مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

برگزاری کنکور سراسری در ایران از سال ۱۳۴۸ آغاز شد که ۴۷٬۷۰۳ نفر داوطلب در آن شرکت کردند. در طول این سالیان با توجه به تجربه های بدست آمده و شرایط حاکم امروز در کشور، قوانین خاصی برای مدیریت کنکور سراسری تصویب شده است. داوطبان برای شرکت در کنکور سراسری نیاز به اطلاع دقیق از این شرایط و قوانین دارند. بنابراین مشاوره تحصیلی کنکور برای اطلاع از تمام جوانب کنکور زبان امری لازم به نظر می رسد.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی برای کنکور شامل مشاوره ثبت نام کنکور، مشاوره برنامه ریزی کنکور، مشاوره انتخاب رشته کنکور، مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور، مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و در نهایت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه می باشد. برای اطلاع دقیق از موارد بالا، مرکز مشاوره صدای رهیاب با استفاده از مشاوران مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور زبان، مشاوره ثبت نام کنکور زبان، مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان و مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان، آماده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز می باشد. برای تماس با مشاوران تحصیلی ما کافیست از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس حاصل فرمایید. این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است.

کنکور زبان,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان,انتخاب رشته کنکور زبان

مشاوره تحصیلی کنکور زبان

در کنکور سراسری، دو گروه زبان خارجی و هنر به عنوان گروه های شناور می باشند. یعنی داوطلبانی که در زیر گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت می کنند، می توانند در کنکور زبان یا کنکور هنر و یا هر دو شرکت کنند. بر اساس آمار منتشر شده از سازمان سنجش و آموزش کشور، تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 96، 929 هزار و 791 نفر بوده است وکه از این تعداد، 111 هزار و 948 نفر از گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی، و 6454 نفر نیز فقط در کنکور زبان شرکت کرده اند.

شرایط عمومی ثبت نام کنکور زبان

 • شرکت کننده نباید هیچ گونه سابقه عنادی با جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.
 • داوطلبان می بایست به دین اسلام و یا یکی از ادیان الهی که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نام برده شده، اعتقاد داشته باشند.
 • شرکت کنندگان نباید هیچ نوع اعتیادی به مواد مخدر داشته باشند.
 • با توجه به رشته درخواستی، داوطلب باید از سلامت جسمانی برخوردار باشد.
 • تمامی شرکت کنندگانی که از سال 64 تا به حال 2 بار در کنکور سراسری، در سال های مختلف حضور داشته اند و در دانشگاه های روزانه قبول شده اند، حق شرکت در کنکور سراسری سال 97 را ندارند.
 • کلیه داوطلبانی که در حال حاضر در دوره روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشند، در صورتی می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت کنند که تا تاریخ 30 بهمن سال 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهند.

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور زبان

ثبت نام کنکور زبان همزمان با دیگر گروه های آزمایشی از تاریخ يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ الی يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. بهتر است در زمان تعیین شده، در کنکور زبان ثبت نام کنید، تا از بروز مشکلات مربوط به عدم ثبت نام کنکور زبان جلوگیری کنید. کنکور سراسری 97 در روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و 8 تیر ماه سال 97 برگزار خواهد شد.

کنکور زبان,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان,انتخاب رشته کنکور زبان

برنامه ریزی کنکور زبان

بعد از ثبت نام کنکور زبان، برنامه ریزی کنکور زبان امری حیاتی است. همچون دیگر مسائل مهم زندگی، برنامه ریزی کنکور زبان نیز اگر خوب انجام شود، می تواند منجر به قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه شرکت کنندگان کنکور زبان شود. اما این مهم زمانی رخ می دهد که برنامه ریزی کنکور زبان به صورت دقیق، قابل فهم، ساده و توسط مشاوران باتجربه در زمینه برنامه ریزی کنکور زبان انجام شود. مشاوره صدای رهیاب این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که تنها با یک تماس تلفنی از یک مشاوره حرفه ای و موثر برای برنامه ریزی کنکور زبان بهره مند شوند. برای این منظور کافیست از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره، با شماره تلفن 9099075226 تماس حاصل فرمایید. امکان برقراری تماس با این خط از تمام نقاط کشور وجود دارد.

انتخاب رشته کنکور زبان

پس از ثبت نام و برنامه ریزی کنکور زبان، مرحله مهم دیگر فرایند انتخاب رشته کنکور زبان است. این فرایند با توجه به علایق و ظرفیت های پذیرش دانشگاه ها، هر سال دست خوش تغییر شده و لذا مشاوره تحصیلی در زمینه انتخاب رشته کنکور، برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد غلاقه بسیار مهم خواهد بود.

رشته های کنکور زبان زبان شامل موارد زیر است:

 1. رشته آموزش زبان انگليسي كارشناسی كشوري
 2. رشته زبان اسپانيايی كارشناسي كشوري
 3. رشته زبان ايتاليايي كارشناسي كشوري
 4. رشته زبان چيني كارشناسي كشوري
 5. رشته زبان روسي كارشناسي كشوري
 6. رشته زبان و ادبيات اردو كارشناسي كشوري
 7. رشته زبان و ادبيات ارمني كارشناسي كشوري
 8. رشته زبان و ادبيات اسپانيايي كارشناسي كشوري
 9. رشته زبان و ادبيات انگليسي كارشناسي ناحيه اي
 10. رشته زبان و ادبيات آلماني كارشناسي كشوري
 11. رشته زبان و ادبيات تركي استانبولي كارشناسي كشوري
 12. رشته زبان و ادبيات ژاپني كارشناسي كشوري
 13. رشته زبان و ادبيات فرانسه كارشناسي كشوري
 14. رشته مترجمي زبان انگليسي كارشناسي قطبي
 15. رشته مترجمي زبان آلماني كارشناسي كشوري
 16. رشته مترجمي زبان فرانسه كارشناسي كشوري
 17. رشته كارداني آموزش زبان انگليسي کاردانی كشوري
 18. رشته كارداني مترجمي زبان انگليسي کاردانی كشوري

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تحصیلی کنکور زبان - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: