مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی – مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی: همواره شاهد آن هستیم که اغلب دانش‌آموزان و دانشجویان فکر می کنند. برای داشتن مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی ی خوب مهم‌ ترین چيز این است. که کارنامه کنکور انسانی و نمره کنکور انسانی و رتبه‌ کنکور انسانی خوبی دارا باشد. این افراد بيش تر از آن ‌که به فکر خود، اهداف، آينده‌ و زندگی شان باشند. تابع نظر افراد دیگر و اهميتی که جامعه برای رشته ‌های دانشگاهی انسانی مختلف قائل هستند، توجه می ‌نمایند. اما موضوع اصلی برای داشتن يک مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی ی صحيح، درست و موفق اين است. که خود شان و اهداف شان را خوب بشناسند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی آخرین گام بر سر را کنکور انسانی

در حقیقت موضوع اصلي مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی، داوطلب کنکور انسانی می باشد. از این رو هر گونه انتخاب نادرست از جمله مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی نادرست میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.متاسفانه به کرات دیده می شود. که بعضی از افرادی که در رشته های دانشگاه های مختلف پذیرفته می شوند. علاقمند به رشته انتخابی خود نداشتند. و گاها علی رغم تلاش های شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه، ازادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند.

از این رو مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی نقشی مهم در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد. برای این منظور مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با دارا بودن مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی: ویژگی های مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی خوب

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی آخرین قدمی است که دانش آموزان در فرآیند ورود به دانشگاه بر می دارند و زیرا که نتیجه تمام این فرآیند پر تلاش و سخت دانش آموزان به مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی بستگی دارد، از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی مهم ترین قدم نیز همین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی محسوب می ‎شود. به عبارت دیگر یک انتخاب غلط می‌ تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور را بر باد دهد. از طرف دیگر یک مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور انسانی را به رشته‎ای که به آن علاقمند است برساند. که نتیجه این امر رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه می باشد.

مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور انسانی باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور انسانی به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد. اینجاست مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی ارزش خود را نشان می دهد. مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی صدای رهیاب مشاوره ای مجموعه نگر می باشد که به همه جوانب زندگی فردی و اجتماعی و شرایط خانوادگی احاطه کامل دارد.

برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی,ثبت نام کنکور 97,دانشگاه انسانی,داوطلب کنکور سراسری انسانی,داوطلب کنکور انسانی,رشته های دانشگاهی انسانی,رشته انسانی,کنکور 97,کنکور 97 انسانی,کنکور سراسری,کنکور سراسری 97,گروه آزمایشی انسانی,گروه انسانی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی کنکور انسانی,مشاوره تلفنی کنکور انسانی 98,داوطلب کنکور انسانی 98,مشاوره ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور انسانی,مشاوره ثبت نام کنکور انسانی 98,مشاوره کنکور انسانی,معرفی رشته انسانی,معرفی گروه انسانی,انسانی 98

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانیظرفیت دانشگاه ها را دست کم نگیرید

نگاه به آمار و ارقام کنکور سال ۹۶ مشخص می شود که باز هم مانند سال ۹۵ تعداد داوطلبان در رشته انسانی بیش از سایر رشته ها است. براساس آمار تقریبی بیس از ۶۰ درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته انسانی هستند و قریب به اتفاق افراد برای تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این ماراتن علمی شرکت کرده اند. طبیعی است با میزان ظرفیت موجود امکان تحقق هدف تمامی داوطلبان میسر نبوده و تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی متوازن در چنین شرایطی نقش خود را نشان می دهد. که این امر اهمیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی را صد چندان می کند.

آمار کنکور سراسری در سال ۹۶

براساس اعلام سازمان سنجش کشور گروه علوم انسانی با ۲۳۵ هزار و ۴۹۷ نفر در رده دوم میزان ظرفیت پذیرش است و بالاتر از آن گروه ریاضی با ۳۱۰ هزار و ۹۲۵  نفر و پس از آن ظرفیت گروه علوم تجربی با ۱۵۸ هزار و ۵۸۲ نفر در رده بعدی قرار دارد و ظرفیت گروه هنر ۱۹ هزار و ۲۹۲ نفر و گروه زبان های خارجی ۲۳ هزار و ۵۹۶ نفر است. مجموع ظرفیت ۷۴۷ هزار و ۸۹۲ نفر است.

حدود یک پنجم ظرفیت به دوره روزانه اختصاص دارد و ظرفیت دانشگاه پیام نور در مجموع ظرفیت این دوره ۳۸۵ هزار و ۱۷۰ نفر، ظرفیت دوره نوبت دوم (شبانه) ۲۶ هزار و ۷۸۰ نفر، ظرفیت پردیس خودگردان ۳ هزار و ۱۲ نفر و ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ۱۸۰ هزار و ۵۶۰ نفر برآورد شده است.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی: چرا مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی تلفنی؟

همه ساله در زمان با اعلام نتیجه رتبه های کنکور، داوطلبان کنکور انسانی که اغلب انتظار رتبه های حاصل شده را ندارند. مدت زمان اندکی را برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی دارا می باشند. با توجه به مدت زمان اندک، اهمیت امر مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی و اینکه اغلب افراد به مشاوران تحصیلی برای دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی دسترسی ندارند. و همچنین با توجه به زمان بر بودن مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی عملا برای بسیار از افراد دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی حرفه ای غیر ممکن به نظر می رسد. از این رو مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب در جهت رفاه حال داوطلبان عزیز با ارائه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی حرفه ای اقدام به ارائه مشاوره تلفنی انتخاب رشته در زمینه های زیر کرده است.

چرا کنکور انسانی ؟

مشاهده شده است که در این سال ها رشته های انسانی با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است و داوطلبان ورود به رشته های انسانی دانشگاهی مربوط به زیر گروه های انسانی به شدت رشد کرده است. کنکور انسانی راه ورود به دانشگاه در رشته های مهمی همچون: علوم قضایی، حقوق، علوم تربیتی و … می باشد. مهم ترین عاملی که دااوطلبان کنکور را به سمت رشته های انسانی از جمله پزشکی سوق می دهد. آینده شغلی این رشته ها می باشد.

در سال های اخیر، تعداد زیادی از داوطلبان کنکور انسانی ۹۷ که موفق به قبولی در کنکور انسانی ۹۷ نشده اند و یا داوطلبان ورود به دانشگاهی که با درگیر شدن با مسائل کاری و زندگی وقت زیادی برای مرور درس های دوران دبیرستان ندارند. می توانند بدون هیچ آزمونی و حتی بدون ارزیابی معدل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی از طریق پذیرش بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. در واقع بدون شرکت در آزمون کنکور، می توانند ثبت نام دانشگاه بدون آزمون را انجام داده و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ثبت نام کنند. تا از این طریق بتوانند با تحصیل در دانشگاه بدون کنکور انسانی ۹۷ ضمن ارتقا جایگاه اجتماعی خود و خانواده شان، از امکان فرصت شغلی مناسب در جامعه در برخوردار شوند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی: رشته های پر طرفدار کنکور انسانی

رشته های پر طرفدار از نظر همه داوطلبان کنکور و مشاوره ارائه دهنده مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی شامل رشته دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری و تکنسین سلامت دهان می باشد. به دلیل علاقه شدید داوطلبان کنکور انسانی به این رشته ها توفیق تحصیل فقط نصیب کسانی می شود. که تمام تلاش خود را برای کنکور انسانی کرده باشند. البته باید گفت تمام تلاش خود را در مسیر درستی داشته باشند. که این مسیر برای هر فرد با توجه به تیپ شخصیتی متفاوت است.

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری صدای رهیاب تنها مرکز مشاوره تحصیلی می باشد. که مشاوره کنکور سراسری از شیوه های مدرنی همچون ارائه برنامه ریزی کنکور انسانی بر اساس تیپ شخصیتی بهره می برد. این امر همچنین در مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی نیز به خدمت گرفته شده است. شما می توانید تنها با یک تماس و بدون فوت وقت و بیرون رفتن از خانه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی را دریافت کرده و خیلی سریع تر و مطمئن تر از چیزی که فکرش را بکنید وارد دانشگاه شوید. مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی تنها بخشی از خدمات کلان مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری صدای رهیاب می باشد. برای دریافت خدمات دیگر می توانید لیست زیر را بررسی نمایید.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکور,مشاوره انتخاب رشته تجربی  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  تلفن مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی – مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: