می تواند منجر به افسردگی افراد شود. در این موارد با مراجعه به مشاوران روانشناس می توان با مشاوره هایی چون اصلاح سبک زندگی.، اصلاح خصوصیات رفتاری، تغییر دادگاه به زندگی و ... وضعیت موجود را به وضعیت بهتری برای زندگی تبدیل کرد.

عادت های نامناسب غذایی

در بسیاری از مواقع این امکان وجود دارد. که افسردگی ایجاد شده در افراد به دلیل عادت های غذایی نامناسب باشد. در این موارد برای اصلاح عادت های غذایی می توان به برخی مشاوران روانشناس آگاه در این موضوع و یا پزشکان تغذیه و طب سنتی مراجعه کرد. با دریافت برنامه های غذایی مناسب، می توان افسردگی را درمان و یا از ابتلا به آن پیشگیری کرد.

 

چرا مشاوره افسردگی تلفنی را توصیه می کنیم؟

معمولاً هزینه شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی یا حتی کارگاه های مشاوره افسردگی بالاست. و بسیاری از افراد توان شرکت در آن ها را ندارند. علاوه بر این بسیاری از افراد افسرده حاضر رفتن به مراکز مشاوره روانشناسی نیستند. همچنین این افراد به دلیل احساس خستگی ، بی علاقگی و کم انرژی بودن کمتر مجاب می شوند. که به مشاوره روانشناس مراجعه کنند. برخی هم ممکن است نداشتن وقت و درگیری های کاری را دستاویزی برای عدم مراجعه به مشاور روانشناسی عنوان کنند.

بهترین جایگزین مشاوره حضوری

اما لازم نیست نگران باشید. مشاوره افسردگی برای همه افراد هم ممکن و هم در دسترس شده است. شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره افسردگی تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب سوالات خود را در زمینه های مختلف روانشناسی و افسردگی به راحتی مطرح کنید. و بدون خجالت و تعارف، به صورت کاملاً مستقیم و جدی مشکلات خود را در زمینه افسردگی با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی در میان بگذارید. مزیت دیگر مشاوره افسردگی تلفنی نسبت به مشاوره افسردگی حضوری این است که شما در هر زمان از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید، سوالات، مشکلات و دغدغه های خود را با مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی در میان بگذارید. و از راهکارها و مشاوره های مشاوران صدای رهیاب استفاده نمایید.

علاوه براین، هزینه مشاوره افسردگی تلفنی معمولاً کمتر از جلسات مشاوره افسردگی حضوری می شود. در صورتی که شما مدت زمان تماس و سوالات خود را مدیریت کنید، می توانید هزینه مشاوره افسردگی تلفنی را کاهش داده و به صورت هدفمند از خدمات مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مزیت مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره افسردگی تلفنی

مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در حوزه مشاوره افسردگی و روانشناسی استفاده می نماید. اغلب مشاوران مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از گروه مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی تشکیل می دهند. که در حوزه مشاوره روانشناسی و مشاوره افسردگی، متخصص هستند. و شما می توانید با خیال آسوده از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره افسردگی تلفنی مشورت بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه مشاوره تلفنی، پایین باشد. تا هم وطنان عزیز بتوانند با دغدغه کمتری مشکلات خانوادگی و روانشناسی خود را مرتفع سازند. از این رو مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره تلفنی افسردگی، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و به صورت میانگین 30 درصد کمتر از مراکز مشاوره تلفنی دیگر است.

برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

اگر می خواهید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید، کافی است به یک خط ثابت تلفن دسترسی داشته باشید. مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب آماده اند در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل پاسخگویی مشکلات و مسائل روانشناسی و افسردگی شما باشند. برای تماس با مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت بگیرید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره افسردگی تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید.

خدمات مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب

 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره کودکان و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره نوجوان و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره مردان و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره زنان و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره سالخوردگان و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره ضربات روحی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره اصلاح سبک زندگی و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره اصلاح دیدگاه به زندگی و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره اصلاح عادت های رفتاری و اخلاقی و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره نوروفیدبک و بیوفیدبک و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره ترک اعتیاد و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره شکست عشقی و افسردگی
 • مشاوره تلفنی افسردگی با موضوع مشاوره از دست دادن عزیزان و افسردگی

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره روانشناسی تلفنی

 • مشاوره مهارت های زندگی تلفنی
 • مشاوره دانستنی های روانشناسی تلفنی
 • مشاوره روان تحلیلی تلفنی
 • مشاوره اختلالات شخصیت تلفنی
 • مشاوره اختلالات یادگیری تلفنی
 • مشاوره اختلالات جسمی و معلولیت تلفنی
 • مشاوره استرس و اضطراب تلفنی
 • مشاوره افسردگی تلفنی
 • مشاوره اعتیاد تلفنی
 • مشاوره وسواس تلفنی
 • مشاوره ترس و کابوس تلفنی
 • مشاوره انزوا و تنهایی تلفنی
 • مشاوره خشم و پرخاشگری تلفنی
 • مشاوره کاریزما و مدیریت تلفنی
 • مشاوره نوروفیدبک و بیوفیدبک تلفنی
 • مشاوره حریم خصوصی تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران افسردگی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف روانشناسی و افسردگی استفاده کنید.


مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره بلوغ جنسی,مشاوره بلوغ و مشکلات جنسی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  برای مشاوره افسردگی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  تلفن مرکز مشاوره افسردگی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره افسردگی تلفنی - مشاوره روانشناسی» می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

پاسخگویی از ساعت 8 صبح الی 8 شب حتی ایام تعطیل

به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال لطفا مجددا تلاش فرمایید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2