مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(25 رای)

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی – مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی: همواره شاهد آن هستیم که اغلب دانش‌آموزان و دانشجویان فکر می کنند. برای داشتن مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی ی خوب مهم‌ ترین چيز این است. که کارنامه کنکور تجربی و نمره کنکور تجربی و رتبه‌ کنکور تجربی خوبی دارا باشد. این افراد بيش تر از آن ‌که به فکر خود، اهداف، آينده‌ و زندگی شان باشند. تابع نظر افراد دیگر و اهميتی که جامعه برای رشته ‌های دانشگاهی تجربی مختلف قائل هستند، توجه می ‌نمایند. اما موضوع اصلی برای داشتن يک مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی ی صحيح، درست و موفق اين است. که خود شان و اهداف شان را خوب بشناسند.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی آخرین گام بر سر را کنکور تجربی

در حقیقت موضوع اصلي مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی، داوطلب کنکور تجربی می باشد. از این رو هر گونه انتخاب نادرست از جمله مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی نادرست میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.متاسفانه به کرات دیده می شود. که بعضی از افرادی که در رشته های دانشگاه های مختلف پذیرفته می شوند. علاقمند به رشته انتخابی خود نداشتند. و گاها علی رغم تلاش های شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه، ازادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند.

از این رو مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی نقشی مهم در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد. برای این منظور مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با دارا بودن مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی: ویژگی های مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی خوب

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی آخرین قدمی است که دانش آموزان در فرآیند ورود به دانشگاه بر می دارند و زیرا که نتیجه تمام این فرآیند پر تلاش و سخت دانش آموزان به مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی بستگی دارد، از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی مهم ترین قدم نیز همین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی محسوب می ‎شود. به عبارت دیگر یک انتخاب غلط می‌ تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور را بر باد دهد. از طرف دیگر یک مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور تجربی را به رشته‎ای که به آن علاقمند است برساند. که نتیجه این امر رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه می باشد.
مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور تجربی باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور تجربی به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد. اینجاست مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی ارزش خود را نشان می دهد. مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی صدای رهیاب مشاوره ای مجموعه نگر می باشد که به همه جوانب زندگی فردی و اجتماعی و شرایط خانوادگی احاطه کامل دارد.
مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکورِ تجربی,مشاوره درسی کنکور,مشاوره درسی تلفنی,درسی کنکور,انتخاب رشته تجربی,مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی: ظرفیت دانشگاه ها را دست کم نگیرید

نگاه به آمار و ارقام کنکور سال ۹۶ مشخص می شود که باز هم مانند سال ۹۵ تعداد داوطلبان در رشته تجربی بیش از سایر رشته ها است. براساس آمار تقریبی بیس از ۶۰ درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی هستند و قریب به اتفاق افراد برای تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این ماراتن علمی شرکت کرده اند. طبیعی است با میزان ظرفیت موجود امکان تحقق هدف تمامی داوطلبان میسر نبوده و تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی متوازن در چنین شرایطی نقش خود را نشان می دهد. که این امر اهمیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی را صد چندان می کند.

آمار کنکور سراسری در سال ۹۶

براساس اعلام سازمان سنجش کشور گروه علوم انسانی با ۳۱۰ هزار و ۹۲۵ نفر بیشترین ظرفیت پذیرش را دارد و پس از آن گروه ریاضی با ۲۳۵ هزار و ۴۹۷ نفر و پس از آن ظرفیت گروه علوم تجربی با ۱۵۸ هزار و ۵۸۲ نفر در رده بعدی قرار دارد و ظرفیت گروه هنر ۱۹ هزار و ۲۹۲ نفر و گروه زبان های خارجی ۲۳ هزار و ۵۹۶ نفر است. مجموع ظرفیت ۷۴۷ هزار و ۸۹۲ نفر است.

حدود یک پنجم ظرفیت به دوره روزانه اختصاص دارد و ظرفیت دانشگاه پیام نور در مجموع ظرفیت این دوره ۳۸۵ هزار و ۱۷۰ نفر، ظرفیت دوره نوبت دوم (شبانه) ۲۶ هزار و ۷۸۰ نفر، ظرفیت پردیس خودگردان ۳ هزار و ۱۲ نفر و ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ۱۸۰ هزار و ۵۶۰ نفر برآورد شده است.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی: چرا مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی تلفنی؟

همه ساله در زمان با اعلام نتیجه رتبه های کنکور، داوطلبان کنکور تجربی که اغلب انتظار رتبه های حاصل شده را ندارند. مدت زمان اندکی را برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی دارا می باشند. با توجه به مدت زمان اندک، اهمیت امر مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی و اینکه اغلب افراد به مشاوران تحصیلی برای دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی دسترسی ندارند. و همچنین با توجه به زمان بر بودن مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی عملا برای بسیار از افراد دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی حرفه ای غیر ممکن به نظر می رسد. از این رو مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب در جهت رفاه حال داوطلبان عزیز با ارائه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی حرفه ای اقدام به ارائه مشاوره تلفنی انتخاب رشته در زمینه های زیر کرده است.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

چرا کنکور تجربی ؟

مشاهده شده است که در این سال ها رشته های تجربی با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است و داوطلبان ورود به رشته های تجربی دانشگاهی مربوط به زیر گروه های تجربی به شدت رشد کرده است. کنکور تجربی راه ورود به دانشگاه در رشته های مهمی همچون: پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، پرستاری، بهداشت، زیست شناسی و … می باشد. مهم ترین عاملی که دااوطلبان کنکور را به سمت رشته های تجربی از جمله پزشکی سوق می دهد. آینده شغلی این رشته ها می باشد.

در سال های اخیر، تعداد زیادی از داوطلبان کنکور تجربی ۹۷ که موفق به قبولی در کنکور تجربی ۹۷ نشده اند و یا داوطلبان ورود به دانشگاهی که با درگیر شدن با مسائل کاری و زندگی وقت زیادی برای مرور درس های دوران دبیرستان ندارند. می توانند بدون هیچ آزمونی و حتی بدون ارزیابی معدل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی از طریق پذیرش بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. در واقع بدون شرکت در آزمون کنکور، می توانند ثبت نام دانشگاه بدون آزمون را انجام داده و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ثبت نام کنند. تا از این طریق بتوانند با تحصیل در دانشگاه بدون کنکور تجربی ۹۷ ضمن ارتقا جایگاه اجتماعی خود و خانواده شان، از امکان فرصت شغلی مناسب در جامعه در برخوردار شوند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی: رشته های پر طرفدار کنکور تجربی

رشته های پر طرفدار از نظر همه داوطلبان کنکور و مشاوره ارائه دهنده مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی شامل رشته دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری و تکنسین سلامت دهان می باشد. به دلیل علاقه شدید داوطلبان کنکور تجربی به این رشته ها توفیق تحصیل فقط نصیب کسانی می شود. که تمام تلاش خود را برای کنکور تجربی کرده باشند. البته باید گفت تمام تلاش خود را در مسیر درستی داشته باشند. که این مسیر برای هر فرد با توجه به تیپ شخصیتی متفاوت است.

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری صدای رهیاب تنها مرکز مشاوره تحصیلی می باشد. که مشاوره کنکور سراسری از شیوه های مدرنی همچون ارائه برنامه ریزی کنکور تجربی بر اساس تیپ شخصیتی بهره می برد. این امر همچنین در مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی نیز به خدمت گرفته شده است. شما می توانید تنها با یک تماس و بدون فوت وقت و بیرون رفتن از خانه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی را دریافت کرده و خیلی سریع تر و مطمئن تر از چیزی که فکرش را بکنید وارد دانشگاه شوید. مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی تنها بخشی از خدمات کلان مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری صدای رهیاب می باشد. برای دریافت خدمات دیگر می توانید لیست زیر را بررسی نمایید.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی سازمان سنجش آموزش کشور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره درسی کنکور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور انسانی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور ریاضی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور هنر

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور زبان

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه سراسری

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه پیام نور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه آزاد اسلامی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه غیر انتفاعی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه فنی حرفه ای

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره انتخاب رشته دکتری

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکور,مشاوره انتخاب رشته تجربی  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  تلفن مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی – مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: